Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  LTK Liberec
Datum:  15.-19.03.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Mrva Maxim
 
Škrlík Mathias
6:2, 6:2
 
Sanders Oliver
6:3, 6:1
 
Grois Ondřej
7:6 (6), 6:0
 
Petrofský David
6:4, 6:2
 
Košárko Filip
6:4, 2:6, 6:3
 
ZAVŘEL JAROSLAV
6:4, 6:2
 
Chodura Sebastian
6:2, 6:4
 
Sklenička Štěpán
7:5, 6:3
 
Hanák Ondřej
6:0, 6:0
 
Bursa Tomáš
6:1, 6:2
 
Sýkora Jan
6:2, 6:1
 
Žiška Štěpán
6:2, 6:3
 
Klofáč Tobiáš
6:4, 6:3
 
Fidler Tomáš
6:4, 6:2
 
Kozlovský Matyáš
6:3, 6:4
 
Raštica Jan
6:4, 7:5
 
Fröhlich Max
6:2, 6:3
 
Fröhlich Jan
6:1, 6:1
 
Čank Tobiáš
6:2, 6:0
 
Sršeň Alexandr
6:2, 6:7 (3), 6:3
 
Ladman Filip
6:2, 6:3
 
Postupa Martin
6:0, 6:0
 
Horáček Josef
6:1, 7:5
 
Čepelík Matouš
6:3, 6:4
 
Krejčí Matyáš
6:1, 6:2
 
Martínek Tobiáš
6:3, 6:0
 
Komínek Kryštof
6:3, 7:5
 
Stejskal Adam
6:2, 6:3
 
Pešat Oliver
6:1, 6:3
 
Brückner David
6:2, 6:1
 
Sedlář Josef
6:0, 6:1
 
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry úterý 10.00/// Možnost ranní rozehry na kurtech 1 a 2 v čase 09.00 - 09.55
Počet účastníků32
NasazeníBH
Mrva Maxim 460
Sedlář Josef 1260
Sklenička Štěpán 2160
Horáček Josef 2560
Chodura Sebastian 2660
Raštica Jan 3460
Kozlovský Matyáš 3645
Čepelík Matouš 3745
Kategorie : 14Součet BH: 450
Kódové číslo akce: 702177

Mrva Maxim - Chodura Sebastian
 
 
 
Hanák Ondřej - Martínek Tobiáš
4:6, 6:0, 1:0 (3)
 
Grois Ondřej - Stejskal Adam
6:3, 6:2
 
Raštica Jan - Kozlovský Matyáš
6:3, 6:3
 
Sanders Oliver - Ladman Filip
7:6 (5), 6:2
 
Pešat Oliver - