Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

34 - II. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC Tachlovice
Tisknout
6
0
48:6
97:15
620:258
12
2
Lokomotiva Beroun B
Tisknout
5
1
35:19
74:41
548:363
11
3
TK Roja Příbram z.s.
Tisknout
4
2
38:16
60:40
553:363
10
4
TJ Sokol Dobřichovice
Tisknout
4
2
24:30
48:69
467:658
10
5
LTC Slovan Kladno
Tisknout
2
4
26:28
61:52
521:390
8
6
TJ Kralupy
Tisknout
2
4
22:32
46:66
375:509
8
7
TC VITALITY Březnice
Tisknout
1
5
15:39
35:80
348:570
7
8
Tenis Dobříš C
Tisknout
0
6
8:46
17:75
182:503
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
4
TC VITALITY Březnice Lokomotiva Beroun B
4:5
8:11
64:98
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
Lokomotiva Beroun B Tenis Dobříš C
8:1
16:3
106:29
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
12
Lokomotiva Beroun B TC Tachlovice
3:6
8:12
68:90
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
14
LTC Slovan Kladno Lokomotiva Beroun B
3:6
8:12
88:96
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
19
Lokomotiva Beroun B TJ Kralupy
6:3
13:6
82:39
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
23
TJ Sokol Dobřichovice Lokomotiva Beroun B
2:7
4:14
53:98
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024 NT 29.06.
26
Lokomotiva Beroun B TK Roja Příbram z.s.
0:0
 
 
 

Soupiska Lokomotiva Beroun B

jméno
nar.
BH
1
Doucek Jan
28.02.2010
282
6
2
Hausmann Nicolas
13.09.2012
710
3
3
Tureček Jonáš
15.04.2012
644
3
4
Adámek Tomáš
06.05.2010
896
1
5
Gladič Filip
12.07.2011
896
1
6
Dezort Sebastian
11.02.2011
896
1
7
Medřický Oliver
31.12.2012
896
1
8
Zderadička Zdeněk
01.07.2011
896
1
9
Hron Tomáš
02.06.2012
896
1
10
Komínek Oliver
18.06.2012
896
1
11
Polnický Alex Jan
02.01.2014
896
1
21
Halamová Lada
27.09.2010
727
1
22
Šafrová Klaudie
17.03.2011
727
1
23
Burianová Lucie
20.02.2010
727
1
24
Hrušková Kristýna
28.12.2010
727
1
25
Pavlisková Valerie
10.11.2014
727
1
26
Pozděnová Barbora
19.11.2014
727
1
27
Aschermannová Agáta
06.09.2012
727
1
28
Pivcová Marie
17.11.2014
727
1
Kapitán družstva Lokomotiva Beroun B
Příjmení a jméno: Safra Michal
Telefon: 606519107
E-mail: t.potucek@centrum.cz
Zástupce kapitána družstva Lokomotiva Beroun B
Příjmení a jméno: Tureckova Zuzana
Telefon: 777782583
E-mail: t.potucek@centrum.cz