Český tenisový svaz
Název:
TJ Kraví Hora indoor
Datum:
10.-10.03.
Pořadatel:
TJ Kraví Hora Brno (400)
Místo konání:
Kohoutovice,ul Voříškova
Kódové číslo:
906660
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
neuvedeno
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Dostál Marek
Bellova 24
623 00 BRNO
Tel. (1):
604245748
E-mail:
dostalmarek@centrum.cz
Internet:
www.kravi-hora.cz

Poznámka pořadatele:

POZOR:
pro šetření vašeho času jsem se rozhodl ,rozdělit turnaj na chlapce a dívky zvlášť.
chlapci : prezentace v sobotu 10.3. v 8:30 hod.
dívky : prezentace v sobotu 10.3. ve 12:00 hod.
hrát se bude ve skupinách ,následně vyřazovací pavouk.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Mlčůch Martin 05.01.2009 Start Brno volná karta
05.11.2017 14:57:44
2.
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno volná karta
18.12.2017 09:30:50
3.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč volná karta
19.01.2018 20:43:40
4.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno volná karta
30.01.2018 14:09:53
5.
Heger Daniel 09.05.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. volná karta
31.01.2018 15:42:16
6.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno volná karta
11.02.2018 08:36:06
7.
Brtníček Kuba 30.06.2010 TK Drnovice volná karta
25.02.2018 15:08:19
8.
Macho Dominik 27.03.2010 ŽLTC Brno volná karta
05.03.2018 23:22:18
9.
Rymeš Matěj 22.01.2009 TJ Kraví Hora Brno volná karta
06.03.2018 11:03:32
10.
Chaloupka Timotej 04.02.2009 LTC Hodonín volná karta
07.03.2018 12:48:52
11.
Němec Adam 28.07.2009 TK AGROFERT Prostějov volná karta
09.03.2018 10:20:42
12.
Lačňák Tobiáš 17.02.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
09.03.2018 16:46:25
13.
volná karta      
volná karta
14.
volná karta      
volná karta
15.
volná karta      
volná karta
16.
volná karta      
volná karta
17.
volná karta      
volná karta
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno  
01.11.2017 00:08:11
2.
Pecníková Jana 08.03.2009 TK Znojmo  
01.11.2017 00:18:45
3.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.  
01.11.2017 08:29:09
4.
Rašovská Viola 09.01.2009 Start Brno  
15.11.2017 23:32:54
5.
Vábnová Monika 05.01.2009 BLTC Brno  
10.12.2017 17:17:31
6.
Honzíková Natálie 12.09.2009 TJ Kraví Hora Brno  
12.12.2017 10:28:03
7.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá  
17.12.2017 19:59:36
8.
Strejčková Sára 25.01.2009 TJ Kraví Hora Brno  
14.01.2018 17:47:27
9.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín  
17.01.2018 17:17:50
10.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov  
18.01.2018 10:04:57
11.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav  
28.01.2018 21:26:24
12.
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB-STK Břeclav  
28.01.2018 21:28:01
13.
Smékalová Barbora 14.01.2010 T.J. Sokol Šumperk  
05.03.2018 20:35:05
14.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK AGROFERT Prostějov  
05.03.2018 20:54:45
15.
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
06.03.2018 15:46:59
16.
Janůfková Nikola 25.07.2009 HTK Třebíč  
08.03.2018 17:19:43

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Slovák Petr 21.02.2009 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
10.12.2017 09:21:00
2.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s. odhlášeno hráčem
20.01.2018 14:31:37
3.
Mosterová Edita 06.08.2010 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
31.01.2018 07:32:48
4.
Sluková Nelly 08.03.2009 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
26.02.2018 10:43:46
5.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno odhlášeno pořadatelem
02.03.2018 09:42:19
6.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
03.03.2018 09:11:04
7.
Grecová Tereza 14.07.2009 TK TILIA Brno odhlášeno hráčem
05.03.2018 11:02:24
8.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
05.03.2018 19:50:43
9.
Barháčová Sofia 20.07.2009 LTC Hodonín odhlášeno hráčem
06.03.2018 18:55:10
10.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. odhlášeno hráčem
07.03.2018 13:08:04
11.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 BLTC Brno odhlášeno hráčem
07.03.2018 15:07:02
12.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno hráčem
07.03.2018 15:49:25
13.
Poledna Matyáš 02.04.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
07.03.2018 23:32:53
14.
Staněk Dominik 01.07.2010 BLTC Brno odhlášeno pořadatelem
08.03.2018 07:53:00
15.
Stříteská Sára 24.01.2010 TK Zlín odhlášeno pořadatelem
08.03.2018 20:38:01
16.
Borák Lukáš 11.03.2010 Mosilana Brno odhlášeno pořadatelem
09.03.2018 08:22:32
17.
Svoboda Jan 04.11.2009 SK Jundrov Brno odhlášeno pořadatelem
09.03.2018 10:21:11
18.
Košťál Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč odhlášeno pořadatelem
09.03.2018 16:47:06