Český tenisový svaz

Luxa Tommy

Datum narození:
13.06.2010
Platnost reg. do:
30.09.2022
Klub:
TK Sokol Horní Počernice,p.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK Olymp Praha
314 (12)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.07.2021

Tenis Brandýs n.L. (C - 300), K: 4/-

0
2
27.08.2021, Mizuno Tour 2021

LTC Houštka (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.07.2021

Tenis Brandýs n.L. (C - 300), K: 4/-

-
2
27.08.2021, Mizuno Tour 2021

LTC Houštka (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1
27.08.2021, Mizuno Tour 2021

LTC Houštka (C - 300), K: 4/4

8>4 Luxa, Kovář - Zíta, Zíta 6:2, 7:5
4>2 Luxa, Kovář - Minx, Dzúr 6:4, 4:6, 1:0 (4)
2>1 Dzúr, Kodera - Luxa, Kovář 6:3, 7:5
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
29.5.2021, TK Hovorčovice - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
2.
33. 2.třída A
5.6.2021, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TCD Donovalská A
0
3.
33. 2.třída A
19.6.2021, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Aritma Praha B
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
29.5.2021, TK Hovorčovice - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
2
2.
33. 2.třída A
5.6.2021, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TCD Donovalská A
5
3.
33. 2.třída A
19.6.2021, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Aritma Praha B
3
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
05.07.2021

LTC Modřany 2005 (B - 400), K: 8/8

32>16 Kovář, Luxa - Toman, Polášek 6:2, 6:1
16>8 Kovář, Luxa - Jourdren, Pšeničnyj 6:4, 6:3
8>4 Kačín, Zapský - Kovář, Luxa 2:6, 6:3, 1:0 (8)
získané body: 16 b.
21.08.2021, O Kutnohorský groš

Sparta Kutná Hora (B - 400), K: 10/10

16>8 Kovář, Luxa - Venc, Kváš 6:2, 2:6, 1:0 (5)
8>4 Dufek, Linhart - Kovář, Luxa 6:0, 7:6 (4)
získané body: 24 b.
11.09.2021

LTK Liberec (B - 400), K: 10/11

32>16 Luxa Tommy- Veselý Jan6:3, 6:3
16>8 Drlík David- Luxa Tommy6:1, 6:1
získané body: 35 b.
11.09.2021

LTK Liberec (B - 400), K: 10/11

16>8 Luxa, Kovář - Jakeš, Lysý scr.
8>4 Kreysa, Jaroš - Luxa, Kovář 6:7 (9), 6:4, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
09.07.2021, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 12/12

32>16 Kovář, Luxa - Janoušek, Zapský 6:0, 6:1
16>8 Svoboda, Linhart - Kovář, Luxa 6:2, 6:1
získané body: 21 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43. 2.třída A
30.5.2021, TK Sparta Praha B - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
2.
43. 2.třída A
6.6.2021, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK OAZA Praha
6
3.
43. 2.třída A
20.6.2021, Tenis Újezd nad Lesy, z.s. - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
12
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43. 2.třída A
30.5.2021, TK Sparta Praha B - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
8
2.
43. 2.třída A
6.6.2021, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK OAZA Praha
1
3.
43. 2.třída A
20.6.2021, Tenis Újezd nad Lesy, z.s. - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
11
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38