Název: | TC Brno CUP | Pořadatel: | TC Brno. | Datum: | 04.-07.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Zerai Rayen (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vondráček Tomáš | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Witoš Ondřej | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Smolík David | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bajgar Filip | | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pařízek Tomáš | | | | 7:6 (1), 7:6 (5) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Jakub | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vondráček Robert | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dymák Filip (6) | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Laššan Radek (4) | | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dufek Šimon | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Žák Martin | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Hloušek František | | | 2:6, 7:6 (4), 6:5, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kuba Tomáš | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kašparovský Nikola | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrdlička Miroslav | | 6:4, 2:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holý Tomáš | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Brtník Josef | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Záhornický Matyáš (8) | | 7:6 (1), 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
Merta Jakub (5) | | | | | | |
| | | | | | |
Všetečka Josef | | 2:6, 7:6 (5), scr. | | | | |
| | | | | | |
Šuda Štěpán | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 2:6, 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Svoboda Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hlouch Sebastian | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
Salivar Sebastian | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Jastrábek Vít | | | | | | |
| | | | | | |
Doležal David | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Klíma Matyáš | 6:0, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Robenek Štěpán (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:3, 2:6, 7:6 (1) | |
| | | | | | |
Kašpárek Tomáš (7) | | | | | | |
| | | | | | |
Koutník Tomáš | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Chovanec Samuel | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Blažej Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Řezanina Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
Mlčůch Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:6 (1) | | | | |
| | | | | | |
Brtník Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Průdek Šimon | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Sandecky David | 6:3, 5:7, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Dujka Dominik (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence AV do 31.12.2023) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 03.08.2022 18:02:01 |
| Počet účastníků | 39 | Nasazení | CŽ | BH | Zerai Rayen | 26 | 30 | Dujka Dominik | 37 | 25 | Robenek Štěpán | 60 | 20 | Laššan Radek | 78 | 15 | Merta Jakub | 94 | 15 | Dymák Filip | 110 | 12 | Kašpárek Tomáš | 121 | 12 | Záhornický Matyáš | 131 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 141 |
Kódové číslo akce: 512140 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. |
|