Název: | VITÁLNÍ TURNAJ B | Pořadatel: | SK Vitality Slezsko o.s. | Datum: | 11.-13.03. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Knesl David (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Homolka Filip | | 7:6 (2), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Střílka Sven | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Budina Martin | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zavadil Alexandr (12) | | 6:4, 7:6 (1) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bonk Vojtěch (16) | | | | 4:6, 6:3, 1:0 (4) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lebiš Josef | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Wygona Jan Karol | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Mück Filip | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Čank Tobiáš | 6:4, 7:6 (0) | | | | | |
| | | | | | |
Krupa Lukáš (5) | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Beránek Ondřej (4) | | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Herman Richard | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Křesala Matyáš | 3:6, 7:6 (7), 1:0 (7) | | | | | |
| | | | | | |
Berka Dalibor | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kremser Filip (9) | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sýkora Jan (14) | | | | 4:6, 6:3, 1:0 (1) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Spáčil Jan | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Špaček Jakub | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Žampach Vojtěch | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Raštica Jan (8) | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:3, 7:5 |
| | | | | | |
Šimeček David (6) | | | | | | |
| | | | | | |
Horák Vladimír | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Lýsek Ondřej | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Svozil Václav | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Matěj (10) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
Olša Michal (13) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Mandelík Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Pejsar Jiří | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Dufek Pavel Oliver | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:6 (6) | | | | |
| | | | | | |
Laštovička Luboš (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 2:6, 6:3, 1:0 (3) | |
| | | | | | |
Lankočí Matyáš (7) | | | | | | |
| | | | | | |
Gawlik Julian Jan | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Mrakvia Kristián | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | | scr. | | | |
| | | | | | |
Byrtus Tobiáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pešat Oliver (11) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
Vymazal Kryštof (15) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kuch Kristián | | | | | | |
| | | | | | |
Hanák Ondřej | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Hep Matyáš | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Tomáš (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Lýsek Lukáš (platná licence B do 31.12.2026) |
Poznámka pořadatele: tel. číslo na rozhodčího: 736626834
Program na pondělí12.3. 8:30 - semifinále dvouhry, Následuje finále dvouhry. |
Hrací plán byl automaticky vylosován 10.03.2023 18:10:41 |
| Počet účastníků | 41 | Nasazení | CŽ | BH | Knesl David | 51 | 25 | Kratochvíl Tomáš | 55 | 25 | Laštovička Luboš | 57 | 25 | Beránek Ondřej | 69 | 20 | Krupa Lukáš | 71 | 20 | Šimeček David | 72 | 20 | Lankočí Matyáš | 76 | 20 | Raštica Jan | 92 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 170 |
Kódové číslo akce: 302112 |
|
|