Český tenisový svaz
Název:
Linhart Cup
Datum:
17.-20.01.
Pořadatel:
Sportovní centrum Linhart (C - 500)
Místo konání:
Poděbrady
Kódové číslo:
806071
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Linhart Marek
Žižkova 1436
29001 Poděbrady
Tel. (1):
325610161
Tel. (2):
608862709
E-mail:
info@sportcentrumlinhart.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace proběhne v pátek 17/1 od 17 do 19h na tel. čísle 325 610 161 (ne sms).
Následuje losování, program na sobotu bude zveřejněn do 20:30.
Prosíme hráčky, aby s sebou měly boty na přezutí.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Válková Alžběta 24.07.2008 TK Čelákovice
324
9
 
 
24.11.2019 21:54:11
2.
Kesnerová Sofie 09.05.2008 TK PTA Kolín
391
6
 
 
28.12.2019 08:56:44
3.
Bošinová Leona 10.03.2008 TK PTA Kolín
535
6
 
 
13.01.2020 08:59:38
4.
Müllerová Kristýna 15.08.2009 LTC Houštka
535
6
 
 
13.01.2020 09:00:40
5.
Pospíšilová Anna Milada 21.11.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
542
6
 
 
04.11.2019 07:54:47
6.
Raková Viola 07.06.2008 LTC Kolín
546
6
 
 
27.12.2019 12:08:08
7.
Polášková Alena 20.04.2008 Lokomotiva Trutnov
582
6
 
 
28.12.2019 13:41:29
8.
Křivohlavá Nella 06.06.2009 TK PTA Kolín
616
4
 
 
16.01.2020 09:45:28
9.
Polívková Nikola 30.03.2009 TC Chrudim z.s.
637
4
 
 
26.12.2019 19:52:09
10.
Brůžová Adéla 02.02.2009 Slavoj Žiželice
666
4
 
 
02.11.2019 14:24:04
11.
Smíšková Iva 09.03.2010 TO Sokol Nehvizdy
1227
1
 
 
01.11.2019 07:05:55
12.
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Olymp Praha
1227
1
 
 
17.11.2019 21:24:25
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bidzilia Sofie 17.06.2009 TK Čelákovice
415
6
 
odhlášeno hráčem
01.01.2020 17:37:19
2.
Baarová Natálie 12.01.2010 TENIS Klánovice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 18:00:51
3.
Červenková Nikita 25.04.2010 Tenisový klub Eden
1227
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 22:54:50
4.
BIDZILIA Barbora 04.01.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
260
9
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 12:40:18
5.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 11:47:16
6.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 10:06:19
7.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 18:06:40
8.
Nováková Františka 16.02.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
273
9
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 07:12:25
9.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 11:34:08
10.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 19:22:23
11.
Vejšická Alžběta 28.03.2009 TJ Sokol Vysočany
192
12
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 20:08:36
12.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 21:04:03
13.
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha
666
4
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 21:20:14
14.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 06:39:14
15.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 08:47:07
16.
Archmannová Emma 01.12.2010 LTC Panorama Teplice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 08:58:18
17.
Tichá Julie 28.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
174
12
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 10:19:13
18.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 10:44:47
19.
Soukupova Adela 23.06.2008 TK Čelákovice
575
6
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 19:02:39
20.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:03:33
21.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:45:35