Český tenisový svaz

Halamová Lada

Datum narození:
27.09.2010
Platnost reg. do:
16.04.2025
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
Lokomotiva Beroun
904 (3)
 
 
 
2022-Z
Lokomotiva Beroun
628 (3)
 
 
 
2022-L
Lokomotiva Beroun
765 (3)
 
 
 
2023-Z
Lokomotiva Beroun
521 (1)
 
 
 
2023-L
Lokomotiva Beroun
661 (1)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27 - III. třída C
26.05.2024 NT 01.06., LTC Beroun C - Lokomotiva Beroun B
1
2.
27 - III. třída C
12.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Beroun B - Spartak Rožmitál
0
3.
27 - III. třída C
19.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Beroun B - TK Hořovice
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27 - III. třída C
26.05.2024 NT 01.06., LTC Beroun C - Lokomotiva Beroun B
1
2.
27 - III. třída C
12.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Beroun B - Spartak Rožmitál
0
3.
27 - III. třída C
19.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Beroun B - TK Hořovice
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - II. třída A
27.04.2024 NT 01.05., TC VITALITY Březnice - Lokomotiva Beroun B
0
2.
34 - II. třída A
25.05.2024 NT 02.06., LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Beroun B
1
3.
34 - II. třída A
04.05.2024 NT 12.05., Lokomotiva Beroun B - Tenis Dobříš C
1
4.
34 - II. třída A
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun B - TC Tachlovice
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - II. třída A
27.04.2024 NT 01.05., TC VITALITY Březnice - Lokomotiva Beroun B
0
2.
34 - II. třída A
25.05.2024 NT 02.06., LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Beroun B
0
3.
34 - II. třída A
04.05.2024 NT 12.05., Lokomotiva Beroun B - Tenis Dobříš C
0
4.
34 - II. třída A
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun B - TC Tachlovice
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2