Český tenisový svaz
Název:
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK
Datum:
11.-11.08.
Pořadatel:
HTK Třebíč (200)
Kódové číslo:
916665
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Babolat
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Ondrůj Petr
Janáčkovo stromořadí 156
674 01 Třebíč
Tel. (1):
724 410 793
E-mail:
petr.ondruj@htktrebic.cz
Internet:
www.htktrebic.cz

Poznámka pořadatele:

!!! POZOR !!!
Chlapci hrají v SOBOTU od 8.30.
Dívky hrají v NEDĚLI od 8.30.

Prezentace formou SMS /pouze/ na číslo 724 410 132 v pátek 10. srpna 2018 od 17.00 do 18.00 chlapci i dívky. Turnaj bude rozlosován v předstihu v pátek 10. srpna 2018 v 18.15 hod. v hlavní budově HTK Třebíč.
Ubytování:
- Penzion Tenis HTK - přímo v areálu HTK, rezervace na e-mail: recepce@htktrebic.cz.
Oběd a veškeré stravování je zajištěno v areálu klubu po celou dobu trvání turnaje
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Schneebaum Andreas 30.04.2010 HTK Třebíč volná karta
16.03.2018 14:27:17
2.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno. volná karta
19.03.2018 21:00:49
3.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč volná karta
26.03.2018 21:07:17
4.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav volná karta
10.05.2018 22:59:25
5.
Mlčůch Martin 05.01.2009 Start Brno volná karta
21.05.2018 00:45:37
6.
Holý Štěpán 18.05.2009 Sokol Pohořelice volná karta
03.06.2018 15:11:31
7.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s. volná karta
13.06.2018 08:36:39
8.
Všetečka Josef 02.09.2009 TJ Kraví Hora Brno volná karta
18.07.2018 13:39:01
9.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč volná karta
27.07.2018 19:23:27
10.
Strejček Andrej 09.11.2009 Start Brno volná karta
29.07.2018 23:38:49
11.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno volná karta
05.08.2018 14:48:55
12.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava volná karta
06.08.2018 00:30:16
13.
Kij Samuel 16.04.2010 TK Třebíč volná karta
08.08.2018 14:41:46
14.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno volná karta
09.08.2018 18:41:06
15.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč volná karta
09.08.2018 19:09:41
16.
Ferenc Ondřej 08.05.2009 ŽLTC Brno volná karta
10.08.2018 12:12:33
17.
volná karta      
volná karta
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta
33.
volná karta      
volná karta
34.
volná karta      
volná karta
35.
volná karta      
volná karta
36.
volná karta      
volná karta
37.
volná karta      
volná karta
38.
volná karta      
volná karta
39.
volná karta      
volná karta
40.
volná karta      
volná karta
41.
volná karta      
volná karta
42.
volná karta      
volná karta
43.
volná karta      
volná karta
44.
volná karta      
volná karta
45.
volná karta      
volná karta
46.
volná karta      
volná karta
47.
volná karta      
volná karta
48.
volná karta      
volná karta
49.
volná karta      
volná karta
50.
volná karta      
volná karta
51.
volná karta      
volná karta
52.
volná karta      
volná karta
53.
volná karta      
volná karta
54.
volná karta      
volná karta
55.
volná karta      
volná karta
56.
volná karta      
volná karta
57.
volná karta      
volná karta
58.
volná karta      
volná karta
59.
volná karta      
volná karta
60.
volná karta      
volná karta
61.
volná karta      
volná karta
62.
volná karta      
volná karta
63.
volná karta      
volná karta
64.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Janůfková Nikola 25.07.2009 HTK Třebíč přijata do hlavní soutěže
15.03.2018 18:54:45
2.
Brodská Laura 11.05.2011 HTK Třebíč přijata do hlavní soutěže
16.03.2018 07:01:42
3.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 TK Moravský Krumlov z.s. přijata do hlavní soutěže
16.03.2018 20:48:49
4.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s. přijata do hlavní soutěže
16.03.2018 21:01:20
5.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. přijata do hlavní soutěže
21.03.2018 19:01:23
6.
Mendelová Amálie 24.03.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. přijata do hlavní soutěže
22.03.2018 20:36:15
7.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno. přijata do hlavní soutěže
07.04.2018 14:55:27
8.
Trangošová Simona 22.08.2009 HTK Třebíč přijata do hlavní soutěže
23.05.2018 21:18:04
9.
Dvořáková Veronika 26.04.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem přijata do hlavní soutěže
28.05.2018 10:31:26
10.
Semotánová Nelli 03.06.2009 SK Tenis Tišnov přijata do hlavní soutěže
04.06.2018 07:22:13
11.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem přijata do hlavní soutěže
11.06.2018 09:43:00
12.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 LTC Slovan Kladno přijata do hlavní soutěže
25.06.2018 10:05:54
13.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo přijata do hlavní soutěže
28.06.2018 07:58:30
14.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. přijata do hlavní soutěže
17.07.2018 19:43:04
15.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov přijata do hlavní soutěže
19.07.2018 17:37:46
16.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav přijata do hlavní soutěže
22.07.2018 19:28:58
17.
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB-STK Břeclav přijata do hlavní soutěže
22.07.2018 19:32:09
18.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov přijata do hlavní soutěže
22.07.2018 22:02:02
19.
Zat´ko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno přijata do hlavní soutěže
01.08.2018 09:45:57
20.
Kužilová Kristína 16.02.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. přijata do hlavní soutěže
06.08.2018 20:26:05

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko odhlášeno hráčem
15.05.2018 20:59:06
2.
Mallinu Stella 11.06.2009 TK Spartak Jihlava odhlášeno hráčem
08.07.2018 08:45:50
3.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
18.07.2018 09:36:51
4.
Hradecký Kryštof 14.02.2011 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
30.07.2018 10:19:33
5.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín odhlášeno hráčem
30.07.2018 16:32:44
6.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč odhlášeno hráčem
03.08.2018 12:39:11
7.
Grecová Tereza 14.07.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem odhlášeno hráčem
06.08.2018 20:56:58
8.
Světlík Tobiáš 20.08.2009 TK Moravský Krumlov z.s. odhlášeno pořadatelem
10.08.2018 08:29:16