Datum narození: | 10.11.2014 |
Platnost reg. do: | 01.11.2024 |
Klub: | Lokomotiva Beroun |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-L | Lokomotiva Beroun | 472 (6) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
25.11.2023TC Tachlovice (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Davis Eva | - | Pavlisková Valerie | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023TC Tachlovice (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Poláková, Knorová | - | Pavlisková, Hugová | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Šebková Marie | - | Pavlisková Valerie | 6:0, 4:6, 6:1 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Fejfarová, Huňáčková | - | Karlíková, Pavlisková | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
12.01.2024CTA Rudná (D - 800), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Pavlisková Valerie | - | Fraňková Johana | 6:0, 6:1 |
16>8 | Haskell Mia | - | Pavlisková Valerie | 6:4, 6:3 |
získané body: 4 b. |
12.01.2024CTA Rudná (D - 800), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Šebková, Kmochová | - | Hybnerová, Pavlisková | 6:3, 6:1 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pavlisková Valerie | - | Vyžralová Viktorie | 7:6, 6:4 |
8>4 | Kocandová Marie | - | Pavlisková Valerie | 6:0, 6:0 |
získané body: 13 b. |
20.01.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Chromá, Pávková | - | Pavlisková, Zámostná | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024TK SK Kladno, z.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pospíšilová Ester | - | Pavlisková Valerie | 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024TK SK Kladno, z.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Volodina, Juránková | - | Hugová, Pavlisková | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, O pohár města BerounaLokomotiva Beroun (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Karlíková Magdalena | - | Pavlisková Valerie | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, O pohár města BerounaLokomotiva Beroun (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Hybnerová, Karlíková | - | Hugová, Pavlisková | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sedláčková Karla | - | Pavlisková Valerie | 6:3, 6:0 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pavlisková, Hugová | - | Šimková, Vyžralová | 6:1, 4:6, 1:0 |
8>4 | Svobodová, Chromá | - | Pavlisková, Hugová | 6:1, 6:1 |
získané body: 6 b. |
23.02.2024CTA Rudná (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kožuská Ráchel | - | Pavlisková Valerie | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
23.02.2024CTA Rudná (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Zralá, Cunniffe | - | Hugová, Pavlisková | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Pavlisková Valerie | - | Hugová Karolína | 6:3, 6:2 |
16>8 | Strachová Eliška | - | Pavlisková Valerie | 6:0, 6:0 |
získané body: 13 b. |
09.03.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pechová, Kožuská | - | Pavlisková, Hugová | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.03.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Červená Vanessa | - | Pavlisková Valerie | 6:3, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.03.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pavlisková, Hugová | - | Formánková, Kubíková | 7:5, 7:6 (4) |
8>4 | Šindelová, Vylitová | - | Pavlisková, Hugová | 6:1, 6:1 |
získané body: 6 b. |
23.03.2024LTC Modřany 2005 (C - 800), K: 6/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kareš Emma | - | Pavlisková Valerie | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024LTC Modřany 2005 (C - 800), K: 6/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Bucharová, Pyška | - | Pavlisková, Hugová | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 41 - I. třída A 28.04.2024 NT 08.05., Lokomotiva Beroun - T.J. Sokol Lety |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 41 - I. třída A 28.04.2024 NT 08.05., Lokomotiva Beroun - T.J. Sokol Lety |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
28.04.2024 NT 08.05., 41 - I. třída A Lokomotiva Beroun - T.J. Sokol Lety | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pavlisková Valerie | - | Tichá Ema | 6:1, 6:0 |
získané body: 1 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 41 - I. třída A Lokomotiva Beroun - T.J. Sokol Lety | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pavlisková, Hugová | - | Tichá, Kral | 6:3, 6:2 |
získané body: 1 b. |