Burda Oliver Petr (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Lukáš | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hrášek Jakub | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Žoldák Patrik | | | 7:6 (4), 6:3 | | | |
| | | | | | |
Zerai Rayen | 4:6, 6:3, 7:6 (5) | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Oliver (11) | | 6:4, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Filip (12) | | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Škrlík Mathias | | 6:4, 2:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Novotný Adam | 6:1, 2:6, 7:6 (5) | | | | | |
| | | | | | |
Brückner David | | | 5:7, 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Šiler Martin | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Knesl David (5) | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rosický Jan (3) | | | | | 7:6 (5), 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holub Lukáš J. | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kotrc Aleš | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Vaněk Daniel | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Petrofský Martin | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kozlovský Matyáš (10) | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Beránek Ondřej (14) | | | | 5:7, 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fröhlich Jan | | 6:2, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
Blaška Sebastian | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Šusta Bartoloměj | | | 6:2, 3:6, 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
Podrábský Miroslav | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Šmejkal Šimon (6) | | 5:7, 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
Stauch Daniel (7) | | | | | | |
| | | | | | |
Kralik Florian | | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Fojtů Lukas | 6:2, 7:6 (6) | | | | | |
| | | | | | |
Krňávek David | | | 4:6, 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Kotrba Adam | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Krupa Lukáš (13) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
Chodora Radek (9) | | | | | | |
| | | | | | |
Dymák Filip | | 6:3, 3:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Ulrich Patrik | 6:3, 4:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Vymazal Kryštof | | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Sýkora Jan | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Fröhlich Max (4) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 7:5, 6:3 | |
| | | | | | |
Kratochvíl Tomáš (8) | | | | | | |
| | | | | | |
Lebiš Josef | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Josef | 2:6, 7:6 (3), 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Čepelík Matouš | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Vidlář Tomáš | 6:2, 3:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kolářík Jakub (15) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 4:1, scr. | | |
| | | | | | |
Šimeček David (16) | | | | | | |
| | | | | | |
Hep Matyáš | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Rat Daniel | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Derenin Matyáš | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Fiala Martin | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Petrofský David (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2026) |
Poznámka pořadatele: Program pátek 05.05.2023: Rozehra možná od 8 45 - 9 15 hod., semifinále dvouher od 9 30hod., po pauze následuje finále. |
Hrací plán byl automaticky vylosován 01.05.2023 17:22:17 |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Burda Oliver Petr | 33 | 30 | Petrofský David | 39 | 30 | Rosický Jan | 43 | 25 | Fröhlich Max | 45 | 25 | Knesl David | 47 | 25 | Šmejkal Šimon | 49 | 25 | Stauch Daniel | 51 | 25 | Kratochvíl Tomáš | 53 | 25 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 210 |
Kódové číslo akce: 312260 |
|
|