Český tenisový svaz

Podráská Magdaléna

Datum narození:
24.11.2007
Platnost reg. do:
14.04.2023
Klub:
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Tenisový klub Benátky nad
459 (6)
 
 
 
2019
Tenisový klub Benátky nad
250 (12)
 
 
 
2020
Tenisový klub Benátky nad
366 (1)
378 (6)
 
 
2021
Tenisový klub Benátky nad
 
313 (6)
 
 
2022-L
Tenisový klub Benátky nad
 
 
577 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
14 - IV. třída D
30.04.2022 NT 08.05., TK Mnichovo Hradiště B - TK Benátky nad Jizerou B
1
2.
14 - IV. třída D
07.05.2022 NT 15.05., TK Benátky nad Jizerou B - TK SC Mladá Boleslav B
0
3.
14 - IV. třída D
04.06.2022 NT 19.06., TK Benátky nad Jizerou B - LTC Mladá Boleslav B
0
4.
14 - IV. třída D
14.05.2022 NT 22.05., TO Sokol Nehvizdy - TK Benátky nad Jizerou B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
14 - IV. třída D
30.04.2022 NT 08.05., TK Mnichovo Hradiště B - TK Benátky nad Jizerou B
1
2.
14 - IV. třída D
07.05.2022 NT 15.05., TK Benátky nad Jizerou B - TK SC Mladá Boleslav B
0
3.
14 - IV. třída D
04.06.2022 NT 19.06., TK Benátky nad Jizerou B - LTC Mladá Boleslav B
0
4.
14 - IV. třída D
14.05.2022 NT 22.05., TO Sokol Nehvizdy - TK Benátky nad Jizerou B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
26.06.2022 NT 03.07., TK Benátky nad Jizerou - TO SK Mělník
0
2.
22 - I. třída B
29.05.2022 NT 04.06., Slavoj Český Brod B - TK Benátky nad Jizerou
1
3.
22 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., TK Benátky nad Jizerou - LTC Mladá Boleslav z.s.
0
4.
22 - I. třída B
05.06.2022 NT 11.06., TK Benátky nad Jizerou - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
5.
22 - I. třída B
08.05.2022 NT 14.05., Slavoj Žiželice - TK Benátky nad Jizerou
0
6.
22 - I. třída B
15.05.2022 NT 28.05., TK Benátky nad Jizerou - LTC Houštka B
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
26.06.2022 NT 03.07., TK Benátky nad Jizerou - TO SK Mělník
1
2.
22 - I. třída B
29.05.2022 NT 04.06., Slavoj Český Brod B - TK Benátky nad Jizerou
3
3.
22 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., TK Benátky nad Jizerou - LTC Mladá Boleslav z.s.
0
4.
22 - I. třída B
05.06.2022 NT 11.06., TK Benátky nad Jizerou - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
5.
22 - I. třída B
08.05.2022 NT 14.05., Slavoj Žiželice - TK Benátky nad Jizerou
1
6.
22 - I. třída B
15.05.2022 NT 28.05., TK Benátky nad Jizerou - LTC Houštka B
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6