Ulrich Patrik (1) | | | | | |
| | | | | |
Záleský Matěj | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Klokov Martin | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Král Matyáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Ambrož Bruno | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Freiberg Radim | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Bradík Jonáš | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Bisek Jan Marek (8) | 4:6, 6:2, 10:2 | | | | |
| | | | | |
Hanke Max (4) | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
Klein David | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Páltik Richard | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Gebala Marek | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Bešík Dominik | | | 6:4, 3:0, scr. | | |
| | | | | |
Růžička Richard | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Chipashvili Giorgi | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Sina Jakub (5) | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Dostál Adam (7) | | | | | 6:2, 3:6, 10:8 |
| | | | | |
Čížek David | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Karásek David | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Tuša Robert | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Ha Duc Hieu | | | 6:1, 2:0, scr. | | |
| | | | | |
Fric Adam | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
KETTNER Tadeas | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Přistoupil Marek (3) | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Jumar Jakub (6) | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | |
Kusák Jan | 2:6, 6:4, 12:10 | | | | |
| | | | | |
Černovický Jakub | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Hladík Daniel | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Fára Jan | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Buchtel Denis | 2:6, 6:3, 10:6 | | | | |
| | | | | |
Vopička Lukáš | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Klofáč Tobiáš (2) | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Patrik Uhrín:739737976 |
Poznámka pořadatele: Pořadí zápasů: 8:30 Klokov-Kral, Ambrož-Freiberg, Bradík-Bisek, Hanke-Klein. 9:30 Ulrich-Záleský, Páltik-Gebala, Bešík-Růžička, Chipashvili-Sina. 10:30 Dostál-Čížek, Karásek-Tuša, Ha Duc-Fric, Kettner-Přistoupil. 12:00 Jumar-Kusák, Černovický-Hladík, Fára-Buchtel, Vopička-Klofáč
Následovat bude 2.kolo singlu, následně 1.kolo čtyřher.
Hrát se bude v areálu na Ládví, vjezd z ulice Žernosecká. V areálu tenis Ládví lze parkovat. PS: dvouhra na 2 sady a 3. sada super-tiebreak vše NO LET. Čtyřhra NO LET a NO AD. |
Hrací plán byl automaticky vylosován 24.02.2023 18:17:59 |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Ulrich Patrik | 96 | 15 | Klofáč Tobiáš | 127 | 15 | Přistoupil Marek | 156 | 12 | Hanke Max | 172 | 12 | Sina Jakub | 222 | 9 | Jumar Jakub | 233 | 9 | Dostál Adam | 238 | 9 | Bisek Jan Marek | 251 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 90 |
Kódové číslo akce: 302095 |
|
|