Český tenisový svaz
Název:
Precheza Cup
Datum:
13.-17.08.
Pořadatel:
TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400)
Místo konání:
Šumperk
Kódové číslo:
416142
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Huťka Pavel
Kosmákova 55
750 02 Přerov
Tel. (1):
725802909
E-mail:
tenis@tenis-prerov.cz

Poznámka pořadatele:

NEDĚLE

ZAHÁJENÍ VŠECH DVOUHER V 9:00 HOD.

SOBOTA
-----------
ROZEHRY MOŽNÉ OD 8:00 DO 8:50 HOD.

9:00 HOD.

GÜTTLEROVA, VALENTOVÁ, ŽÁČKOVÁ, DRÁŠILOVÁ, DOPPLEROVÁ,ŠINDELKOVÁ, BOŽOŇOVÁ, BUBENÍKOVÁ, MARŠÁLKOVÁ, TRUNEČKOVÁ, JELÍNKOVÁ, ŠROTOVÁ, ŠPITOVÁ, STRYKOVÁ, PRICI, ZOURKOVÁ

10:30 HOD.

CHYTILOVÁ, BÁRTOVÁ, BROŽOVÁ, SOKOLOVÁ, VESELÁ, BRABCOVÁ, NAVRÁTILOVÁ, ŽINGOROVÁ, KOTZMANNOVÁ, KÁŇOVÁ, JUSKOVÁ, VALLOVÁ, KOUŘILOVÁ, NOVÁK N., ŠTVERÁKOVÁ, KUCHAŘOVÁ

11:45 HOD.

MANDELÍKOVÁ, ZÁVIŠKOVÁ, ZÁSTĚROVÁ, TICHÁČKOVÁ

12:15 HOD.

ŠKRABALOVÁ, HUŤKOVÁ K., HUŤKOVÁ V., ZÁMEČNÍKOVÁ

--------------------------------------------
PŘIHLÁŠKA DO ČTYŘHRY 12:15 HOD.
--------------------------------------------

ŘEDITEL TURNAJE HUŤKA PAVEL: 725 802 909

TURNAJ JE POŘÁDÁN NA POČEST A PAMÁTKU ALOISE HUŤKY,
VÝZNAMNÉHO ČINOVNÍKA ČESKÉHO TENISU.
Turnaj se koná v ŠUMPERKU - T.J. SOKOL ŠUMPERK
--------------------------------------------------------------------------

STRAVOVÁNÍ BUDE ZAJIŠTĚNO:

PO DOBU TURNAJE, PRO HRÁČE V HLAVNÍ SOUTĚŽI DVOUHRY, BUDE OBĚDOVÉ MENU ZAJIŠTĚNO POŘADATELEM
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIZE MONEY DVOUHRA:

1.MÍSTO 2.000,-KČ
2.MÍSTO 1.000,-KČ
3.MÍSTO 500,-KČ

PRIZE MONEY ČTYŘHRA:

1.MÍSTO 500,-KČ
2.MÍSTO 300,-KČ

---------------------------------
HARMONOGRAM TURNAJE:
---------------------------------

SOBOTA
DVOUHRA XX/32 , 32/16
ČTYŘHRA XX/16, 16/8

NEDĚLE
DVOUHRA 16/8, 8/4
ČTYŘHRA 8/4 , SEMIFINÁLE

PONDĚLÍ
DVOUHRA - SEMIFINÁLE, FINÁLE
ČTYŘHRA - FINÁLE

----------------------------------------

PÁTEK !!!KVALIFIKACE ZRUŠENA!!!

HLAVNÍ SOUTĚŽ BUDE ZAHÁJENA V SOBOTU
----------------------------------------------------

1)TELEFONICKÁ PREZENTACE V PÁTEK 13.8. OD 16-17 HOD.

2)LOSOVÁNÍ V KLUBOVNĚ TJ SOKOL ŠUMPERK OD 17:00-17:30 HOD.

