Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR staršího žactva
Datum:
26.-31.07.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
H- Val. Mez. D- Dobříš
Kódové číslo:
616700
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Mistrovství České republiky starších žákyň 26. – 31. 7. 2021 Tenis Dobříš

Adresa dvorců: V Lipkách 1754, 263 01 Dobříš, 723 050 833

Počet dvorců: 8 ( 6 turnajových dvorců + 2 na trénink během celého MČR)

Ředitelství mistrovství:

Ředitel Martin Beran 777 282 723

Zástupce ředitele Petr Beran

Hlavní rozhodčí (dále jen HR) Filip Háva 702 875 804

Lékař MUDr. Filip Prusík

Technické zabezpečení Pavel Drechsler

Sekretariát, informace: V Lipkách 1754, 263 01 Dobříš, mpberan@seznam.cz, 777 282 723

Všichni účastníci a jejich doprovod musí po celou dobu konání MČR dodržovat platná hygienicko-epidemiologická ustanovení vlády ČR, ministerstva zdravotnictví a Národní sportovní agentury. Dodržovat 2m rozestupy a ve vnitřních prostorách klubu mít nasazenou ochranu horních cest dýchacích (nanorouška nebo respirátor min. FFP2).

Prezentace dvouhry starších žákyň: OSOBNĚ neděle 25.7. 2021 od 13.00 do 17.00 hodin v tenisovém areálu Tenis Dobříš ( V Lipkách 1754, 263 01 Dobříš ) u HR , pouze nasazené hráčky tzn. 1.-16. se mohou prezentovat telefonicky v čase 15.00 až 17.00 na telefonním čísle HR p.Hávy 702 875 804.

Prezentace čtyřhra starších žákyň pondělí 26. 7. 2021 do 12.00 hodin na ředitelství

Míče: Wilson US Open – na každý zapas 3 nové

Časový program:
pondělí 26.7.2021 10:00 1. kolo dvouhry (16), 14:00 1. kolo čtyřhry (8)

úterý 27.7.2021 10:00 2. kolo dvouhry (16), 14:00 2. kolo čtyřhry (8)

středa 28.7.2021 10:00 osmifinále dvouhry (8),14:00 čtvrtfinále čtyřhry (4)

čtvrtek 29.7.2021 10:00 čtvrtfinále dvouhry (4), 13:00 semifinále čtyřhry (2)

pátek 30.7.2021 10:00 semifinále dvouhry (2), 13:00 finále čtyřhry (1)

sobota 31.7.2021 10:00 finále dvouhry (1)



INFORMACE HLAVNÍHO ROZHODČÍHO F. HÁVY
Prezentace dvouhry starších žákyň: OSOBNĚ neděle 25.7.2021 od 13.00 do 17.00 hodin v tenisovém areálu Tenis Dobříš ( V Lipkách 1754, 263 01 Dobříš ) , pouze nasazené hráčky tzn. 1.-16. se mohou prezentovat telefonicky v čase 15.00 až 17.00 na telefonním čísle hlavního rozhodčího p.Hávy 702 875 804.
Od 18hod proběhne slavnostní rozlosování turnaje v areálu Teniscentra Dobříš. Hosty losování budou známé tenisové osobnosti.
Trénink možný v neděli 25.7.2021 v době od 13.00 do 17.00 na 6 dvorcích.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
11
45
1
TE 37. 2. nasazená
15.06.2021 21:44:12
2.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
13
45
2
TE 12. 1. nasazená
02.07.2021 13:45:41
3.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
20
35
 
poslední dle CŽ
21.06.2021 10:16:11
4.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
30
30
5
volná karta ČTS
14.07.2021 13:58:17
5.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
31
30
8
nominace JM
14.06.2021 14:46:53
6.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
33
30
 
nominace StČ
15.06.2021 07:54:55
7.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
41
30
 
nominace JM
26.06.2021 14:57:27
8.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
44
25
 
nominace JČ
11.06.2021 09:31:17
9.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
45
25
 
nominace StČ
13.06.2021 14:43:28
10.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 I.ČLTK Praha
46
25
 
nominace Pha
14.06.2021 16:53:59
11.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
50
25
7
nominace Pha
30.05.2021 15:41:09
12.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
53
25
 
nominace VČ
13.06.2021 19:09:39
13.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
54
25
 
nominace Praha
01.07.2021 22:30:06
14.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
58
20
9
nominace StČ
15.06.2021 07:54:19
15.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
59
20
 
volná karta ČTS
13.06.2021 17:08:03
16.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
60
20
 
nominace SČ
13.06.2021 18:10:06
17.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
63
20
 
nominace JM
16.06.2021 11:32:55
18.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
65
20
6
nominace SM
02.07.2021 22:37:46
19.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
69
20
 
volná karta ČTS
23.06.2021 15:55:02
20.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
70
20
15
nominace Praha
15.06.2021 01:11:30
21.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
74
20
26
volná karta pořadatele
22.05.2021 20:45:47
22.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
74
20
17
nominace Praha
15.06.2021 11:41:05
23.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
76
20
13
nominace SM
25.06.2021 12:05:42
24.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
77
15
 
