Český tenisový svaz

Kozel Aleš

Datum narození:
28.11.2008
Platnost reg. do:
01.12.2024
Klub:
Tenisový klub Eden HK
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Hlinsko
612 (9)
 
 
 
2020
TK Hlinsko
246 (15)
862 (3)
 
 
2021
TK Hlinsko
306 (1)
188 (12)
 
 
2022-Z
TK Hlinsko
 
109 (12)
654 (3)
 
2022-L
TK Hlinsko
 
107 (12)
491 (4)
 
2023-Z
TK Hlinsko
 
77 (1)
404 (6)
 
2023-L
Tenisový klub Eden HK
 
99 (1)
333 (6)
 
2024-Z
Tenisový klub Eden HK
 
 
246 (9)
 
2024-L
Tenisový klub Eden HK
 
 
209 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
4.5.2024 NT 12.5.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B - Tenisový klub Eden HK A
0
1.
08 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída A
11.5.2024 NT 26.5.2024, TC Hořice - Tenisový klub Eden HK D
1
2.
08 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída A
27.4.2024 NT 5.5.2024, TK Studenec - Tenisový klub Eden HK D
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
4.5.2024 NT 12.5.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B - Tenisový klub Eden HK A
9
1.
08 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída A
11.5.2024 NT 26.5.2024, TC Hořice - Tenisový klub Eden HK D
1
2.
08 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída A
27.4.2024 NT 5.5.2024, TK Studenec - Tenisový klub Eden HK D
1
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13
09.12.2023, kvalifikace HOP VčOTS

TO TJ Tesla Pardubice (P - 600), K: 5/5

8>4 Kozel, Holub - Vondruška, Krsička 6:4, 6:4
4>2 Kozel, Holub - Záhornický, Motal 6:3, 3:6, 1:0 (7)
2>1 Kozel, Holub - Šmejc, Šmíd 2:6, 7:5, 1:0 (8)
získané body: 19 b.
16.12.2023

Sokol Letovice (C - 800), K: 5/5

8>4 Kozel, Doležal - Čujan, Zajicek 4:6, 6:4, 1:0 (7)
4>2 Kozel, Doležal - Kučera, Votřel 7:5, 7:5
2>1 Kozel, Doležal - Merta, Sandecky 2:6, 6:3, 1:0 (9)
získané body: 19 b.
03.02.2024

TK Choceň (C - 600), K: 5/4

8>4 Flídr, Kozel - Chadima, Hamerník 6:3, 6:3
4>2 Salivar, Koutník - Flídr, Kozel 3:6, 6:4, 1:0 (6)
získané body: 7 b.
17.02.2024

TK Pelhřimov (C - 600), K: 5/5

16>8 Kozel Aleš- Mikulčík Oliver6:0, 6:0
8>4 Laššan Radek- Kozel Aleš6:2, 2:6, 1:0 (4)
získané body: 13 b.
17.02.2024

TK Pelhřimov (C - 600), K: 5/5

8>4 Petrů, Kozel - Fencl, Kafka 6:4, 4:6, 1:0
4>2 Kylsán, Zeman - Petrů, Kozel 6:2, 6:1
získané body: 9 b.
18.05.2024, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

16>8 Flídr, Kozel - Motal, Koutník 7:6, 6:4
8>4 Flídr, Kozel - Hušek, Vondruška 6:3, 6:7, 1:0 (6)
4>2 Dymák, Hep - Flídr, Kozel 3:6, 6:1, 1:0 (8)
získané body: 17 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - O putovní pohár prezidenta
5.5.2024 NT 11.5.2024, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - TK Eden HK A
6
2.
21 - O putovní pohár prezidenta
12.5.2024 NT 25.5.2024, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - TK Eden HK A
0
3.
21 - O putovní pohár prezidenta
28.4.2024 NT 4.5.2024, TK Eden HK A - TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - O putovní pohár prezidenta
5.5.2024 NT 11.5.2024, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - TK Eden HK A
0
2.
21 - O putovní pohár prezidenta
12.5.2024 NT 25.5.2024, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - TK Eden HK A
11
3.
21 - O putovní pohár prezidenta
28.4.2024 NT 4.5.2024, TK Eden HK A - TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17