Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | severomoravský | Datum: | 10.-13.01. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Rojíček Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krkoška Matyáš | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sýkora Ondřej | 0:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Buba Alexej | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Vymazal David | 4:6, 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Franc Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Kliment Matúš | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Trunda Jakub | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kleiner Will | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Vymazal Kryštof | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Palacký Jakub | 2:6, 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Klimša Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Migdal Alexandr | | | | | 2:6, 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tichý David | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Formánek Lukáš | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Pajer Vítek | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kuch Kristián | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Fedor Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Robenek Štěpán | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lošák Petr | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kašpárek Tomáš | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kapitán Štěpán | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Gvuzd Tomáš | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Syryčanský Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Jendřejek Daniel | | | | | | 6:1, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Horák Matěj | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Drlík David | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Žampach Vojtěch | | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Jányš Albert | 6:2, 3:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šipula David | | | | | | |
| | | | | | |
Svozil Václav | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Jakub | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Orlita Josef Sebastian | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Kazík Martin | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Tomica Daniel | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Horák Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Spáčil Jan | | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bartek David | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hradečný Lukáš | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Smolík David | | | 7:6 (4), 5:7, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Polášek Petr | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Papavasiliu Nikolaos | | | | | | |
| | | | | | |
Onderka Sebastian | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mičulka Šimon | | 2:6, 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šandrik Marek | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Tégl Tomáš | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Olšar Viktor | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hrubý Václav Augustin | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Křesala Dušan (platnost registrace B" 25.8.2020) |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Rojíček Daniel | 38 | 45 | Hrubý Václav Augustin | 40 | 45 | Horák Adam | 49 | 35 | Migdal Alexandr | 62 | 35 | Klimša Ondřej | 73 | 30 | Syryčanský Adam | 88 | 25 | Jendřejek Daniel | 109 | 25 | Spáčil Jan | 111 | 25 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 265 |
Kódové číslo akce: 702970 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Papajík Jakub | 10.12.2009 | Pašťa tenis, z.s. | Tichý Filip | 08.02.2009 | SK LAMA o.s. | Horský Tobiáš | 22.12.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|