Datum: |
07.-09.03. |
Pořadatel: |
TK Horní Měcholupy (C - 500) |
Kódové číslo: |
706191 |
Dvorců + povrch: |
6 umělá antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Duda Václav |
Hornoměcholupská 564 | |
109 00 Praha 15 | |
Tel. (1): |
606 916 916 |
E-mail: |
vaclav.duda@tenisduda.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Jandourek Filip | 08.04.2008 | TK Konstruktiva, z.s. | 235 |
15 |
06.03.2020 09:27:32 |
||
2. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 343 |
12 |
02.11.2019 16:34:47 |
||
3. |
Štěpánek Adam | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | 393 |
12 |
06.03.2020 13:46:07 |
||
4. |
Štěpánek Kryštof | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | 418 |
12 |
06.03.2020 13:46:18 |
||
5. |
Vortel Štěpán | 25.10.2008 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 480 |
9 |
10.01.2020 07:09:51 |
||
6. |
Valenta Šimon | 09.07.2009 | Open Tennis Club | 492 |
9 |
02.11.2019 00:57:25 |
||
7. |
Pecka Miroslav | 12.07.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 513 |
9 |
29.02.2020 16:02:06 |
||
8. |
Nemček Adam | 02.04.2009 | TC ESO Praha z.s. | 605 |
9 |
19.01.2020 21:54:24 |
||
9. |
Skřivánek Max | 29.08.2009 | Tenis Dobříš | 642 |
9 |
05.03.2020 11:42:00 |
||
10. |
Pavlok Štěpán | 03.05.2008 | TJ Slavia Radonice | 712 |
6 |
21.02.2020 11:38:14 |
||
11. |
Čáp Fabián | 27.08.2009 | SK Satalice | 780 |
6 |
16.02.2020 14:38:46 |
||
12. |
Tregler Jonáš | 19.10.2009 | TK Horní Měcholupy | 835 |
6 |
20.12.2019 11:11:18 |
||
13. |
Frýdl Stanislav | 10.01.2008 | SK Tenis Duchcov | 905 |
6 |
24.02.2020 15:33:54 |
||
14. |
Ta Tuan Tu | 10.03.2009 | SK Tenis Duchcov | 1272 |
4 |
25.02.2020 19:08:53 |
||
15. |
Škréta Martin | 15.07.2009 | TJ Sokol Vysočany | 1379 |
4 |
06.03.2020 13:49:57 |
||
16. |
Král David | 26.09.2009 | SK Tenis Duchcov | 1724 |
3 |
17.02.2020 06:27:27 |
||
17. |
Komínek Matyáš | 16.07.2010 | LTK TEPLICE o.s. | 1939 |
1 |
01.11.2019 04:41:03 |
||
18. |
Bouda Jan | 07.09.2010 | TopTennis Xaverov s.r.o. | 1939 |
1 |
05.11.2019 18:04:31 |
||
19. |
Sedlatý Mikuláš | 18.05.2010 | TENIS Klánovice | 1939 |
1 |
01.12.2019 20:51:41 |
||
20. |
Mackovič Šimon | 28.01.2010 | TJ Sokol Hostivice | 1939 |
1 |
03.02.2020 23:13:19 |
||
21. |
Kočí Jakub | 05.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 1939 |
1 |
22.02.2020 07:16:26 |
||
22. |
Ryč Ondřej | 09.05.2010 | LTC Panorama Teplice | 1939 |
1 |
03.03.2020 22:59:03 |
||
23. |
Kovařík Dominik | 04.02.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
05.03.2020 18:42:01 |
||
24. |
Baar Patrik | 12.01.2010 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 1939 |
1 |
06.03.2020 13:49:07 |
||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Buldra Jan | 20.02.2010 | Sport club Na Zámečku | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.11.2019 12:25:32 |
|
2. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2020 22:35:57 |
|
3. |
Přáda Jaroslav | 01.07.2009 | TJ Spoje Praha | 217 |
15 |
odhlášeno hráčem | 20.01.2020 16:46:20 |
|
4. |
Ježek Vojtěch | 13.05.2010 | LTK Liberec | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.02.2020 21:43:51 |
|
5. |
Krušina David | 23.09.2010 | TJ Republikán | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.02.2020 17:27:41 |
|
6. |
Luxa Tommy | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.02.2020 20:53:46 |
|
7. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.02.2020 23:42:43 |
|
8. |
Růžička David | 26.02.2010 | Sport club Na Zámečku | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.02.2020 20:01:41 |
|
9. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.02.2020 20:58:23 |
|
10. |
Kučera Daniel | 09.02.2010 | Tenisová akademie Březno u Loun | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.02.2020 13:40:06 |
|
11. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.02.2020 20:08:45 |
|
12. |
Hendrych Alex | 07.03.2010 | TK Čelákovice | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.02.2020 11:36:19 |
|
13. |
Šmíd Martin | 02.10.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 261 |
15 |
odhlášeno hráčem | 26.02.2020 17:56:01 |
|
14. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 327 |
12 |
odhlášeno hráčem | 28.02.2020 08:38:26 |
|
15. |
Mráz Jakub | 17.05.2009 | TK Neridé | 350 |
12 |
odhlášeno hráčem | 29.02.2020 17:00:33 |
|
16. |
Švec Daniel | 26.01.2010 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.02.2020 19:00:55 |
|
17. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.02.2020 21:23:09 |
|
18. |
Dlouhý Martin | 07.12.2009 | TK Radošovice | 1188 |
4 |
odhlášeno hráčem | 29.02.2020 23:33:02 |
|
19. |
LUKŠ PATRIK | 07.10.2009 | HTK Třebíč | 462 |
9 |
odhlášeno hráčem | 01.03.2020 07:45:37 |
|
20. |
Michel Maxim | 25.07.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.03.2020 09:02:58 |
|
21. |
Furlet Roman | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 229 |
15 |
odhlášeno hráčem | 01.03.2020 09:58:03 |
|
22. |
Šebek Martin | 29.11.2009 | TK Olymp Praha | 321 |
12 |
odhlášeno hráčem | 01.03.2020 10:03:17 |
|
23. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.03.2020 10:15:41 |
|
24. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.03.2020 10:50:07 |
|
25. |
Stone Lukáš | 28.04.2009 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 1226 |
4 |
odhlášeno hráčem | 01.03.2020 11:10:06 |
|
26. |
Elsnic Petr | 17.06.2010 | TK Most | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.03.2020 11:46:56 |
|
27. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.03.2020 11:50:32 |
|
28. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.03.2020 11:56:49 |
|
29. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | 310 |
12 |
IS: kolizní přihláška | 01.03.2020 12:00:37 |
|
30. |
Šindelka Adam | 06.01.2010 | ŽLTC Brno | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 01.03.2020 12:00:43 |
|
31. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 01.03.2020 12:00:48 |
|
32. |
Hnátek Marek | 09.02.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 01.03.2020 12:00:48 |
|
33. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 01.03.2020 12:00:49 |
|
34. |
Šimek Dominik | 01.06.2009 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 01.03.2020 12:00:49 |
|
35. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | 214 |
15 |
IS: kolizní přihláška | 01.03.2020 12:00:50 |
|
36. |
Mašata David | 06.09.2009 | TK PTA Kolín | 812 |
6 |
IS: kolizní přihláška | 01.03.2020 12:00:50 |
|
37. |
Jakeš Michael | 08.06.2010 | LTC Panorama Teplice | 1939 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 05.03.2020 11:42:48 |