Český tenisový svaz

Hašlová Markéta

Datum narození:
05.01.2005
Platnost reg. do:
03.11.2023
Klub:
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK SPORTCENTRUM Ml. Boles
563 (4)
 
 
 
2017
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
211 (12)
 
 
 
2018
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
125 (1)
350 (6)
 
 
2019
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
168 (12)
654 (3)
 
2020
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
118 (1)
518 (4)
 
2021
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
 
180 (9)
 
2022-Z
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
 
245 (6)
333 (4)
2022-L
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
 
185 (9)
393 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.09.2022, Mladá Boleslav

LTC Mladá Boleslav z.s. (B - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.09.2022, Mladá Boleslav

LTC Mladá Boleslav z.s. (B - 400), K: 8/8

22
 Jednotlivci celkem
22/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
12 - IV. třída B
25.06.2022 NT 02.07., TK SC Mladá Boleslav - Sokol Libiš B
1
2.
12 - IV. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TK SC Mladá Boleslav - Sokol Řež
1
3.
12 - IV. třída B
30.04.2022 NT 08.05., TJ Sokol Dolany, z.s. - TK SC Mladá Boleslav
1
4.
12 - IV. třída B
07.05.2022 NT 15.05., TK SC Mladá Boleslav - TJ TK Neratovice B
1
5.
12 - IV. třída B
04.06.2022 NT 19.06., TK Mnichovo Hradiště C - TK SC Mladá Boleslav
1
6.
12 - IV. třída B
14.05.2022 NT 22.05., TO SK Mělník C - TK SC Mladá Boleslav
1
7.
12 - IV. třída B
18.06.2022 NT 26.06., TK SC Mladá Boleslav - TJ Kralupy o.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
12 - IV. třída B
25.06.2022 NT 02.07., TK SC Mladá Boleslav - Sokol Libiš B
1
2.
12 - IV. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TK SC Mladá Boleslav - Sokol Řež
2
3.
12 - IV. třída B
30.04.2022 NT 08.05., TJ Sokol Dolany, z.s. - TK SC Mladá Boleslav
1
4.
12 - IV. třída B
07.05.2022 NT 15.05., TK SC Mladá Boleslav - TJ TK Neratovice B
1
5.
12 - IV. třída B
04.06.2022 NT 19.06., TK Mnichovo Hradiště C - TK SC Mladá Boleslav
3
6.
12 - IV. třída B
14.05.2022 NT 22.05., TO SK Mělník C - TK SC Mladá Boleslav
1
7.
12 - IV. třída B
18.06.2022 NT 26.06., TK SC Mladá Boleslav - TJ Kralupy o.s. B
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.05.2022 NT 04.06., TK SC Mladá Boleslav - LTC Houšťka
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.06.2022 NT 11.06., TK Neridé - TK SC Mladá Boleslav
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
08.05.2022 NT 14.05., TK SC Mladá Boleslav - Slavoj Český Brod
11
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.06.2022 NT 25.06., TK SC Mladá Boleslav - TK SK Kladno
0
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.05.2022 NT 28.05., F.H.TK Dobřichovice - TK SC Mladá Boleslav
0
1.
24 - II. třída B
26.06.2022 NT 03.07., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK SC Mladá Boleslav B
2
2.
24 - II. třída B
01.05.2022 NT 07.05., TK SC Mladá Boleslav B - Lokomotiva Nymburk
3
3.
24 - II. třída B
05.06.2022 NT 11.06., TK SC Mladá Boleslav B - 1.TK Pacov
1
4.
24 - II. třída B
15.05.2022 NT 28.05., TK SC Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
1
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38