Český tenisový svaz
Název:
A2: Macha Lake Open by Crystalex A juniorky
Datum:
07.-11.06.
Pořadatel:
TK Doksy (A - 500)
Kódové číslo:
416013
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Jaroš Michal
Libušina 363
472 01 Doksy
Tel. (1):
602569342
E-mail:
michal.jaros@compucon.cz

Poznámka pořadatele:

Prezence hráček do kvalifikace osobně v pondělí 7. 6.2021 do 10:00

Prezence hráček do hlavní soutěže do pondělí 7. 6.2021 10:00 SMS na 602 569 342 nebo mailem na michal.jaros@compucon.cz

Vylosování a rozpis zápasů hlavní soutěže budou zveřejněny v pondělí 7. 6.2021 do 15:00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
6
45
 
 
14.05.2021 15:40:31
2.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
11
35
 
 
26.05.2021 08:05:41
3.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
12
35
 
 
20.05.2021 22:54:32
4.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
13
35
 
 
20.04.2021 10:47:02
5.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
17
30
 
 
11.05.2021 07:24:40
6.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
18
30
7
 
14.05.2021 18:00:37
7.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
19
30
 
 
26.04.2021 08:51:24
8.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
21
30
 
 
23.04.2021 19:03:07
9.
Munzarová Lenka 02.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
22
30
 
 
22.05.2021 16:12:37
10.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
23
25
3
 
15.05.2021 19:42:03
11.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
24
25
 
 
11.05.2021 15:06:30
12.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
25
25
 
 
11.05.2021 20:11:34
13.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
27
25
 
 
13.05.2021 20:58:52
14.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
30
25
5
 
15.05.2021 08:00:23
15.
Mihoková Petra 04.11.2004 TCG Karlovy Vary
33
25
 
 
27.04.2021 19:54:46
16.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
34
20
 
 
15.04.2021 22:25:16
17.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
36
20
 
 
12.04.2021 17:38:52
18.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
37
20
 
 
22.04.2021 12:30:16
19.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
39
20
 
 
26.04.2021 08:29:05
20.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
42
20
 
 
10.05.2021 20:10:41
21.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
44
20
 
 
06.05.2021 14:29:52
22.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
45
20
 
 
11.05.2021 22:11:02
23.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
47
20
 
 
04.05.2021 20:44:34
24.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
48
20
 
 
22.05.2021 19:10:06
25.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
49
20
9
 
27.04.2021 15:42:24
26.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
51
20
 
 
25.04.2021 18:50:43
27.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
53
20
17
volná karta ČTS
19.04.2021 10:30:06
28.
Rainke Natálie 18.04.2004 TJ Spartak Trhové Sviny
54
20
 
 
09.05.2021 20:35:14
29.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
55
15
 
 
19.05.2021 20:51:33
30.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
65
15
51
volná karta
11.05.2021 08:42:01
31.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
80
15
8
 
20.04.2021 11:54:31
32.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
97
12
 
volná karta
18.05.2021 22:25:57
33.
Svěcená Kristýna 09.12.2003 TK Sparta Praha
109
12
 
volná karta
10.05.2021 13:19:19
34.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
119
12
26
 
12.04.2021 18:01:13
35.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
127
12
16
 
14.05.2021 12:10:32
36.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
162
9
12
 
13.05.2021 09:44:43
37.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
192
9
6
 
16.05.2021 08:03:22
38.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
277
6
10
 
25.04.2021 20:06:33
39.
Židelová Viktorie 17.07.2006 ŽLTC Brno
336
4
22
volná karta ČTS
20.04.2021 21:19:59
40.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
440
4
23
volná karta ČTS
27.05.2021 15:03:04
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
56
15
193
 
20.04.2021 22:17:02
2.
Poláková Tereza 15.06.2004 TK Radošovice
58
15
 
 
12.05.2021 20:47:38
3.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
63
15
 
 
18.05.2021 07:40:19
4.
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
74
15
 
volná karta, 2. runda
04.06.2021 09:33:44
5.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
75
15
 
volná karta
30.05.2021 09:02:50
6.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
81
15
 
 
08.05.2021 18:15:49
7.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
84
15
 
