Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.
Pořadatel:  TK Škoda Plzeň z.s.
Datum:  17.-20.09.
Věk. kategorie:  dorost
Červenková Lucie (1)
 
 
 
Hrabalová Adéla
7:5, 6:2
 
Abendroth Isabella
6:0, 5:0, scr.
 
Kopecká Adéla
6:1, 6:0
 
 
 
Nerudová Eliška (13)
3:3, scr.
 
 
 
Smíšková Anna (14)
6:3, 6:2
 
 
 
Havlíčková Lucie
7:6 (5), 6:3
 
Karšňáková Růžena
6:1, 6:2
 
Blažková  Klára
6:2, 6:3
 
Brožová Michaela
6:1, 4:0, scr.
 
Kurcová Denisa (5)
6:4, 6:2
 
 
 
Dopplerová Barbora (4)
6:4, 6:2
 
 
 
nováková julie
6:4, 6:1
 
Veselá Michaela
6:2, 6:4
 
Šípková Agáta
6:3, 5:7, 6:4
 
 
 
Hubáčková Karolína (10)
6:2, 6:3
 
 
 
Šimková Barbara (15)
6:2, 4:6, 7:6 (5)
 
 
 
Heřmanová Tereza
6:3, 6:0
 
 
 
Havlovicová Kateřina
6:2, 6:3
 
Koubová Kateřina
6:4, 6:2
 
Jilkova Michaela (7)
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:2, 3:6, 6:3
 
Šimonovská Tereza (8)
 
Suchá Anna
6:2, 6:2
 
Salame Lilly Jasmine
6:0, 4:0, scr.
 
 
6:1, 6:1
 
Uhrová Nela
 
 
2:2, scr.
 
Boudová Valerie (9)
 
 
6:0, 3:1, scr.
 
Nechvátalová Natálie (12)
 
 
3:6, 7:5, 6:2
 
PLAČKOVÁ MARKÉTA
 
Štěpánková  Klára
6:1, 6:1
 
Dvořáčková Anna
6:3, 6:4
 
 
6:3, 6:3
 
Šárová Lucie (3)
 
 
7:6 (1), 6:3
 
Šindelková Nela (6)
 
Marešová Sofie
6:4, 3:6, 7:5
 
Štěpánková Tereza
6:2, 2:6, 6:4
 
Abendroth Jolie
6:1, 6:0
 
Stoneová Tereza
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:0
 
Fiedlerová Lucie (16)
 
 
5:7, 6:3, 6:3
 
Koubová Karolína (11)
 
 
6:3, 6:2
 
Švíglerová Pavla
 
Hůlková Amálie
7:5, 6:3
 
Reitmaierová Stela
6:3, 7:5
 
 
6:2, 6:2
 
Zítková Karolína (2)
 
Rozhodčí turnaje: Ing.Jiří Hrdina
Poznámka pořadatele: Program na19.9.2022: 9oo hod. semifinále dvouhry, následuje finále dvouhry. 10oo hod.semifinále čtyřhry, následuje finále čtyřhry.

Hrací plán byl automaticky vylosován 17.09.2022 09:15:02
Počet účastníků42
NasazeníBH
Červenková Lucie 8712
Zítková Karolína 9812
Šárová Lucie 10712
Dopplerová Barbora 1309
Kurcová Denisa 1459
Šindelková Nela 1789
Jilkova Michaela 1876
Šimonovská Tereza 1896
Kategorie : 8Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 412244

Šárová Lucie - Hertlová Veronika (1)
 
 
 
PLAČKOVÁ MARKÉTA - Brožová Michaela
6:1, 6:1
 
Havlíčková Lucie - Stoneová Tereza
6:1, 6:4
 
Šimková Barbara - Salame Lilly Jasmine
scr.
 
 
 
Havlovicová Kateřina - Kurcová Denisa
6:1, 6:2
 
 
 
Heřmanová Barbora - Heřmanová Tereza (4)
3:6, 6:4, 1:0 (5)
 
 
 
Zimová Thelma - Hůlková Amálie
6:3, 6:0
 
 
 
Dvořáčková Anna - Boudová Valerie
6:4, 4:6, 1:0 (9)
 
 
 
Nerudová Eliška - Štěpánková Tereza
3:4, scr.
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Reitmaierová Stela - Šípková Agáta
 
 
6:2, 6:4
 
Švíglerová Pavla - Nechvátalová Natálie
 
 
6:4, 7:5
 
Abendroth Isabella - Abendroth Jolie
 
 
6:4, 7:5
 
Dopplerová Barbora - Šindelková Nela (3)
 
 
6:4, 2:6, 1:0 (7)
 
Marešová Sofie - Karšňáková Růžena
 
 
6:4, 6:3
 
Koubová Karolína - Koubová Kateřina
 
Veselá Michaela - Fiedlerová Lucie
2:6, 6:2, 1:0 (8)
 
Štěpánková  Klára - Hubáčková Karolína
6:2, 4:6, 1:0 (8)
 
 
4:6, 7:5, 1:0 (10)
 
Zítková Karolína - Trinerová Darja (2)
 
Rozhodčí turnaje: Ing.Jiří Hrdina

Hrací plán byl automaticky vylosován 17.09.2022 13:58:56
Počet dvojic18
NasazeníBH
Hertlová Veronika 5715
Zítková Karolína 9812
Heřmanová Barbora 10312
Šárová Lucie 10712
Trinerová Darja 1239
Dopplerová Barbora 1309
Kurcová Denisa 1459
Šindelková Nela 1789
Kategorie : 8Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 414244

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Tomcová Štěpánka06.10.2005Pliskova Tennis Academy, z.s.
Fuksová Natalie04.09.2005F.H.TK Dobřichovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Suchá Anna08.08.2005TK Škoda Plzeň z.s.
Heřmanová Barbora06.02.2005SK HAMR, z.s.