Český tenisový svaz

Zavadil Alexandr

Datum narození:
15.07.2005
Platnost reg. do:
13.11.2022
Klub:
TK PRECHEZA Přerov o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK PRECHEZA Přerov o.s.
529 (9)
 
 
 
2017
TK PRECHEZA Přerov o.s.
240 (15)
851 (3)
 
 
2018
TK PRECHEZA Přerov o.s.
179 (1)
640 (4)
 
 
2019
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
293 (9)
 
 
2020
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
199 (1)
852 (3)
 
2021
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
322 (6)
 
2022-Z
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
272 (6)
 
2022-L
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
184 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'A'
30.04.2022, TK TENNISPOINT FM A - TK Na Dolině o.s. C
0
2.
Oblastní přebor 'A'
07.05.2022, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK TENNISPOINT FM A
1
3.
Oblastní přebor 'A'
14.05.2022, TK TENNISPOINT FM A - Tenis Nový Jičín,z.s.
1
4.
Oblastní přebor 'A'
28.05.2022, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.A - TK TENNISPOINT FM A
1
5.
Oblastní přebor 'A'
04.06.2022, TK TENNISPOINT FM A - TJ Baník Ostrava OKD
1
6.
Oblastní přebor 'A'
18.06.2022, TK Hlučín A - TK TENNISPOINT FM A
1
7.
Oblastní přebor 'A'
25.06.2022, TC BIOCEL Vratimov z.s. A - TK TENNISPOINT FM A
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'A'
30.04.2022, TK TENNISPOINT FM A - TK Na Dolině o.s. C
0
2.
Oblastní přebor 'A'
07.05.2022, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK TENNISPOINT FM A
0
3.
Oblastní přebor 'A'
14.05.2022, TK TENNISPOINT FM A - Tenis Nový Jičín,z.s.
1
4.
Oblastní přebor 'A'
28.05.2022, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.A - TK TENNISPOINT FM A
1
5.
Oblastní přebor 'A'
04.06.2022, TK TENNISPOINT FM A - TJ Baník Ostrava OKD
4
6.
Oblastní přebor 'A'
18.06.2022, TK Hlučín A - TK TENNISPOINT FM A
4
7.
Oblastní přebor 'A'
25.06.2022, TC BIOCEL Vratimov z.s. A - TK TENNISPOINT FM A
1
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14
05.03.2022

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 4/4

8>4 Budina, Zavadil - Jandík, Luňák 6:1, 6:4
4>2 Budina, Zavadil - Makovský, Rychtář 3:6, 6:1, 1:0 (4)
2>1 Budina, Zavadil - Košek, Fiala 7:6 (4), 6:4
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Liga JUNIOR TOUR
01.05.2022, TK Milo Olomouc A - TK PRECHEZA Přerov o.s. B
9
2.
Liga JUNIOR TOUR
08.05.2022, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - SK LAMA o.s. A
3
3.
Liga JUNIOR TOUR
29.05.2022, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK TENNISPOINT FM B
3
4.
Liga JUNIOR TOUR
05.06.2022, TK DEZA Valašské Meziříčí A - TK PRECHEZA Přerov o.s. B
3
5.
Liga JUNIOR TOUR
19.06.2022, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK SC OSTRAVA
1
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Liga JUNIOR TOUR
01.05.2022, TK Milo Olomouc A - TK PRECHEZA Přerov o.s. B
9
2.
Liga JUNIOR TOUR
08.05.2022, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - SK LAMA o.s. A
4
3.
Liga JUNIOR TOUR
29.05.2022, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK TENNISPOINT FM B
5
4.
Liga JUNIOR TOUR
05.06.2022, TK DEZA Valašské Meziříčí A - TK PRECHEZA Přerov o.s. B
3
5.
Liga JUNIOR TOUR
19.06.2022, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK SC OSTRAVA
0
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39