3)ČASOVÝ HARMONOGRAM A PAVOUK BUDE ZVEŘEJNĚN V INFORMAČNÍM SYSTÉMU DO 19:30 HOD.
----------------------------------------------------------------------------------
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
12
35
 
volná karta
12.08.2021 11:00:45
2.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
21
30
 
 
24.05.2021 07:43:08
3.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
37
20
 
 
14.06.2021 20:50:53
4.
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
74
15
 
 
25.07.2021 12:22:07
5.
Závišková Barbora 03.04.2005 TK Třebíč
89
12
 
 
30.07.2021 15:38:17
6.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
105
12
37
 
25.07.2021 20:44:42
7.
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK TENNISPOINT FM
108
12
 
 
25.07.2021 20:37:56
8.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
121
12
20
 
25.07.2021 12:20:04
9.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
129
12
43
 
29.06.2021 19:27:47
10.
Novák Nicol 20.10.2005 TK Na Dolině o.s.
134
9
 
 
02.08.2021 07:05:31
11.
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř
147
9
 
 
28.07.2021 09:30:46
12.
Bártová Natálie 03.01.2005 SK JC Sport Opava
163
9
 
 
06.07.2021 11:54:28
13.
Káňová Barbora 20.01.2006 Rožnovský tenisový klub
164
9
286
 
01.08.2021 13:27:01
14.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
178
9
48
 
22.07.2021 21:44:36
15.
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
189
9
 
 
02.08.2021 11:52:19
16.
Štveráková Terezie 21.03.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
194
9
239
 
10.05.2021 06:52:52
17.
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot
202
9
 
volná karta
04.08.2021 13:24:37
18.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
204
6
 
 
21.07.2021 18:54:15
19.
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč
207
6
 
volná karta
10.08.2021 04:10:13
20.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
280
6
68
 
30.06.2021 18:27:30
21.
Motyková Markéta 29.09.2005 TC Třinec
293
6
 
 
19.07.2021 08:00:17
22.
Kotzmannová Emma 19.01.2006 ITS Tennis Club, z.s.
299
6
333
 
01.07.2021 16:43:27
23.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
307
6
77
 
14.07.2021 21:27:45
24.
Kouřilová Eliška 26.03.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
321
4
 
 
01.07.2021 19:34:50
25.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
336
4
42
 
30.07.2021 21:56:56
26.
Kuchařová Nela 17.09.2006 Jiskra Otrokovice
350
4
208
 
10.04.2021 06:23:40
27.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
384
4
39
 
31.07.2021 11:57:25
28.
Maršálková Kateřina 05.07.2006 Jiskra Otrokovice
389
4
136
 
07.07.2021 22:20:44
29.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
417
4
86
 
29.07.2021 10:29:07
30.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
437
4
41
 
02.08.2021 12:22:28
31.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
449
4
169
 
02.08.2021 09:58:26
32.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
699
1
99
 
25.04.2021 10:31:54
33.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
699
1
125
 
12.05.2021 08:55:31
34.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
699
1
31
 
01.06.2021 12:24:45
35.
Cela Olivia 08.06.2007 SK JC Sport Opava
699
1
288
 
05.06.2021 17:18:55
36.
Motyková Adéla 04.06.2008 TC Třinec
699
1
227
 
19.07.2021 07:57:23
37.
Božoňová Viktorie Anna 09.08.2006 Family Tennis Ostrava
699
1
317
 
10.08.2021 04:07:28
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Drášilová Terezie 14.07.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
333
4
166
 
12.08.2021 12:46:26
2.
Žáčková Nikol 02.04.2007 TK Milo Olomouc
596
3
203
 
11.08.2021 20:08:58
3.
Špitová Michaela 08.04.2007 CLTC Olomouc,z.s.
699
1
157
 
11.08.2021 20:01:09
4.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
5.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
6.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
7.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
8.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
9.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
66
15
 
