Jarolímková Nikol Marie | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Meszárošová Elly | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jámborová Ema | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Cajthamlová Eliška | | | 6:2, 4:6, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Těhníková Ester | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tofi Vanessa | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hartigova Valerie | | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Padrnosová Nela | 7:6 (5), 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Palečková Tereza | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Krejsová Laura | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Rainke Klaudie | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ječmínková Karolína | | | | | 3:6, 6:4, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
PLAČKOVÁ MARKÉTA | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Koutová Veronika | 6:3, 2:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Sokolová Elen | | | 6:4, 7:6 (5) | | | |
| | | | | | |
Reitmaierová Stela | 7:6 (4), 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánková Klára | | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Matoušková Barbora | | | | 6:7 (3), 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Benetková Jessica | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kotaracova Silvie | 6:7 (3), 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Šedivá Anna | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Veselá Viktorie | 4:6, 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Švejcarová Marie | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šturcová Nikola | | | | | | 2:6, 6:2, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Koubová Kateřina | | 6:4, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Halamová Kateřina | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Zdeňková Anna | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Frühaufová Nela | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Uhrová Nela | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Drbalová Linda | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bendova Kristyna | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Tichá Julie | 7:6 (5), 4:6, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Vernerová Sabina | | | 7:6 (4), 6:3 | | | |
| | | | | | |
Salame Lilly Jasmine | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Švíglerová Pavla | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Tereza | | | | | 3:6, 6:4, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novotná Naira | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Filipová Kateřina | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Zimová Thelma | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Benáčková Veronika | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Vobořilová Anna | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mojžíšová Vendula | | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hůlková Amálie | | 6:3, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Vokrojová Barbora | 6:1, 7:6 (3) | | | | | |
| | | | | | |
Pírková Klára | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Čermáková Aneta | 7:6 (7), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jirousková Karoline | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: V nedeli v 8:30 prvni pulka pavouka a v 10:00 druha spodni pulka.. 12:00 ctyrhra |
| Počet účastníků | 47 | Nasazení | CŽ | BH | Jarolímková Nikol Marie | 37 | 20 | Jirousková Karoline | 38 | 20 | Švíglerová Pavla | 41 | 20 | Heřmanová Tereza | 51 | 20 | Ječmínková Karolína | 51 | 20 | Šturcová Nikola | 54 | 15 | Švejcarová Marie | 59 | 15 | Rainke Klaudie | 62 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 145 |
Kódové číslo akce: 602030 |
|
|