Český tenisový svaz

Novotná Kateřina

Datum narození:
07.02.2008
Platnost reg. do:
07.11.2024
Klub:
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
LTC Mladá Boleslav o.s.
541 (6)
 
 
 
2020
LTC Mladá Boleslav o.s.
340 (9)
 
 
 
2021
LTC Mladá Boleslav z.s.
656 (1)
 
 
 
2022-Z
LTC Mladá Boleslav z.s.
 
425 (3)
 
 
2022-L
Tenisový klub Benátky nad
 
379 (4)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.03.2022, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 500), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.03.2022, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 500), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
29.05.2022 NT 04.06., Slavoj Český Brod B - TK Benátky nad Jizerou
0
2.
22 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., TK Benátky nad Jizerou - LTC Mladá Boleslav z.s.
1
3.
22 - I. třída B
05.06.2022 NT 11.06., TK Benátky nad Jizerou - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
4.
22 - I. třída B
08.05.2022 NT 14.05., Slavoj Žiželice - TK Benátky nad Jizerou
1
5.
22 - I. třída B
19.06.2022 NT 25.06., TK Radošovice - TK Benátky nad Jizerou
0
6.
22 - I. třída B
15.05.2022 NT 28.05., TK Benátky nad Jizerou - LTC Houštka B
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
29.05.2022 NT 04.06., Slavoj Český Brod B - TK Benátky nad Jizerou
3
2.
22 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., TK Benátky nad Jizerou - LTC Mladá Boleslav z.s.
0
3.
22 - I. třída B
05.06.2022 NT 11.06., TK Benátky nad Jizerou - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
4.
22 - I. třída B
08.05.2022 NT 14.05., Slavoj Žiželice - TK Benátky nad Jizerou
0
5.
22 - I. třída B
19.06.2022 NT 25.06., TK Radošovice - TK Benátky nad Jizerou
0
6.
22 - I. třída B
15.05.2022 NT 28.05., TK Benátky nad Jizerou - LTC Houštka B
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - I. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TK Benátky nad Jizerou - TK Čelákovice
0
2.
33 - I. třída B
30.04.2022 NT 08.05., TK Benátky nad Jizerou - Slavoj Žiželice
4
3.
33 - I. třída B
07.05.2022 NT 15.05., Slavoj Český Brod - TK Benátky nad Jizerou
4
4.
33 - I. třída B
04.06.2022 NT 19.06., TK SC Mladá Boleslav B - TK Benátky nad Jizerou
0
5.
33 - I. třída B
14.05.2022 NT 22.05., LTC Mladá Boleslav z.s. - TK Benátky nad Jizerou
4
6.
33 - I. třída B
18.06.2022 NT 26.06., TK Benátky nad Jizerou - TK Mnichovo Hradiště
3
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
36
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - I. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TK Benátky nad Jizerou - TK Čelákovice
0
2.
33 - I. třída B
30.04.2022 NT 08.05., TK Benátky nad Jizerou - Slavoj Žiželice
4
3.
33 - I. třída B
07.05.2022 NT 15.05., Slavoj Český Brod - TK Benátky nad Jizerou
4
4.
33 - I. třída B
04.06.2022 NT 19.06., TK SC Mladá Boleslav B - TK Benátky nad Jizerou
6
5.
33 - I. třída B
14.05.2022 NT 22.05., LTC Mladá Boleslav z.s. - TK Benátky nad Jizerou
4
6.
33 - I. třída B
18.06.2022 NT 26.06., TK Benátky nad Jizerou - TK Mnichovo Hradiště
3
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
36
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33