Český tenisový svaz

Beneš Jakub

Datum narození:
05.04.2013
Platnost reg. do:
24.10.2024
Klub:
LTC Houštka
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2023-L
TK PTA Kolín
219 (12)
 
 
 
2024-Z
TK PTA Kolín
103 (25)
787 (3)
 
 
2024-L
LTC Houštka
59 (25)
767 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
12.05.2024 NT 25.05., Wilson tenis centrum z.s. - LTC Houštka C
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
12.05.2024 NT 25.05., Wilson tenis centrum z.s. - LTC Houštka C
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 Středočeská liga staršího žactva
25.05.2024 NT 02.06., LTC Houšťka - Slavoj Český Brod
0
2.
31 Středočeská liga staršího žactva
04.05.2024 NT 12.05., LTC Houšťka - Pliskova Tennis Academy-Říčany
0
1.
33 - I. třída B
27.04.2024 NT 01.05., LTC Houštka B - TK PTA Kolín
4
2.
33 - I. třída B
25.05.2024 NT 02.06., TO Sokol Nehvizdy - LTC Houštka B
1
3.
33 - I. třída B
11.05.2024 NT 19.05., LTC Houštka B - Tenisový klub Benátky
3
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 Středočeská liga staršího žactva
25.05.2024 NT 02.06., LTC Houšťka - Slavoj Český Brod
0
2.
31 Středočeská liga staršího žactva
04.05.2024 NT 12.05., LTC Houšťka - Pliskova Tennis Academy-Říčany
0
1.
33 - I. třída B
27.04.2024 NT 01.05., LTC Houštka B - TK PTA Kolín
0
2.
33 - I. třída B
25.05.2024 NT 02.06., TO Sokol Nehvizdy - LTC Houštka B
0
3.
33 - I. třída B
11.05.2024 NT 19.05., LTC Houštka B - Tenisový klub Benátky
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
02.12.2023

LTK Liberec (B - 800), K: 12/12

16>8 Kindl, Beneš - Šenkyřík, Zýka 6:3, 4:6, 1:0 (8)
8>4 Kindl, Beneš - Krinwald, Dostál 6:4, 3:6, 1:0 (7)
4>2 Ječmínek, Krkoška - Kindl, Beneš 7:5, 6:0
získané body: 47 b.
16.12.2023

Tenis Cibulka (C - 800), K: 7/7

8>4 Mrazek, Beneš - Trnka, Mertl 6:0, 6:1
4>2 Mrazek, Beneš - Skalický, Aujezdský 3:6, 6:1, 1:0
2>1 Mrazek, Beneš - Stalčík, Zýka 6:3, 7:6
získané body: 28 b.
28.12.2023

TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 7/7

8>4 Klement, Beneš - Mifka, Mrzena 6:2, 7:5
4>2 Klement, Beneš - Horbenko, Maťunin 6:4, 5:7, 1:0 (7)
2>1 Hanzík, Trnka - Klement, Beneš 4:6, 7:5, 1:0 (6)
získané body: 19 b.
16.03.2024, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 800), K: 7/7

4>2 Beneš, Pěchovič - Král, Racek 6:3, 6:7 (106)
2>1 Bervid, Plecitý - Beneš, Pěchovič 7:6, 6:4
získané body: 19 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 Středočeská liga mladšího žactva
28.04.2024 NT 08.05., TK SC Mladá Boleslav - LTC Houštka
0
2.
40 Středočeská liga mladšího žactva
05.05.2024 NT 11.05., LTC Houštka - TK Neridé
20
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
49
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
49

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 Středočeská liga mladšího žactva
28.04.2024 NT 08.05., TK SC Mladá Boleslav - LTC Houštka
14
2.
40 Středočeská liga mladšího žactva
05.05.2024 NT 11.05., LTC Houštka - TK Neridé
15
 Družstva celkem (4hra)
29
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
49
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
49