Český tenisový svaz

Rieger Hubert

Datum narození:
12.08.2009
Platnost reg. do:
08.04.2025
Klub:
Lokomotiva Nymburk
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TC Realsport Nymburk o.s.
868 (6)
 
 
 
2021
Lokomotiva Nymburk
455 (9)
 
 
 
2022-Z
Lokomotiva Nymburk
382 (1)
 
 
 
2022-L
Lokomotiva Nymburk
469 (1)
 
 
 
2023-Z
Lokomotiva Nymburk
 
462 (4)
 
 
2023-L
Lokomotiva Nymburk
 
551 (4)
 
 
2024-Z
Lokomotiva Nymburk
 
577 (1)
1001 (3)
 
2024-L
Lokomotiva Nymburk
 
564 (1)
958 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04 - II. třída B
27.04.2024 NT 01.05., LTC Kolín B - Lokomotiva Nymburk B
0
2.
04 - II. třída B
04.05.2024 NT 12.05., Lokomotiva Nymburk B - Tenis Semice a.s.
0
3.
04 - II. třída B
11.05.2024 NT 19.05., LTC Starý Kolín - Lokomotiva Nymburk B
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04 - II. třída B
27.04.2024 NT 01.05., LTC Kolín B - Lokomotiva Nymburk B
0
2.
04 - II. třída B
04.05.2024 NT 12.05., Lokomotiva Nymburk B - Tenis Semice a.s.
1
3.
04 - II. třída B
11.05.2024 NT 19.05., LTC Starý Kolín - Lokomotiva Nymburk B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2024, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2024, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26 - III. třída B
26.05.2024 NT 01.06., TJ LTC Poděbrady - Lokomotiva Nymburk
1
2.
26 - III. třída B
28.04.2024 NT 08.05., Lokomotiva Nymburk - TO Sokol Nehvizdy
0
3.
26 - III. třída B
02.06.2024 NT 08.06., Lokomotiva Nymburk - TK Mnichovo Hradiště A
0
4.
26 - III. třída B
05.05.2024 NT 11.05., 1.TK Pacov - Lokomotiva Nymburk
1
5.
26 - III. třída B
09.06.2024 NT 15.06., TK Mnichovo Hradiště B - Lokomotiva Nymburk
1
6.
26 - III. třída B
12.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Nymburk - TJ TK Neratovice
0
7.
26 - III. třída B
19.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Nymburk - TJ Slavia Radonice
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26 - III. třída B
26.05.2024 NT 01.06., TJ LTC Poděbrady - Lokomotiva Nymburk
1
2.
26 - III. třída B
28.04.2024 NT 08.05., Lokomotiva Nymburk - TO Sokol Nehvizdy
0
3.
26 - III. třída B
02.06.2024 NT 08.06., Lokomotiva Nymburk - TK Mnichovo Hradiště A
0
4.
26 - III. třída B
05.05.2024 NT 11.05., 1.TK Pacov - Lokomotiva Nymburk
1
5.
26 - III. třída B
09.06.2024 NT 15.06., TK Mnichovo Hradiště B - Lokomotiva Nymburk
1
6.
26 - III. třída B
12.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Nymburk - TJ TK Neratovice
1
7.
26 - III. třída B
19.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Nymburk - TJ Slavia Radonice
3
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9