Český tenisový svaz

Švidrnochová Natálie

Datum narození:
30.03.2004
Platnost reg. do:
02.03.2022
Klub:
TK DEZA Valašské Meziříčí
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK DEZA Valašské Meziříčí
876 (3)
 
 
 
2017
TK DEZA Valašské Meziříčí
493 (1)
698 (3)
 
 
2018
TK DEZA Valašské Meziříčí
 
391 (4)
 
 
2019
TK DEZA Valašské Meziříčí
 
434 (1)
 
 
2020
TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
541 (4)
 
2021
TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
514 (3)
390 (4)
2022
TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
515 (3)
386 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.08.2021, Podhostýnský Open

TK Bystřice p.H. (C - 400), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.08.2021, Podhostýnský Open

TK Bystřice p.H. (C - 400), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
08. III.TŔÍDA sk.DA
29.5.2021, TK Velké Bílovice - SK Zlín-Mladcová
1
2.
08. III.TŔÍDA sk.DA
5.6.2021, TK Fatra Napajedla - SK Zlín-Mladcová
1
3.
08. III.TŔÍDA sk.DA
19.6.2021, SK Zlín-Mladcová - NTC Kyjov
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
08. III.TŔÍDA sk.DA
29.5.2021, TK Velké Bílovice - SK Zlín-Mladcová
1
2.
08. III.TŔÍDA sk.DA
5.6.2021, TK Fatra Napajedla - SK Zlín-Mladcová
0
3.
08. III.TŔÍDA sk.DA
19.6.2021, SK Zlín-Mladcová - NTC Kyjov
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. ED
30.5.2021, TJ Sokol Uherský Brod - SK Zlín-Mladcová B
1
2.
28. III.TŘÍDA sk. ED
6.6.2021, SK Zlín-Mladcová B - TJ Jiskra Strážnice
1
3.
28. III.TŘÍDA sk. ED
20.6.2021, SK Zlín-Mladcová B - TK Fatra Napajedla
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. ED
30.5.2021, TJ Sokol Uherský Brod - SK Zlín-Mladcová B
0
2.
28. III.TŘÍDA sk. ED
6.6.2021, SK Zlín-Mladcová B - TJ Jiskra Strážnice
1
3.
28. III.TŘÍDA sk. ED
20.6.2021, SK Zlín-Mladcová B - TK Fatra Napajedla
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4