volná karta ČTS
17.07.2021 13:12:08
25.
Žoldáková Denisa 01.01.2008 SK HAMR, z.s.
80
15
14
volná karta ČTS
13.06.2021 16:18:49
26.
Bejčková Adéla 09.04.2008 TK Kadaň
84
15
227
volná karta ČTS
23.06.2021 19:39:48
27.
Boudová Valerie 15.09.2008 TK Blansko
91
15
38
nominace JM
11.07.2021 16:20:53
28.
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň
98
15
4
nominace ZČ
15.06.2021 12:11:39
29.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
104
15
42
nominace Pha
16.06.2021 13:18:12
30.
Slavíková Barbora 18.09.2008 TENIS VLAŠIM,z.s.
113
12
21
nominace StČ
15.06.2021 07:53:46
31.
Donald Natalie 27.08.2008 TK Sparta Praha
122
12
12
volná karta ČTS
18.05.2021 11:22:49
32.
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
127
12
11
nominace JM
15.06.2021 09:02:01
33.
Chrisstoffels Floortje 08.06.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
131
12
 
nominace VČ
14.06.2021 17:11:24
34.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
135
12
24
nominace SM
19.06.2021 07:26:39
35.
Ostravská Adéla 19.08.2008 TK Zlín
151
9
31
nominace JM
03.07.2021 17:33:24
36.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
164
9
18
nominace SČ
15.06.2021 10:17:22
37.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
175
9
10
volná karta ČTS
13.06.2021 18:26:47
38.
Koubová Kateřina 09.09.2008 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
200
9
139
volná karta pořadatele
20.07.2021 13:39:12
39.
Rainke Klaudie 06.04.2008 TJ Spartak Trhové Sviny
203
9
83
nominace JČ
25.06.2021 08:55:55
40.
Motyková Adéla 04.06.2008 TC Třinec
227
9
201
nominace SM
14.06.2021 14:52:46
41.
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Sparta Praha
232
6
16
nom. dle MČR ml. ž.
08.07.2021 08:28:17
42.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 TK Neridé
242
6
44
nominace StČ
14.06.2021 22:49:08
43.
Blažková Klára 05.01.2008 Pliskova Tennis Academy, z.s.
279
6
48
volná karta ČTS
04.06.2021 05:53:28
44.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
282
6
22
nom. dle MČR ml. ž.
25.06.2021 15:19:39
45.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
349
4
33
nominace ZČ
23.05.2021 21:21:42
46.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha
375
4
23
nominace Pha
25.05.2021 08:41:50
47.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
416
4
25
volná karta ČTS
12.07.2021 13:04:04

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
83
15
 
2. náhradnice VČ
23.06.2021 09:17:07
2.
Šturcová Nikola 31.10.2008 LTC Modřany 2005
114
12
30
 
28.05.2021 08:34:34
3.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
125
12
64
 
24.05.2021 22:11:14
4.
Divilová Sára 30.01.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
140
12
 
1. náhradnice VČ
13.06.2021 21:05:21
5.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
142
12
58
 
28.06.2021 11:14:32
6.
Matoušková Barbora 30.10.2008 Severočeská tenisová o.s.
144
12
205
 
01.07.2021 20:47:46
7.
Tofi Vanessa 14.01.2008 TK Slavia Plzeň
176
9
101
1. náhradnice ZČ
14.07.2021 18:53:49
8.
Krejsová Laura 16.01.2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L.
182
9
134
1. náhradnice JČ
19.07.2021 12:54:08
9.
Nováková Laura 24.10.2008 TK Slavia Plzeň
192
9
64
2. náhradnice ZČ
19.07.2021 12:58:38
10.
Štěpánková Klára 06.08.2008 TC VŠ Praha
203
9
71
 
03.07.2021 16:40:04
11.
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
259
6
69
1. náhradnice SM
19.07.2021 11:54:49

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ondráčková Kateřina 05.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
291
6
 
odhlášeno hráčem
02.07.2021 10:13:35
2.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
277
6
29
odhlášeno hráčem
03.07.2021 12:03:36
3.
Lens Nausicaä 11.01.2008 LTC Český Krumlov
406
4
320
odhlášeno hráčem
07.07.2021 09:03:00
4.
Honzíková Barbora 14.02.2008 TK Strakonice
756
1
939
odhlášeno hráčem
07.07.2021 19:41:35
5.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
67
20
 
odhlášeno hráčem
10.07.2021 20:03:41
6.
Horova Natalie 22.11.2008 LTC Český Krumlov
357
4
171
odhlášeno hráčem
11.07.2021 09:35:41
7.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
94
15
19
odhlášeno hráčem
12.07.2021 19:38:37
8.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
23
35
 
odhlášeno hráčem
16.07.2021 07:17:07
9.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
99
15
 
odhlášeno hráčem
19.07.2021 16:00:43
10.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
317
6
32
odhlášeno hráčem
19.07.2021 19:07:20
11.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Olymp Praha
47
25
 
odhlášeno pořadatelem
20.07.2021 08:42:05
12.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
79
15
20
odhlášeno hráčem
20.07.2021 10:29:39
13.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
100
15
 
odhlášeno hráčem
20.07.2021 11:22:07
14.
Hostáková Julie 21.04.2007 LTC Modřany 2005
124
12
 
odhlášeno hráčem
20.07.2021 11:51:47
15.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
14
35
3
odhlášeno hráčem
20.07.2021 11:56:23
16.
Nerudová Eliška 13.12.2007 TC Brno.
118
12
 
odhlášeno hráčem
21.07.2021 08:22:26
17.
Wagnerová Patricie 13.03.2007 TK Prachatice z.s.
186
9
 
odhlášeno hráčem
21.07.2021 19:49:00
18.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
39
30
 
odhlášeno hráčem
22.07.2021 21:28:38
19.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
90
15
28
odhlášeno hráčem
26.08.2021 07:16:32