 
06.05.2021 19:56:13
8.
Závišková Barbora 03.04.2005 TK Třebíč
89
12
 
 
16.05.2021 18:29:15
9.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
96
12
 
 
18.04.2021 10:07:50
10.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
97
12
 
 
20.05.2021 20:50:49
11.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
101
12
 
 
11.05.2021 18:05:22
12.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
109
12
 
 
19.04.2021 19:59:16
13.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
113
12
32
volná karta ČTS
19.05.2021 09:42:10
14.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
115
12
 
 
18.04.2021 18:53:48
15.
Šárová Lucie 23.04.2006 Wilson tenis centrum z.s.
122
12
82
 
08.05.2021 16:16:40
16.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
123
12
 
 
21.04.2021 20:04:46
17.
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
123
12
27
 
22.05.2021 18:36:36
18.
Havlová Libuše 28.05.2005 ASK Lovosice
134
9
 
 
07.05.2021 22:04:39
19.
Novák Nicol 20.10.2005 TK Na Dolině o.s.
134
9
 
 
26.05.2021 09:13:31
20.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
137
9
 
 
15.04.2021 18:28:54
21.
Škachová Magdaléna 08.12.2003 LTC Slovan Kladno
139
9
 
 
25.04.2021 20:56:10
22.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
154
9
38
 
21.04.2021 09:44:23
23.
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy
158
9
 
 
21.04.2021 16:56:58
24.
Knížová Jana 19.08.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
159
9
 
 
29.04.2021 08:06:31
25.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sokol Libiš
164
9
28
 
21.05.2021 20:53:12
26.
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany
175
9
 
volná karta
09.05.2021 13:21:56
27.
Hajná Kateřina 17.05.2006 Pliskova Tennis Academy, z.s.
196
9
34
volná karta ČTS
20.04.2021 19:28:45
28.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 I.ČLTK Praha
218
6
46
 
28.04.2021 20:10:38
29.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
290
6
36
 
18.04.2021 21:26:22
30.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
346
4
48
volná karta ČTS
15.04.2021 17:00:36
31.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
378
4
33
 
28.04.2021 12:11:56
32.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
609
3
54
 
12.05.2021 16:47:47

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrbková Lenka 19.08.2005 Sokol Čimice
199
9
 
 
14.05.2021 13:11:29
2.
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot
202
9
 
 
25.04.2021 17:55:11
3.
Koutská Adéla Eva 03.02.2004 TJ LTC Poděbrady
205
6
 
 
26.04.2021 08:53:45
4.
Nouzová Lucie 18.05.2005 SK HAMR, z.s.
209
6
 
 
28.04.2021 10:08:32
5.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
212
6
 
 
07.05.2021 11:52:30
6.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
230
6
86
 
21.05.2021 10:14:33
7.
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha
247
6
 
 
24.05.2021 17:19:34
8.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
257
6
 
 
20.04.2021 08:58:45
9.
Picková Věra 14.03.2006 Jiskra Velké Březno
257
6
147
 
11.05.2021 20:28:37
10.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
283
6
 
 
03.05.2021 19:32:37
11.
Kopecká Adéla 06.06.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
299
6
152
 
23.04.2021 13:59:29
12.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
299
6
107
 
17.05.2021 09:34:23
13.
Opletalová Emma 16.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
310
4
675
 
14.05.2021 20:56:05
14.
Fuková Ines 10.05.2005 LTK Klatovy
344
4
 
 
12.04.2021 09:50:38
15.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
412
4
59
 
08.04.2021 22:17:58
16.
Rainke Klaudie 06.04.2008 TJ Spartak Trhové Sviny
533
3
203
 
20.05.2021 11:34:38
17.
Krymlová Marie 13.12.2006 TK Start Praha-Topolka
561
3
197
 
05.05.2021 23:58:33
18.
Divilová Sára 30.01.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
640
3
140
 
