Český tenisový svaz

Šuda Štěpán

Datum narození:
27.12.2009
Platnost reg. do:
30.10.2023
Klub:
TENIS-CENTRUM DTJ HK
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TENIS-CENTRUM DTJ HK
182 (20)
887 (3)
 
 
2021
TENIS-CENTRUM DTJ HK
63 (30)
829 (3)
 
 
2022-Z
TENIS-CENTRUM DTJ HK
38 (1)
425 (4)
 
 
2022-L
TENIS-CENTRUM DTJ HK
77 (1)
138 (12)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25 - Královéhradecká krajská soutěž B
8.5.2022 NT 14.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK D - Sokol Smiřice
1
2.
25 - Královéhradecká krajská soutěž B
15.5.2022 NT 28.5.2022, Tenisový klub Eden C - TENIS-CENTRUM DTJ HK D
1
3.
25 - Královéhradecká krajská soutěž B
29.5.2022 NT 4.6.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK D - TJ Červený Kostelec B
1
4.
25 - Královéhradecká krajská soutěž B
1.5.2022 NT 7.5.2022, TK Česká Skalice - TENIS-CENTRUM DTJ HK D
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25 - Královéhradecká krajská soutěž B
8.5.2022 NT 14.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK D - Sokol Smiřice
1
2.
25 - Královéhradecká krajská soutěž B
15.5.2022 NT 28.5.2022, Tenisový klub Eden C - TENIS-CENTRUM DTJ HK D
1
3.
25 - Královéhradecká krajská soutěž B
29.5.2022 NT 4.6.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK D - TJ Červený Kostelec B
1
4.
25 - Královéhradecká krajská soutěž B
1.5.2022 NT 7.5.2022, TK Česká Skalice - TENIS-CENTRUM DTJ HK D
4
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
04.12.2021, EDEN HK CUP

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 5/5

8>4 Ploc, Šuda - Špelda, Vondruška 6:1, 6:1
4>2 Ploc, Šuda - Hušek, Kozel 6:3, 6:1
2>1 Vágner, Novák - Ploc, Šuda 6:2, 6:4
získané body: 15 b.
08.01.2022

SHARK Brno (C - 500), K: 4/4

16>8 Šuda Štěpán- Mudra Pavel6:1, 6:1
8>4 Řezanina Matyáš- Šuda Štěpán5:7, 6:1, 1:0 (10)
získané body: 10 b.
08.01.2022

SHARK Brno (C - 500), K: 4/4

8>4 Šuda, Kriško - Všetečka, Kašparovský 6:0, 6:1
4>2 Šuda, Kriško - Řezanina, Merta 6:3, 7:5
2>1 Šuda, Kriško - Doležal, Průdek 6:3, 6:4
získané body: 15 b.
15.01.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/5

8>4 Šuda, Ploc - Pilný, Klíma 6:4, 6:3
4>2 Šuda, Ploc - Fencl, Majera 6:1, 4:6, 1:0 (9)
2>1 Šmíd, Motal - Šuda, Ploc 6:4, 7:5
získané body: 15 b.
29.01.2022

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 4/4

4>2 Koutník, Šuda - Šlechta, Dostál 6:3, 6:2
2>1 Koutník, Šuda - Šmejc, Vondruška 3:6, 6:2, 1:0 (4)
získané body: 15 b.
12.02.2022, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 4/4

8>4 Šmejc, Šuda - Vlček, Havelka 7:5, 6:4
4>2 Šmejc, Šuda - Pilný, Chaloupka 6:4, 3:6, 1:0 (8)
2>1 Šmejc, Šuda - Záhornický, Majera 3:6, 7:6 (6), 1:0 (14)
získané body: 15 b.
19.02.2022

TK Ústí n. Orlicí (C - 500), K: 4/4

4>2 Šuda, Ploc - Vondruška, Šmejc 6:2, 6:2
2>1 Šuda, Ploc - Pilný, Holý 6:4, 4:6, 1:0
získané body: 15 b.
22.04.2022, A1

TK Znojmo (A - 500), K: 12/12

32>16 Svoboda, Kotrba - Dymák, Šuda 6:4, 6:1
získané body: 0 b.
05.07.2022

TK Neridé (B - 400), K: 8/8

16>8 Šuda, Koutník - Köhler, Kozel 2:6, 7:5, 1:0
8>4 Šuda, Koutník - Urbánek, Macinauer 6:0, 6:0
4>2 Šidlík, Vaněk - Šuda, Koutník 6:0, 6:1
získané body: 22 b.