Český tenisový svaz

Hausmann Nicolas

Datum narození:
13.09.2012
Platnost reg. do:
06.04.2025
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2023-Z
Lokomotiva Beroun
508 (6)
695 (3)
 
 
2023-L
Lokomotiva Beroun
642 (6)
799 (3)
 
 
2024-Z
Lokomotiva Beroun
529 (6)
731 (3)
 
 
2024-L
Lokomotiva Beroun
552 (6)
710 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27 - III. třída C
12.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Beroun B - Spartak Rožmitál
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27 - III. třída C
12.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Beroun B - Spartak Rožmitál
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - II. třída A
27.04.2024 NT 01.05., TC VITALITY Březnice - Lokomotiva Beroun B
1
2.
34 - II. třída A
25.05.2024 NT 02.06., LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Beroun B
1
3.
34 - II. třída A
04.05.2024 NT 12.05., Lokomotiva Beroun B - Tenis Dobříš C
1
4.
34 - II. třída A
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun B - TC Tachlovice
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - II. třída A
27.04.2024 NT 01.05., TC VITALITY Březnice - Lokomotiva Beroun B
1
2.
34 - II. třída A
25.05.2024 NT 02.06., LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Beroun B
2
3.
34 - II. třída A
04.05.2024 NT 12.05., Lokomotiva Beroun B - Tenis Dobříš C
1
4.
34 - II. třída A
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun B - TC Tachlovice
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
26.05.2024 NT 01.06., Lokomotiva Beroun - TO SK Mělník
9
2.
41 - I. třída A
28.04.2024 NT 08.05., Lokomotiva Beroun - T.J. Sokol Lety
3
3.
41 - I. třída A
05.05.2024 NT 11.05., LTC Beroun, z.s. - Lokomotiva Beroun
4
4.
41 - I. třída A
12.05.2024 NT 25.05., LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Beroun
4
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
26.05.2024 NT 01.06., Lokomotiva Beroun - TO SK Mělník
5
2.
41 - I. třída A
28.04.2024 NT 08.05., Lokomotiva Beroun - T.J. Sokol Lety
2
3.
41 - I. třída A
05.05.2024 NT 11.05., LTC Beroun, z.s. - Lokomotiva Beroun
3
4.
41 - I. třída A
12.05.2024 NT 25.05., LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30