Český tenisový svaz

Šusta Bartoloměj

Datum narození:
05.10.2006
Platnost reg. do:
16.10.2022
Klub:
F.H.TK Dobřichovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ Sokol Hostivice
236 (15)
1076 (3)
 
 
2018
TJ Sokol Hostivice
116 (25)
838 (3)
 
 
2019
TJ Sokol Hostivice
62 (1)
353 (9)
 
 
2020
Tenis Dobříš
 
96 (20)
558 (4)
 
2021
Tenis Dobříš
 
60 (1)
249 (9)
 
2022
F.H.TK Dobřichovice
 
 
138 (12)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.06.2021, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/-

0
2
14.08.2021, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.06.2021, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/-

-
2
14.08.2021, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 400), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - I. třída A
5.6.2021 NT 13.6., F.H.TK Dobřichovice B - Tenis Dobříš
1
2.
02 - I. třída A
19.6.2021 NT 26.6., LTC Rudná A - F.H.TK Dobřichovice B
1
3.
02 - I. třída A
29.5.2021 NT 30.5., TK Stochov - F.H.TK Dobřichovice B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - I. třída A
5.6.2021 NT 13.6., F.H.TK Dobřichovice B - Tenis Dobříš
0
2.
02 - I. třída A
19.6.2021 NT 26.6., LTC Rudná A - F.H.TK Dobřichovice B
1
3.
02 - I. třída A
29.5.2021 NT 30.5., TK Stochov - F.H.TK Dobřichovice B
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
05.07.2021

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 8/8

16>8 Ledvina, Šusta - Duda, Jumar 6:4, 6:1
8>4 Ledvina, Šusta - Jašek, Svoboda 6:4, 6:1
4>2 Laibl, Rudolf - Ledvina, Šusta 6:3, 6:0
získané body: 22 b.
21.07.2021, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

8>4 Šiler, Šusta - Samek, Straka 6:0, 6:1
4>2 Šiler, Šusta - Doležel, Přistoupil 6:2, 3:6, 1:0 (1)
2>1 Petrofský, Petrofský - Šiler, Šusta 6:3, 6:4
získané body: 10 b.
21.08.2021

TK Lány (C - 200), K: 4/4

4>2 Přistoupil, Šusta - Hrášek, Sina 6:1, 6:3
2>1 Přistoupil, Šusta - Šmejkal, Kafka 6:3, 6:3
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
6.6.2021 NT 12.6., F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
4
2.
21 - I. třída A
20.6.2021 NT 27.6., Lokomotiva Zdice - F.H.TK Dobřichovice B
1
3.
21 - I. třída A
30.5.2021 NT 3.6., SK Tenis Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
9
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
6.6.2021 NT 12.6., F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
4
2.
21 - I. třída A
20.6.2021 NT 27.6., Lokomotiva Zdice - F.H.TK Dobřichovice B
2
3.
21 - I. třída A
30.5.2021 NT 3.6., SK Tenis Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
7
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27