Český tenisový svaz

Žabová Eliška

Datum narození:
16.07.2010
Platnost reg. do:
10.12.2022
Klub:
TENIS VLAŠIM,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TENIS VLAŠIM,z.s.
633 (4)
 
 
 
2022-Z
TENIS VLAŠIM,z.s.
322 (6)
 
 
 
2022-L
TENIS VLAŠIM,z.s.
308 (6)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
08.05.2022 NT 14.05., Lokomotiva Nymburk - TENIS VLAŠIM,z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
08.05.2022 NT 14.05., Lokomotiva Nymburk - TENIS VLAŠIM,z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
39 - III. třída D
28.05.2022 NT 05.06., TENIS VLAŠIM,z.s. - I. ČLTPK Čerčany C
1
2.
39 - III. třída D
30.04.2022 NT 08.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK PTA Kolín B
1
3.
39 - III. třída D
07.05.2022 NT 15.05., Sparta Kutná Hora - TENIS VLAŠIM,z.s.
0
4.
39 - III. třída D
11.06.2022 NT 19.06., 1.TK Pacov - TENIS VLAŠIM,z.s.
1
5.
39 - III. třída D
18.06.2022 NT 26.06., TENIS VLAŠIM,z.s. - Sokol Říčany
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
39 - III. třída D
28.05.2022 NT 05.06., TENIS VLAŠIM,z.s. - I. ČLTPK Čerčany C
1
2.
39 - III. třída D
30.04.2022 NT 08.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK PTA Kolín B
1
3.
39 - III. třída D
07.05.2022 NT 15.05., Sparta Kutná Hora - TENIS VLAŠIM,z.s.
0
4.
39 - III. třída D
11.06.2022 NT 19.06., 1.TK Pacov - TENIS VLAŠIM,z.s.
1
5.
39 - III. třída D
18.06.2022 NT 26.06., TENIS VLAŠIM,z.s. - Sokol Říčany
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
49 - III. třída E
26.06.2022 NT 03.07., TK Benešov C - TENIS VLAŠIM,z.s.
1
2.
49 - III. třída E
29.05.2022 NT 04.06., TENIS VLAŠIM,z.s. - Tenis Dobříš C
1
3.
49 - III. třída E
01.05.2022 NT 07.05., TC VITALITY Březnice B - TENIS VLAŠIM,z.s.
1
4.
49 - III. třída E
05.06.2022 NT 11.06., TK Roja Příbram z.s. C - TENIS VLAŠIM,z.s.
1
5.
49 - III. třída E
08.05.2022 NT 14.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK Roja Příbram z.s. B
1
6.
49 - III. třída E
19.06.2022 NT 25.06., TENIS VLAŠIM,z.s. - Tsport Votice o.s.
4
7.
49 - III. třída E
15.05.2022 NT 28.05., Lokomotiva Beroun B - TENIS VLAŠIM,z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
49 - III. třída E
26.06.2022 NT 03.07., TK Benešov C - TENIS VLAŠIM,z.s.
0
2.
49 - III. třída E
29.05.2022 NT 04.06., TENIS VLAŠIM,z.s. - Tenis Dobříš C
0
3.
49 - III. třída E
01.05.2022 NT 07.05., TC VITALITY Březnice B - TENIS VLAŠIM,z.s.
1
4.
49 - III. třída E
05.06.2022 NT 11.06., TK Roja Příbram z.s. C - TENIS VLAŠIM,z.s.
1
5.
49 - III. třída E
08.05.2022 NT 14.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK Roja Příbram z.s. B
1
6.
49 - III. třída E
19.06.2022 NT 25.06., TENIS VLAŠIM,z.s. - Tsport Votice o.s.
1
7.
49 - III. třída E
15.05.2022 NT 28.05., Lokomotiva Beroun B - TENIS VLAŠIM,z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11