Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
22.-24.02.
Pořadatel:
TK Havířov (C - 500)
Kódové číslo:
806143
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí v sobotu 22.2.2020 - Hrbáč Daniel jun. - 792 331 590,
Program na sobotu 22.2.2020 v 8.30 hod. - Baarová, Bystroňová, Drozdová, Mousa, Kohoutková, Švidrnochová,
v 9.30 hod. - Dihlová, Furmánková, Koukolová, Scheibinger, Smékalová, Vládková,
v 11.00 hod. - Cieslarová, Gebauerová, Indráková, Michalcová, Polochová, Žáčková Nela,
v 12.00 hod. - Bódiová, Dufková, Janoviaková, Pulcerová, Van Neck, Žáčková Kamila,
v 13.30 hod. - Martináková, Myslivcová,
v 14.30 hod. - Kalavská,
v 15.30 hod. - Sněhotová,
Prezentace čtyřhry v sobotu 22.2.2020 do 13.00 hod. i telefonicky rozhodčímu turnaje.


Přijata do turnaje - Myslivcová Lucie - BH 12, CŽ 243

Prezentace v pátek 21.2.2020 v čase 16.00 - 17.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 22.2.2020 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20.hod..
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Martináková Adéla 01.09.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
168
15
 
prezentována
27.01.2020 14:07:18
2.
Sněhotová Karolína 13.11.2009 SK JC Sport Opava
232
12
 
prezentována
13.02.2020 12:33:58
3.
Kalavská Karin 25.11.2009 SK JC Sport Opava
280
9
 
prezentována
26.01.2020 12:58:51
4.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
 
prezentována
01.11.2019 15:33:55
5.
Bódiová Lucie 15.04.2008 TC Ostrava Nová Ves
310
9
 
prezentována
17.01.2020 10:03:12
6.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
371
9
 
prezentována
05.01.2020 18:12:53
7.
Drozdová Ella 17.05.2009 TC Ostrava Nová Ves
406
6
 
prezentována
24.12.2019 00:01:41
8.
Bystroňová Denisa 25.10.2008 TK Slavia Orlová
435
6
 
prezentována
25.11.2019 09:40:47
9.
Polochová Eliška 10.02.2009 TK Slavia Orlová
460
6
 
prezentována
29.01.2020 08:17:14
10.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
prezentována
04.11.2019 20:24:30
11.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
 
prezentována
04.11.2019 20:44:52
12.
Scheibinger Valerie 22.04.2008 TC BIOCEL Vratimov z.s.
753
4
 
prezentována
09.02.2020 22:21:50
13.
Vládková Veronika 29.10.2009 TC Ostrava Nová Ves
862
4
 
prezentována
06.02.2020 20:07:25
14.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 00:03:15
15.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 00:06:17
16.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 11:05:08
17.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TK TENNISPOINT FM
1227
1
 
volná karta-prezentována
01.11.2019 20:36:26
18.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
volná karta-prezentována
09.11.2019 07:28:42
19.
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald
1227
1
 
volná karta-prezentována
12.11.2019 12:41:09
20.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK LAMA o.s.
1227
1
 
volná karta-prezentována
26.11.2019 13:21:20
21.
Švidrnochová Sára 16.06.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1227
1
 
volná karta-prezentována
02.12.2019 19:50:42
22.
Indraková Eliška 26.04.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
1227
1
 
volná karta-prezentována
15.12.2019 16:12:42
23.
Baarová Natálie 12.01.2010 TENIS Klánovice
1227
1
 
prezentována
01.02.2020 20:51:06
24.
Mousa Sarah 12.05.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
prezentována
09.02.2020 08:27:12
25.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
prezentována
17.02.2020 14:01:02
26.
Furmánková Natalie 15.03.2010 TC BIOCEL Vratimov z.s.
1227
1
 
prezentována
19.02.2020 12:11:49
27.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
prezentována
21.02.2020 16:02:15
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 18:54:04
2.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
460
6
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 21:33:36
3.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 09:19:28
4.
Machackova Nela 13.07.2009 TENNIS CENTRE Kosmonosy
684
4
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 22:15:42
5.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 17:15:39
6.
Indraková Marie 29.06.2008 Tenis Nový Jičín,z.s.
666
4
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 18:15:51
7.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1227
1
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 08:28:28
8.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.02.2020 11:30:29
9.
Mullerová Karolína 23.12.2010 SK LAMA o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 08:32:54
10.
Žídková Nella 22.06.2009 Tenisový klub Minerva Opava,z.s.
659
4
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 17:25:25
11.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 11:50:34
12.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 07:53:37
13.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 13:38:51
14.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
108
20
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 14:59:41
15.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 19:19:28
16.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 11:02:02
17.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
15.02.2020 12:00:32
18.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
15.02.2020 12:00:32
19.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
 
IS: kolizní přihláška
15.02.2020 12:00:33
20.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
 
IS: kolizní přihláška
15.02.2020 12:00:37
21.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 12:58:31
22.
Gombáriková Lea 19.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 19:25:09
23.
Klein Eva 03.07.2010 TC Ostrava Nová Ves
1227
1
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 11:30:20
24.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
odhlášeno hráčem sms
18.02.2020 06:54:52
25.
Tomanová Hana 27.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 05:21:54
26.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 13:08:51
27.
Nosková Eliška 12.02.2008 TK Slavia Orlová
230
12
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 15:01:06
28.
Knapíková Ellen 14.05.2009 SK JC Sport Opava
945
3
 
odhlášeno hráčem nemoc
21.02.2020 16:40:25
29.
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem sms
21.02.2020 16:46:50
30.
Struminská Julie 05.05.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem nemoc
21.02.2020 17:24:30