Český tenisový svaz

Ambrož Bruno

Datum narození:
25.12.2008
Platnost reg. do:
24.10.2022
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Tenisová škola Lucie Hrad
734 (6)
 
 
 
2020
Tenisová škola Lucie Hrad
310 (12)
 
 
 
2021
TK Olymp Praha
140 (1)
472 (4)
 
 
2022-Z
TK Olymp Praha
 
141 (12)
 
 
2022-L
TK Olymp Praha
 
127 (12)
863 (3)
 
30.07.2022

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

16>8 Tuša, Fára - Freiberg, Ambrož 5:7, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
01.05.2022, TK Start Praha-Topolka - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
2.
21. 1.třída A
08.05.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TJ Solidarita Praha 10 A
0
3.
21. 1.třída A
15.05.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TENIS Klánovice A
0
4.
21. 1.třída A
29.05.2022, LTC Modřany 2005 B - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
5.
21. 1.třída A
05.06.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Aritma Praha B
0
6.
21. 1.třída A
19.06.2022, SK Meteor Praha A - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
01.05.2022, TK Start Praha-Topolka - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
2.
21. 1.třída A
08.05.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TJ Solidarita Praha 10 A
0
3.
21. 1.třída A
15.05.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TENIS Klánovice A
0
4.
21. 1.třída A
29.05.2022, LTC Modřany 2005 B - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
5.
21. 1.třída A
05.06.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Aritma Praha B
0
6.
21. 1.třída A
19.06.2022, SK Meteor Praha A - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
19.02.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

8>4 Ambrož, Soukup - Jedlička, Krejčík 6:1, 6:1
4>2 Ambrož, Soukup - Vokroj, Drlík 6:1, 6:3
2>1 Kužílek, Šebek - Ambrož, Soukup 6:3, 6:3
získané body: 10 b.
26.02.2022

TK Neridé (B - 600), K: 8/8

16>8 Kusý, Kreysa - Techlovský, Ambrož 6:0, 6:1
získané body: 0 b.
26.03.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 5/5

8>4 Soukup, Ambrož - Valenta, Löhner 6:2, 6:0
4>2 Roubal, Freiberg - Soukup, Ambrož 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
05.07.2022

TK Neridé (B - 400), K: 8/8

32>16 Ambrož Bruno- Novotný Bořek Jan1:0, scr.
16>8 Merta Jakub- Ambrož Bruno2:6, 7:6, 6:1
získané body: 22 b.
04.08.2022

LTC Litvínov (B - 400), K: 8/8

8>4 Ambrož, Hošpes - Bejček, Spěvák 6:4, 6:1
4>2 Vymazal, Wirgler - Ambrož, Hošpes 6:3, 6:2
získané body: 22 b.