Český tenisový svaz

Bódiová Lucie

Datum narození:
15.04.2008
Platnost reg. do:
03.01.2020
Klub:
TC Ostrava Nová Ves
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TC Ostrava Nová Ves
857 (4)
 
 
 
2020
TC Ostrava Nová Ves
310 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
04.05.2019, TC Ostrava Nová Ves B - Tenisový klub Bruntál
1
2.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
11.05.2019, TK TENNISPOINT FM C - TC Ostrava Nová Ves B
1
3.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
25.05.2019, TK BULY ARÉNA Kravaře - TC Ostrava Nová Ves B
0
4.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
15.06.2019, TK DEZA Valašské Meziříčí C - TC Ostrava Nová Ves B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
04.05.2019, TC Ostrava Nová Ves B - Tenisový klub Bruntál
0
2.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
11.05.2019, TK TENNISPOINT FM C - TC Ostrava Nová Ves B
0
3.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
25.05.2019, TK BULY ARÉNA Kravaře - TC Ostrava Nová Ves B
0
4.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
15.06.2019, TK DEZA Valašské Meziříčí C - TC Ostrava Nová Ves B
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
28.04.2019, TC Ostrava Nová Ves B - TK Opava-Minerva
4
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
05.05.2019, TJ MSV Studénka, z.s. B - TC Ostrava Nová Ves B
1
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
09.06.2019, TC Ostrava Nová Ves B - TJ TO Sokol Stará Bělá B
1
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
16.06.2019, TJ Sokol Dolní Lhota - TC Ostrava Nová Ves B
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
28.04.2019, TC Ostrava Nová Ves B - TK Opava-Minerva
3
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
05.05.2019, TJ MSV Studénka, z.s. B - TC Ostrava Nová Ves B
1
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
09.06.2019, TC Ostrava Nová Ves B - TJ TO Sokol Stará Bělá B
0
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
16.06.2019, TJ Sokol Dolní Lhota - TC Ostrava Nová Ves B
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12