09.04.2021 23:56:11

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hanke Magdalena 04.07.2006 Lokomotiva Nymburk
699
1
513
odhlášeno hráčem
19.04.2021 14:09:15
2.
Kotzmannová Emma 19.01.2006 ITS Tennis Club, z.s.
299
6
333
odhlášeno hráčem
14.05.2021 16:48:00
3.
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 LTC Pardubice
167
9
 
odhlášeno hráčem
23.05.2021 19:55:34
4.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
97
12
19
odhlášeno hráčem
25.05.2021 22:26:06
5.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
68
15
 
odhlášeno hráčem
27.05.2021 06:28:53
6.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
146
9
24
odhlášeno hráčem
27.05.2021 21:48:35
7.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
640
3
94
odhlášeno hráčem
30.05.2021 08:23:49
8.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
207
6
55
odhlášeno hráčem
30.05.2021 18:59:51
9.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
517
3
63
odhlášeno hráčem
31.05.2021 11:56:22
10.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
400
4
283
odhlášeno hráčem
31.05.2021 14:24:53
11.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
214
6
166
odhlášeno hráčem
31.05.2021 14:25:40
12.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
29
25
52
odhlášeno hráčem
31.05.2021 16:36:33
13.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
43
20
15
odhlášeno hráčem
31.05.2021 17:11:48
14.
Kotrčová Eliška 28.03.2006 TJ Sokol Vysočany
210
6
743
odhlášeno pořadatelem
31.05.2021 20:14:04
15.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
129
12
 
odhlášeno hráčem
31.05.2021 21:43:06
16.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
128
12
64
odhlášeno hráčem
01.06.2021 08:14:29
17.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
129
12
43
odhlášeno hráčem
01.06.2021 08:36:48
18.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
451
4
30
odhlášeno hráčem
01.06.2021 09:21:10
19.
Bártová Natálie 03.01.2005 SK JC Sport Opava
163
9
 
odhlášeno hráčem
01.06.2021 11:05:02
20.
Fuksová Natalie 04.09.2005 F.H.TK Dobřichovice
78
15
 
odhlášeno hráčem
01.06.2021 19:38:39
21.
Skybová Eliška 20.06.2005 SK Zlín-Mladcová
131
12
 
odhlášeno hráčem
01.06.2021 22:49:26
22.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
69
15
 
odhlášeno hráčem
03.06.2021 14:22:46
23.
Svobodová Anna 17.04.2005 TK Doksy
699
1
 
odhlášeno pořadatelem
04.06.2021 09:35:24
24.
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha
102
12
61
odhlášeno hráčem
04.06.2021 11:24:04
25.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
138
9
39
odhlášeno hráčem
04.06.2021 11:59:55
26.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov
8
45
 
odhlášeno pořadatelem
04.06.2021 14:48:47
27.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
384
4
25
odhlášeno hráčem
05.06.2021 11:45:20
28.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Sparta Praha
9
45
 
odhlášeno hráčem
05.06.2021 14:25:47
29.
Šimková Barbara 04.08.2006 SK Aritma Praha
303
6
265
odhlášeno hráčem
05.06.2021 15:36:54
30.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
437
4
41
odhlášeno hráčem
05.06.2021 20:08:58
31.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
699
1
58
odhlášeno hráčem
05.06.2021 22:33:24
32.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
134
9
 
odhlášeno hráčem
06.06.2021 07:13:07
33.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
233
6
44
odhlášeno hráčem
06.06.2021 07:35:15
34.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
118
12
 
odhlášeno hráčem
06.06.2021 10:06:23
35.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
152
9
548
odhlášeno pořadatelem
06.06.2021 11:28:12
36.
Křenková Tereza 30.08.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
26
25
 
odhlášeno hráčem
06.06.2021 11:28:22
37.
Sertičová Tereza 17.03.2008 TJ Spoje Praha
699
1
209
odhlášeno pořadatelem
06.06.2021 12:20:54
38.
Štveráková Terezie 21.03.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
194
9
239
odhlášeno hráčem
06.06.2021 13:32:02
39.
Šimonovská Tereza 03.08.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
154
9
 
odhlášeno pořadatelem
06.06.2021 14:13:20
40.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
90
12
 
odhlášeno hráčem
06.06.2021 15:09:27
41.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
188
9
73
odhlášeno pořadatelem
06.06.2021 17:38:26