Český tenisový svaz

Hrubeš Jan

Datum narození:
05.09.2009
Platnost reg. do:
09.02.2022
Klub:
Sokol Čimice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
Lob S.A. Bohnice, zs
691 (6)
932 (3)
 
 
2021
Sokol Čimice
398 (9)
709 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.08.2021, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
2
21.08.2021

Sokol Čimice (C - 300), K: 4/4

7
3
04.09.2021

Sokol Čimice (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
7/3

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.08.2021, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
2
21.08.2021

Sokol Čimice (C - 300), K: 4/4

5
3
04.09.2021

Sokol Čimice (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
5/3
21.08.2021

Sokol Čimice (C - 300), K: 4/4

32>16 Hrubeš Jan- Bláha Karel7:6 (5), 2:6, 1:0 (7)
16>8 Andr Marek- Hrubeš Jan6:1, 6:1
získané body: 7 b.
21.08.2021

Sokol Čimice (C - 300), K: 4/4

16>8 Peterka, Hrubeš - Ježek, Otta 6:3, 4:6, 1:0 (8)
8>4 Mrklovský, Jandourek - Peterka, Hrubeš 6:1, 6:1
získané body: 5 b.
04.09.2021

Sokol Čimice (C - 300), K: 4/4

8>4 Pugner, Freiberg - Peterka, Hrubeš 6:1, 3:6, 1:0 (5)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34. 2.třída B
29.5.2021, TCM Dubeč, z.s. - Sokol Čimice
0
2.
34. 2.třída B
5.6.2021, Sokol Čimice - Tempo Praha A
1
3.
34. 2.třída B
19.6.2021, Sokol Čimice - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34. 2.třída B
29.5.2021, TCM Dubeč, z.s. - Sokol Čimice
0
2.
34. 2.třída B
5.6.2021, Sokol Čimice - Tempo Praha A
0
3.
34. 2.třída B
19.6.2021, Sokol Čimice - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.05.2021, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 2/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.05.2021, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 2/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
30.5.2021, SK Meteor Praha B - Sokol Čimice A
3
2.
41. 1.třída A
6.6.2021, SK HAMR, z.s. B - Sokol Čimice A
0
3.
41. 1.třída A
20.6.2021, Sokol Čimice A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
6
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
30.5.2021, SK Meteor Praha B - Sokol Čimice A
2
2.
41. 1.třída A
6.6.2021, SK HAMR, z.s. B - Sokol Čimice A
0
3.
41. 1.třída A
20.6.2021, Sokol Čimice A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
4
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15