Název: |
PJWT-nominační turnaj na Masters |
Datum: |
12.-14.08. |
Pořadatel: |
LTC Modřany 2005 (C - 300) |
Místo konání: |
Tenisový areál LTC 2005 |
Kódové číslo: |
316122 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Vodička Jan |
Matjuchinova 717 | |
15600 Praha 5 - Zbraslav | |
Tel. (1): |
774774195 |
E-mail: |
info@ltc2005.cz |
Internet: |
www.ltc2005.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Ulrich Patrik | 26.11.2006 | TK Neridé | 97 |
15 |
volná karta | 10.08.2023 14:03:12 |
|
2. |
Kubec Filip | 07.04.2007 | SK HAMR, z.s. | 106 |
15 |
volná karta | 10.08.2023 10:37:50 |
|
3. |
Šusta Bartoloměj | 05.10.2006 | F.H.TK Dobřichovice | 108 |
15 |
volná karta | 09.08.2023 17:02:33 |
|
4. |
Klofáč Tobiáš | 10.03.2007 | SK Meteor Praha | 113 |
15 |
09.08.2023 15:49:49 |
||
5. |
Burián Marek | 19.10.2006 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 123 |
15 |
26.07.2023 15:28:04 |
||
6. |
Brettl Filip | 12.12.2006 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 124 |
15 |
20.06.2023 07:46:18 |
||
7. |
Rat Daniel | 09.05.2008 | TENIS Klánovice | 128 |
15 |
26 |
volná karta | 10.08.2023 10:38:50 |
8. |
Augustýn Tadeáš | 06.05.2006 | SK HAMR, z.s. | 147 |
12 |
08.08.2023 13:13:09 |
||
9. |
Sina Jakub | 21.06.2006 | TK Start Praha-Topolka | 182 |
12 |
08.08.2023 11:20:59 |
||
10. |
Růžek Filip | 27.07.2006 | LTC Slovan Kladno | 198 |
12 |
volná karta | 10.08.2023 10:39:31 |
|
11. |
Černovický Jakub | 20.12.2008 | TK Neridé | 202 |
12 |
38 |
volná karta | 10.08.2023 13:08:11 |
12. |
Jumar Jakub | 08.10.2007 | TK Horní Měcholupy | 214 |
9 |
03.08.2023 18:42:02 |
||
13. |
Vrtílka Jakub | 10.08.2008 | LTC Slovan Kladno | 229 |
9 |
56 |
01.08.2023 12:52:33 |
|
14. |
Kuba Luboš | 10.10.2007 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 235 |
9 |
02.08.2023 17:28:39 |
||
15. |
Pomahač Antonín | 05.07.2007 | TK Start Praha-Topolka | 284 |
9 |
09.08.2023 17:01:53 |
||
16. |
Daněk Oldřich | 06.06.2006 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 287 |
9 |
30.07.2023 22:56:40 |
||
17. |
Hofman Tadeáš | 06.09.2007 | TJ Sokol Vysočany | 350 |
6 |
03.08.2023 14:51:48 |
||
18. |
Gebala Marek | 12.04.2008 | Lokomotiva Praha | 370 |
6 |
176 |
volná karta | 09.08.2023 17:02:18 |
19. |
Otta Jakub | 29.07.2008 | Start Liberec | 453 |
6 |
280 |
26.07.2023 19:56:37 |
|
20. |
Mrklovský David | 30.12.2008 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 453 |
6 |
127 |
volná karta | 10.08.2023 13:07:36 |
21. |
Vňuk Juraj | 03.04.2006 | Tempo Praha | 495 |
4 |
06.08.2023 11:13:52 |
||
22. |
Krotký Michal | 27.11.2008 | TC Jičín | 499 |
4 |
159 |
28.07.2023 12:38:52 |
|
23. |
Brettl Tobiáš | 07.05.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 503 |
4 |
142 |
20.06.2023 07:35:45 |
|
24. |
Stašek Josef Jeroným | 08.05.2007 | TK LTC Děčín | 536 |
4 |
07.05.2023 14:20:20 |
||
25. |
Šelemberk Richard | 16.06.2008 | TENNIS CENTRE Kosmonosy | 563 |
4 |
258 |
05.04.2023 07:29:12 |
|
26. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 796 |
3 |
95 |
07.08.2023 19:35:30 |
|
27. |
Kunc Vojtěch | 25.10.2006 | SK HAMR, z.s. | 879 |
3 |
06.07.2023 10:09:32 |
||
28. |
Stojanov Daniel | 10.03.2009 | LTC Houštka | 1138 |
1 |
252 |
05.08.2023 16:50:39 |
|
29. |
Baar Patrik | 12.01.2010 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 1138 |
1 |
277 |
08.08.2023 13:48:46 |
|
30. |
Šťovíček Jakub | 10.12.2008 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 1138 |
1 |
08.08.2023 13:49:09 |
||
31. |
Hrubeš Jan | 05.09.2009 | Sokol Čimice | 1138 |
1 |
294 |
09.08.2023 15:50:19 |
|
32. |
Čížek Josef | 31.07.2010 | TCM Dubeč, z.s. | 1138 |
1 |
10.08.2023 10:37:10 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Voláček Carmelo | 19.07.2007 | SK OAZA Praha | 331 |
6 |
10.08.2023 16:43:41 |
||
2. |
Novotný Bořek Jan | 04.03.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | 738 |
4 |
239 |
11.08.2023 08:16:38 |
|
3. |
Klokov Martin | 23.10.2008 | LTC Slovan Kladno | 453 |
6 |
201 |
11.08.2023 10:39:00 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Zahradník Tomáš | 28.12.2006 | TK Praga-Vysočany | 1138 |
1 |
odhlášeno hráčem | 31.07.2023 13:14:52 |
|
2. |
Zachař Jan | 16.01.2007 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 176 |
12 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2023 21:36:33 |
|
3. |
Klíma Max | 24.01.2008 | SK Meteor Praha | 1138 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.08.2023 10:08:18 |
|
4. |
Matějíček Štěpán | 10.07.2008 | TJ Spoje Praha | 413 |
6 |
139 |
odhlášeno pořadatelem | 08.08.2023 11:00:54 |
5. |
Toman Michal | 24.02.2008 | TK Severní Terasa | 1138 |
1 |
324 |
odhlášeno hráčem | 11.08.2023 06:38:25 |
6. |
Jacenko Kiril | 13.03.2009 | SK Aritma Praha | 796 |
3 |
246 |
odhlášeno hráčem | 11.08.2023 15:16:39 |
7. |
Furlet Roman | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 290 |
9 |
108 |
odhlášeno pořadatelem | 11.08.2023 16:23:47 |