Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
05.-08.07.
Pořadatel:
LOB S.A. Bohnice, z.s. (B - 400)
Kódové číslo:
416032
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

P R E Z E N T A C E lze formou sms v neděli mezi 16:00-17:00. Následně proběhne v klubovně Lob S.A. losování. Rozpis jednotlivých zápasů a pavouk budou na webu v cca 17:30.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
21
30
 
 
23.04.2021 19:03:58
2.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
30
25
5
 
21.06.2021 09:13:23
3.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
47
20
 
 
17.05.2021 21:07:58
4.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
53
20
17
 
19.04.2021 10:31:06
5.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
63
15
 
 
22.06.2021 10:00:14
6.
Agovič Lejla 11.06.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
77
15
 
 
21.06.2021 09:36:32
7.
Fuksová Natalie 04.09.2005 F.H.TK Dobřichovice
78
15
 
 
19.05.2021 22:12:04
8.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
81
15
 
 
23.06.2021 07:42:21
9.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
84
15
 
 
19.06.2021 08:15:05
10.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
87
15
57
 
14.06.2021 08:48:37
11.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
97
12
 
 
18.05.2021 22:14:29
12.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
107
12
 
 
20.06.2021 18:27:52
13.
Křepinská Simona 27.07.2004 Lokomotiva Trutnov
117
12
 
volná karta
02.07.2021 10:36:57
14.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
118
12
 
 
20.06.2021 11:31:40
15.
Žáková Tereza 27.12.2003 TK LTC Děčín
119
12
 
 
24.06.2021 07:22:34
16.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
127
12
16
 
16.06.2021 22:12:12
17.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
128
12
64
 
20.06.2021 17:44:01
18.
Havlová Libuše 28.05.2005 ASK Lovosice
134
9
 
 
23.05.2021 20:56:14
19.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
138
9
39
 
26.05.2021 12:51:14
20.
Hrabánková Kateřina 01.09.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
143
9
 
 
21.06.2021 10:06:25
21.
Prouzová Anna-Marie 30.04.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
144
9
 
 
10.05.2021 21:28:06
22.
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005
147
9
306
 
13.06.2021 15:47:51
23.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
154
9
38
 
21.04.2021 09:45:22
24.
Knížová Jana 19.08.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
159
9
 
 
20.04.2021 10:18:52
25.
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 LTC Pardubice
167
9
 
 
08.06.2021 21:38:57
26.
Žáková Adéla 27.12.2003 TK LTC Děčín
175
9
 
 
24.06.2021 07:21:42
27.
Hašlová Markéta 05.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
180
9
 
 
20.06.2021 14:41:32
28.
Hajná Kateřina 17.05.2006 Pliskova Tennis Academy, z.s.
196
9
34
 
17.05.2021 17:15:56
29.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
207
6
55
 
21.06.2021 13:55:38
30.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
214
6
166
volná karta
28.06.2021 21:54:28
31.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 I.ČLTK Praha
218
6
46
 
28.04.2021 20:11:40
32.
Hofmanová Hana 01.09.2004 Open Tennis Club
223
6
 
 
02.07.2021 10:36:34
33.
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s.
235
6
621
 
22.06.2021 21:36:36
34.
Kudláčková Zuzana 28.10.2006 SK Tenis Kladno
297
6
621
 
18.06.2021 15:50:18
35.
Kopecká Adéla 06.06.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
299
6
152
volná karta
22.06.2021 22:52:16
36.
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň
307
6
78
 
17.06.2021 11:22:17
37.
Opletalová Emma 16.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
310
4
675
 
03.07.2021 06:53:54
38.
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s.
336
4
 
volná karta
09.06.2021 22:40:56
39.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
378
4
33
 
28.04.2021 12:10:48
40.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
408
4
103
 
01.07.2021 17:07:10
41.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
412
4
59
 
25.06.2021 11:07:26
42.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
533
3
60
 
13.06.2021 18:09:10
43.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
609
3
54
 
12.05.2021 17:11:59
44.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
640
3
74
volná karta
28.06.2021 21:51:46
45.
Bláhová Ema 04.11.2007 TC VŠ Praha
699
1
101
 
12.06.2021 08:25:34
46.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
699
1
104
 
21.06.2021 09:55:14
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Poláková Tereza 15.06.2004 TK Radošovice
58
15
 
odhlášeno hráčem
08.06.2021 08:36:34
2.
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy
158
9
 
odhlášeno hráčem
08.06.2021 22:47:07
3.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
101
12
 
odhlášeno hráčem
14.06.2021 18:41:17
4.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
640
3
94
odhlášeno hráčem
15.06.2021 07:23:42
5.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
290
6
36
odhlášeno hráčem
22.06.2021 19:22:23
6.
Picková Věra 14.03.2006 Jiskra Velké Březno
257
6
147
odhlášeno hráčem
23.06.2021 19:16:11
7.
Hrbková Lenka 19.08.2005 Sokol Čimice
199
9
 
odhlášeno hráčem
25.06.2021 14:00:49
8.
Nouzová Lucie 18.05.2005 SK HAMR, z.s.
209
6
 
odhlášeno hráčem
26.06.2021 10:20:44
9.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
137
9
 
odhlášeno hráčem
26.06.2021 12:23:07
10.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
283
6
 
odhlášeno hráčem
26.06.2021 13:35:20
11.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
37
20
 
odhlášeno hráčem
26.06.2021 14:20:11
12.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
146
9
24
odhlášeno hráčem
29.06.2021 06:51:11
13.
Krymlová Marie 13.12.2006 TK Start Praha-Topolka
561
3
197
odhlášeno hráčem
29.06.2021 09:13:10
14.
Šárová Lucie 23.04.2006 Wilson tenis centrum z.s.
122
12
82
odhlášeno hráčem
29.06.2021 10:19:53
15.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
75
15
 
IS: lhůta 5 dní
30.06.2021 17:27:11
16.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
109
12
 
odhlášeno hráčem
01.07.2021 07:20:30
17.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sokol Libiš
164
9
28
odhlášeno hráčem
02.07.2021 12:54:25
18.
Šimková Barbara 04.08.2006 SK Aritma Praha
303
6
265
odhlášeno hráčem
04.07.2021 13:26:42
19.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
699
1
83
odhlášeno hráčem
04.07.2021 13:44:08