odhlášeno hráčem
19.07.2021 15:58:38
2.
Fukalová Kateřina 22.11.2006 Rožnovský tenisový klub
197
9
176
odhlášeno hráčem
24.07.2021 09:41:53
3.
Vágnerová Lucie Clara 01.08.2007 Tenis Ivančice z.s.
699
1
537
odhlášeno hráčem
28.07.2021 22:23:14
4.
Podškubková Klára 25.07.2004 TK Spartak Jihlava
72
15
 
odhlášeno hráčem
29.07.2021 18:44:37
5.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
699
1
246
odhlášeno hráčem
30.07.2021 18:31:27
6.
Raušová Nikola 27.01.2006 SHARK Brno
228
6
112
odhlášeno hráčem
31.07.2021 07:58:14
7.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 TK Na Dolině o.s.
561
3
29
odhlášeno hráčem
31.07.2021 08:46:38
8.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
23
25
3
odhlášeno hráčem
01.08.2021 15:25:33
9.
Vyroubalová Adéla 17.09.2005 ITS Tennis Club, z.s.
417
4
 
odhlášeno hráčem
01.08.2021 20:49:51
10.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
640
3
74
odhlášeno hráčem
03.08.2021 03:52:21
11.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
378
4
33
odhlášeno hráčem
03.08.2021 11:46:57
12.
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
293
6
153
odhlášeno hráčem
03.08.2021 17:15:48
13.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
56
15
193
odhlášeno hráčem
03.08.2021 19:40:53
14.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
262
6
260
odhlášeno hráčem
03.08.2021 20:58:16
15.
Švidrnochová Natálie 30.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
514
3
 
odhlášeno pořadatelem
04.08.2021 11:24:33
16.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
153
9
 
odhlášeno hráčem
04.08.2021 11:40:23
17.
Nováková Veronika 19.04.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
76
15
18
odhlášeno hráčem
04.08.2021 23:16:39
18.
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice
399
4
137
odhlášeno hráčem
05.08.2021 06:36:56
19.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
310
4
163
odhlášeno hráčem
05.08.2021 07:36:00
20.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
699
1
65
odhlášeno hráčem
05.08.2021 08:07:19
21.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
154
9
38
odhlášeno hráčem
05.08.2021 11:17:44
22.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
517
3
63
odhlášeno hráčem
05.08.2021 18:47:21
23.
Klar Veronika 24.02.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
699
1
447
odhlášeno hráčem
05.08.2021 20:39:10
24.
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
699
1
259
odhlášeno hráčem
05.08.2021 20:56:41
25.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
42
20
 
odhlášeno hráčem
05.08.2021 22:28:37
26.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
268
6
67
odhlášeno hráčem
06.08.2021 06:00:01
27.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
114
12
 
odhlášeno hráčem
06.08.2021 10:31:40
28.
Tokářová Terezie 30.10.2005 TK Slavia Orlová
434
4
 
odhlášeno hráčem
06.08.2021 11:33:49
29.
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž
405
4
 
odhlášeno hráčem
06.08.2021 14:26:11
30.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
699
1
135
odhlášeno hráčem
06.08.2021 19:19:02
31.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
96
12
 
odhlášeno hráčem
06.08.2021 19:40:17
32.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
455
4
100
odhlášeno hráčem
07.08.2021 10:42:57
33.
Židelová Viktorie 17.07.2006 ŽLTC Brno
336
4
22
odhlášeno hráčem
07.08.2021 16:56:32
34.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
80
15
8
odhlášeno hráčem
08.08.2021 11:44:54
35.
Rusinová Nikola 22.03.2004 TK TENNISPOINT FM
699
1
 
odhlášeno hráčem
10.08.2021 20:53:21
36.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
115
12
 
odhlášeno hráčem
10.08.2021 21:39:19
37.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
192
9
6
odhlášeno hráčem
11.08.2021 08:31:52
38.
Mičolová Nela 12.12.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
103
12
 
odhlášeno hráčem
11.08.2021 18:28:13
39.
Holubová Aneta 05.07.2007 Jiskra Otrokovice
272
6
62
odhlášeno hráčem
12.08.2021 16:35:55
40.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
344
4
 
odhlášeno hráčem
12.08.2021 17:43:24