Český tenisový svaz

Horák Vladimír

Datum narození:
04.07.2007
Platnost reg. do:
07.12.2022
Klub:
Tenisový klub Studénka z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TO TJ Nový Jičín
523 (9)
 
 
 
2019
TO TJ Nový Jičín
378 (12)
 
 
 
2020
TO TJ Nový Jičín
241 (1)
674 (4)
 
 
2021
Tenisový klub Studénka z.
 
224 (9)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.07.2021

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/-

0
2
24.07.2021, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.07.2021

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/-

-
2
24.07.2021, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 300), K: 4/4

5
 Jednotlivci celkem
5/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
06.06.2021, Tenisový klub Studénka z.s. - TK Havířov, z.s.
0
2.
Oblastní soutěž skupina C
20.06.2021, TJ Sokol Dolní Lhota - Tenisový klub Studénka z.s.
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
27.06.2021, TC BIOCEL Vratimov z.s. - Tenisový klub Studénka z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
06.06.2021, Tenisový klub Studénka z.s. - TK Havířov, z.s.
2
2.
Oblastní soutěž skupina C
20.06.2021, TJ Sokol Dolní Lhota - Tenisový klub Studénka z.s.
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
27.06.2021, TC BIOCEL Vratimov z.s. - Tenisový klub Studénka z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
05.06.2021, Tenisový klub Studénka z.s. A - TJ TO Sokol Stará Bělá A
3
2.
Oblastní přebor skupina B
19.06.2021, Tenisový klub Studénka z.s. A - TK Milo Olomouc B
3
3.
Oblastní přebor skupina B
26.06.2021, SK Vitality Slezsko o.s. A - Tenisový klub Studénka z.s. A
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
05.06.2021, Tenisový klub Studénka z.s. A - TJ TO Sokol Stará Bělá A
2
2.
Oblastní přebor skupina B
19.06.2021, Tenisový klub Studénka z.s. A - TK Milo Olomouc B
2
3.
Oblastní přebor skupina B
26.06.2021, SK Vitality Slezsko o.s. A - Tenisový klub Studénka z.s. A
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12