Český tenisový svaz

Šípková Agáta

Datum narození:
14.12.2007
Platnost reg. do:
09.05.2024
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TJ Astra Zahradní Město
727 (4)
 
 
 
2019
TJ Astra Zahradní Město
530 (6)
 
 
 
2020
TJ Astra Zahradní Město
349 (1)
611 (4)
 
 
2021
SK HAMR, z.s.
 
189 (9)
640 (3)
 
2022-Z
SK HAMR, z.s.
 
324 (1)
304 (4)
 
2022-L
SK HAMR, z.s.
 
348 (1)
245 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
10 - III. třída D
25.06.2022 NT 02.07., I. ČLTPK Čerčany A - Sparta Kutná Hora
0
2.
10 - III. třída D
30.04.2022 NT 08.05., I. ČLTPK Čerčany B - I. ČLTPK Čerčany A
4
3.
10 - III. třída D
04.06.2022 NT 19.06., I. ČLTPK Čerčany A - Tsport Votice o.s. B
1
4.
10 - III. třída D
14.05.2022 NT 22.05., SPORTTENIS Poříčí - I. ČLTPK Čerčany A
1
5.
10 - III. třída D
18.06.2022 NT 26.06., TK Benešov C - I. ČLTPK Čerčany A
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
10 - III. třída D
25.06.2022 NT 02.07., I. ČLTPK Čerčany A - Sparta Kutná Hora
0
2.
10 - III. třída D
30.04.2022 NT 08.05., I. ČLTPK Čerčany B - I. ČLTPK Čerčany A
0
3.
10 - III. třída D
04.06.2022 NT 19.06., I. ČLTPK Čerčany A - Tsport Votice o.s. B
1
4.
10 - III. třída D
14.05.2022 NT 22.05., SPORTTENIS Poříčí - I. ČLTPK Čerčany A
0
5.
10 - III. třída D
18.06.2022 NT 26.06., TK Benešov C - I. ČLTPK Čerčany A
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
26.06.2022 NT 03.07., I. ČLTPK Čerčany - 1.TK Pacov
1
2.
24 - II. třída B
29.05.2022 NT 04.06., I. ČLTPK Čerčany - TENIS VLAŠIM,z.s.
3
3.
24 - II. třída B
01.05.2022 NT 07.05., TK Mnichovo Hradiště - I. ČLTPK Čerčany
3
4.
24 - II. třída B
05.06.2022 NT 11.06., I. ČLTPK Čerčany - TK Čelákovice
1
5.
24 - II. třída B
08.05.2022 NT 14.05., I. ČLTPK Čerčany - TK SC Mladá Boleslav B
6
6.
24 - II. třída B
19.06.2022 NT 25.06., TJ LTC Poděbrady - I. ČLTPK Čerčany
6
7.
24 - II. třída B
15.05.2022 NT 28.05., Lokomotiva Nymburk - I. ČLTPK Čerčany
0
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
26.06.2022 NT 03.07., I. ČLTPK Čerčany - 1.TK Pacov
1
2.
24 - II. třída B
29.05.2022 NT 04.06., I. ČLTPK Čerčany - TENIS VLAŠIM,z.s.
2
3.
24 - II. třída B
01.05.2022 NT 07.05., TK Mnichovo Hradiště - I. ČLTPK Čerčany
2
4.
24 - II. třída B
05.06.2022 NT 11.06., I. ČLTPK Čerčany - TK Čelákovice
1
5.
24 - II. třída B
08.05.2022 NT 14.05., I. ČLTPK Čerčany - TK SC Mladá Boleslav B
0
6.
24 - II. třída B
19.06.2022 NT 25.06., TJ LTC Poděbrady - I. ČLTPK Čerčany
4
7.
24 - II. třída B
15.05.2022 NT 28.05., Lokomotiva Nymburk - I. ČLTPK Čerčany
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27