Český tenisový svaz

Šusta Bartoloměj

Datum narození:
05.10.2006
Platnost reg. do:
16.10.2022
Klub:
F.H.TK Dobřichovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ Sokol Hostivice
236 (15)
1076 (3)
 
 
2018
TJ Sokol Hostivice
116 (25)
838 (3)
 
 
2019
TJ Sokol Hostivice
62 (1)
353 (9)
 
 
2020
Tenis Dobříš
 
96 (20)
558 (4)
 
2021
Tenis Dobříš
 
60 (1)
249 (9)
 
2022-Z
F.H.TK Dobřichovice
 
 
138 (12)
 
2022-L
F.H.TK Dobřichovice
 
 
126 (12)
494 (4)
15.01.2022

TC Tachlovice (C - 550), K: 4/4

16>8 Růžek, Šusta - Liška, Hořejšek 6:2, 6:1
8>4 Růžek, Šusta - Kopecký, Kotarac 3:6, 6:3, 1:0 (6)
4>2 Růžek, Šusta - Hankovec, Kufa 6:2, 6:1
2>1 Hrášek, Jungmann - Růžek, Šusta 7:6 (7), 6:2
získané body: 10 b.
26.02.2022, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 600), K: 4/4

8>4 Růžek, Šusta - Sobotka, Kokeš 6:4, 6:4
4>2 Růžek, Šusta - Řehák, Šich 6:2, 7:6 (4)
2>1 Mach, Ledvina - Růžek, Šusta 6:2, 6:4
získané body: 10 b.
09.07.2022, Mělník cup

TO SK Mělník (C - 400), K: 4/4

16>8 Šusta, Fiala - Scholz, Holec 7:5, 7:5
8>4 Šusta, Fiala - Koliev, Kotarac 7:6 (3), 6:3
4>2 Šusta, Fiala - Karel, Koudelka 6:7 (5), 6:3, 1:0 (11)
2>1 Šusta, Fiala - Šmejkal, Šmejkal 7:6 (2), 6:3
získané body: 15 b.
30.07.2022

TK Lány (C - 400), K: 4/4

4>2 Mareš, Santner - Šusta, Růžek 6:2, 7:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01 - I. třída A
25.06.2022 NT 02.07., Lokomotiva Beroun - F.H.TK Dobřichovice B
0
2.
01 - I. třída A
28.05.2022 NT 05.06., F.H.TK Dobřichovice B - LTC Slovan Kladno B
0
3.
01 - I. třída A
07.05.2022 NT 15.05., LTC Řevnice - F.H.TK Dobřichovice B
3
4.
01 - I. třída A
04.06.2022 NT 19.06., TK Stochov - F.H.TK Dobřichovice B
4
5.
01 - I. třída A
14.05.2022 NT 22.05., LTC Rudná A - F.H.TK Dobřichovice B
9
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01 - I. třída A
25.06.2022 NT 02.07., Lokomotiva Beroun - F.H.TK Dobřichovice B
0
2.
01 - I. třída A
28.05.2022 NT 05.06., F.H.TK Dobřichovice B - LTC Slovan Kladno B
0
3.
01 - I. třída A
07.05.2022 NT 15.05., LTC Řevnice - F.H.TK Dobřichovice B
0
4.
01 - I. třída A
04.06.2022 NT 19.06., TK Stochov - F.H.TK Dobřichovice B
0
5.
01 - I. třída A
14.05.2022 NT 22.05., LTC Rudná A - F.H.TK Dobřichovice B
3
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19
18.12.2021, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 500), K: 4/4

8>4 Šusta, Růžek - Volšička, Hrabánek 6:0, 6:1
4>2 Šusta, Růžek - Burda, Klofáč 2:6, 6:2, 1:0
2>1 Šusta, Růžek - Brettl, Dvořák 5:7, 6:4, 1:0
získané body: 15 b.
12.02.2022, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

8>4 Šusta, Ledvina - Stibůrek, Kovačka 3:6, 6:2, 1:0 (4)
4>2 Čížek, Holub - Šusta, Ledvina 3:6, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 22 b.
21.05.2022, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

16>8 Růžek, Šusta - Kolesár, Volšička 6:2, 6:1
8>4 Růžek, Šusta - Židů, Ulrich 1:6, 7:6, 1:0 (6)
4>2 Růžek, Šusta - Šiler, Šafařík 7:6, 6:4
2>1 Němeček, Rosický - Růžek, Šusta 6:1, 6:0
získané body: 30 b.
05.02.2022, Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 600), K: -/8

32>16 Vala, Šusta - Cienciala, Fisk 6:2, 1:6, 1:0 (8)
16>8 Voleský, Rosický - Vala, Šusta 6:3, 6:2
získané body: 8 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.06.2022 NT 03.07., TK SK Kladno - F.H.TK Dobřichovice
6
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.05.2022 NT 04.06., Sokol Říčany - F.H.TK Dobřichovice
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.06.2022 NT 11.06., F.H.TK Dobřichovice - LTC Kolín
0
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
08.05.2022 NT 14.05., TK Neridé - F.H.TK Dobřichovice
9
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.05.2022 NT 28.05., F.H.TK Dobřichovice - TK SC Mladá Boleslav
0
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.06.2022 NT 03.07., TK SK Kladno - F.H.TK Dobřichovice
4
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.05.2022 NT 04.06., Sokol Říčany - F.H.TK Dobřichovice
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.06.2022 NT 11.06., F.H.TK Dobřichovice - LTC Kolín
0
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
08.05.2022 NT 14.05., TK Neridé - F.H.TK Dobřichovice
0
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.05.2022 NT 28.05., F.H.TK Dobřichovice - TK SC Mladá Boleslav
6
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25