Český tenisový svaz
Název:
B7
Datum:
23.-26.08.
Pořadatel:
Slavoj Český Brod (B - 400)
Kódové číslo:
416178
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kratochvíl Martin
nám. A. z Pardubic 31
282 01 Český Brod
Tel. (1):
739627235
E-mail:
tenismk@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace telefonicky (sms) v neděli 22.8. mezi 15-18 hod. na tel. 739 627 235 .
Poté proběhne losování . Adresa konaní turnaje Český Brod ul. Sokolská 894.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
46
20
 
 
07.06.2021 12:33:37
2.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
47
20
 
 
03.06.2021 21:28:08
3.
Chavez Babyak Teah Rosa 17.12.2005 -
54
20
 
 
12.08.2021 08:52:09
4.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
81
15
 
 
10.08.2021 02:25:12
5.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
90
12
 
 
28.07.2021 20:28:51
6.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
97
12
 
 
21.08.2021 23:25:50
7.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
101
12
 
volná karta
17.08.2021 13:28:27
8.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
107
12
 
 
10.08.2021 19:42:34
9.
Caisová Šárka 24.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
111
12
 
 
12.08.2021 07:39:31
10.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
112
12
 
 
05.08.2021 16:11:37
11.
Šárová Lucie 23.04.2006 Wilson tenis centrum z.s.
122
12
82
 
06.07.2021 10:04:33
12.
Roháčová Emma 15.05.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
126
12
 
 
13.06.2021 18:26:38
13.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
128
12
64
 
20.06.2021 17:48:12
14.
Havlová Libuše 28.05.2005 ASK Lovosice
134
9
 
 
19.07.2021 12:25:50
15.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
138
9
39
 
26.05.2021 12:59:51
16.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
152
9
548
 
18.08.2021 19:52:12
17.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
154
9
38
 
28.04.2021 10:02:31
18.
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy
158
9
 
 
04.08.2021 18:44:23
19.
Hašlová Markéta 05.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
180
9
 
 
20.06.2021 15:04:11
20.
Balounová Aneta 13.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
201
9
71
 
20.08.2021 07:44:37
21.
Koutská Adéla Eva 03.02.2004 TJ LTC Poděbrady
205
6
 
 
06.08.2021 21:56:34
22.
Bořová Nikola 20.08.2004 SK HAMR, z.s.
206
6
 
 
09.08.2021 12:53:12
23.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
214
6
166
 
08.07.2021 20:02:47
24.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 I.ČLTK Praha
218
6
46
 
06.06.2021 21:04:06
25.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
233
6
44
 
05.08.2021 14:40:16
26.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
257
6
 
 
02.08.2021 17:44:19
27.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
290
6
36
 
15.05.2021 16:29:01
28.
Slivková Barbora 25.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
303
6
 
 
09.07.2021 21:36:11
29.
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s.
336
4
 
 
05.08.2021 15:51:07
30.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
408
4
103
 
11.08.2021 18:51:54
31.
Barnatová Veronika 09.09.2006 TK PTA Kolín
417
4
390
volná karta
15.07.2021 21:23:16
32.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
440
4
23
 
02.08.2021 18:53:51
33.
Havlíčková Lucie 14.03.2006 Sokol Týnec n.L.
571
3
380
 
20.07.2021 17:22:52
34.
Hanke Magdalena 04.07.2006 Lokomotiva Nymburk
699
1
513
volná karta
20.03.2021 08:16:35
35.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
699
1
83
 
24.05.2021 23:16:22
36.
Chmelíková Charlotte 17.06.2007 Slavoj Český Brod
699
1
144
volná karta
28.06.2021 20:37:23
37.
Petržílková Adéla 19.07.2007 LTC Houštka
699
1
328
 
15.07.2021 13:42:41
38.
Štěpánková Klára 06.08.2008 TC VŠ Praha
699
1
203
volná karta
16.08.2021 16:37:33
39.
Kudrnáčová Eliška 05.05.2007 SK HAMR, z.s.
699
1
171
 
20.08.2021 18:19:01
40.
Dostálová Lucie 13.07.2007 TENIS Klánovice
699
1
91
 
22.08.2021 14:58:35
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
609
3
54
odhlášeno hráčem
21.06.2021 18:31:56
2.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 SK HIT Hradec Králové z.s.
259
6
 
odhlášeno hráčem
09.07.2021 19:35:08
3.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
137
9
 
odhlášeno hráčem
20.07.2021 15:11:07
4.
Kotrčová Eliška 28.03.2006 TJ Sokol Vysočany
210
6
743
odhlášeno hráčem
04.08.2021 15:17:34
5.
Nouzová Lucie 18.05.2005 SK HAMR, z.s.
209
6
 
odhlášeno hráčem
08.08.2021 19:19:16
6.
Picková Věra 14.03.2006 Jiskra Velké Březno
257
6
147
odhlášeno hráčem
10.08.2021 21:18:07
7.
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 LTC Pardubice
167
9
 
odhlášeno hráčem
12.08.2021 22:22:16
8.
Beranová Veronika 01.09.2003 F.H.TK Dobřichovice
378
4
 
odhlášeno hráčem
13.08.2021 13:07:24
9.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
207
6
55
IS: lhůta 5 dní
13.08.2021 18:18:48
10.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
400
4
283
odhlášeno hráčem
13.08.2021 19:29:25
11.
Fuksová Natalie 04.09.2005 F.H.TK Dobřichovice
78
15
 
IS: lhůta 5 dní
14.08.2021 13:34:40
12.
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř
147
9
 
odhlášeno hráčem
14.08.2021 17:04:16
13.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
123
12
 
IS: lhůta 5 dní
15.08.2021 11:22:21
14.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
97
12
19
odhlášeno hráčem
15.08.2021 19:39:14
15.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
84
15
 
odhlášeno hráčem
16.08.2021 09:02:40
16.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
699
1
109
odhlášeno hráčem
16.08.2021 11:12:35
17.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
118
12
 
odhlášeno hráčem
16.08.2021 17:01:15
18.
Hajná Kateřina 17.05.2006 Pliskova Tennis Academy, z.s.
196
9
34
odhlášeno hráčem
16.08.2021 20:24:42
19.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
87
15
57
odhlášeno hráčem
17.08.2021 10:44:51
20.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
699
1
125
IS: kolizní přihláška
17.08.2021 12:00:25
21.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
283
6
 
IS: lhůta 5 dní
17.08.2021 12:48:45
22.
Žáková Adéla 27.12.2003 TK LTC Děčín
175
9
 
IS: lhůta 5 dní
18.08.2021 12:01:33
23.
Žáková Tereza 27.12.2003 TK LTC Děčín
119
12
 
IS: lhůta 5 dní
18.08.2021 12:01:53
24.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
53
20
17
odhlášeno hráčem
18.08.2021 12:31:13
25.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
119
12
26
odhlášeno hráčem
18.08.2021 16:48:59
26.
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s.
235
6
621
odhlášeno hráčem
19.08.2021 13:25:42
27.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
109
12
 
odhlášeno hráčem
19.08.2021 14:03:58
28.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
44
20
 
odhlášeno hráčem
20.08.2021 16:22:00
29.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
188
9
73
odhlášeno hráčem
20.08.2021 17:51:02
30.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
640
3
74
odhlášeno hráčem
21.08.2021 03:25:37
31.
Prouzová Anna-Marie 30.04.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
144
9
 
odhlášeno hráčem
21.08.2021 10:10:25
32.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
412
4
59
odhlášeno pořadatelem
22.08.2021 16:17:43
33.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
378
4
33
odhlášeno pořadatelem
22.08.2021 16:18:01