Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

22 - I. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
PTA - Říčany B
Tisknout
7
0
51:10
102:25
666:315
14
2
Tenisový klub Benátky
Tisknout
6
1
47:14
97:34
684:405
13
3
TK Radošovice
Tisknout
4
3
27:36
61:74
513:548
11
4
TK SC Mladá Boleslav B
Tisknout
3
4
28:35
62:74
532:548
10
5
I. ČLTPK Čerčany
Tisknout
3
4
27:36
60:74
500:573
10
6
LTC Houštka B
Tisknout
2
5
29:34
58:72
483:546
9
7
Slavoj Žiželice
Tisknout
2
5
27:36
54:76
475:579
9
8
Slavoj Český Brod B
Tisknout
1
6
14:49
35:100
375:714
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
02.06.2024 NT 08.06.
17
Tenisový klub Benátky I. ČLTPK Čerčany
7:2
14:6
104:72
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kuba Luboš
12
Trázník Miroslav (H)
6
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
2.
Martínek Tobiáš (H)
6
Virag Martin
4
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
3.
Gabrielová Aneta (H)
4
Šípková Agáta (H)
9
3:6
6:4
7:5
16
15
2
1
1
0
4.
Novotná Kateřina
6
Stibůrková Lucie (H)
6
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
5.
Vortel Štěpán
6
Petráček Petr
4
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Šelemberk Richard (H)
4
Hruška Karel Marek
1
6:3
4:6
6:3
16
12
2
1
1
0
7.
Kuba Luboš
Vortel Štěpán
12
6
Trázník Miroslav (H)
Virag Martin
6
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
8.
Martínek Tobiáš (H)
Šelemberk Richard (H)
6
4
Hruška Karel Marek
Petráček Petr
1
4
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Drábková Denisa
Podráská Magdaléna
4
1
Šípková Agáta (H)
Stibůrková Lucie (H)
9
6
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
               
104
72
14
6
7
2

Soupiska Tenisový klub Benátky

jméno
nar.
BH
1
Kuba Luboš
10.10.2007
182
12
2
Volf Matěj (H)
04.08.2006
593
4
3
Martínek Tobiáš (H)
05.06.2008
410
6
4
Vortel Štěpán
25.10.2008
466
6
5
Šelemberk Richard (H)
16.06.2008
484
4
6
Malý Vítek
19.08.2007
925
3
7
Fiala Jindřich
03.09.2009
1135
1
8
Plecháč Šimon
01.11.2010
1135
1
9
Švestka Alan
29.10.2011
1135
1
10
Zbořil JAKUB
14.08.2011
1135
1
11
Houdek Antonín
03.01.2011
1135
1
12
Tůma Adam
29.04.2011
1135
1
21
Gabrielová Aneta (H)
28.09.2006
414
4
22
Novotná Kateřina
07.02.2008
264
6
23
Drábková Denisa
06.04.2007
390
4
24
Vimrová Andrea
11.03.2008
503
4
25
Podráská Magdaléna
24.11.2007
793
1
26
Pňovská Anna
24.08.2008
793
1
27
Piroutková Eliška
05.02.2008
793
1
28
Svobodová Hana
26.10.2009
793
1

Soupiska I. ČLTPK Čerčany

jméno
nar.
BH
1
Matuška Václav
12.07.2007
1079
3
2
Trázník Miroslav (H)
02.07.2008
323
6
3
Virag Martin
13.02.2008
548
4
4
Horvath Vojtěch (H)
15.08.2010
1027
3
5
Petráček Petr
25.05.2009
680
4
6
Nenadál Richard
25.08.2010
722
4
7
Řada Kryštof (H)
16.02.2011
1027
3
8
Hruška Karel Marek
24.12.2008
1135
1
9
Vaigl Martin
03.09.2007
1135
1
10
Vitouš Jiří
14.08.2009
1135
1
11
Fiala Tomáš (H)
21.12.2011
1135
1
12
Tikovský Matyáš
05.02.2009
1135
1
21
Šípková Agáta (H)
14.12.2007
190
9
22
Stibůrková Lucie (H)
26.04.2009
267
6
23
Havlová Michaela
10.11.2007
512
4
24
Kankarová Lucia (H)
24.02.2011
793
1
25
Vintnerová Laura
05.09.2009
793
1
26
Málková Karolína (H)
13.04.2010
793
1
27
Nehasilová Maja
16.10.2007
793
1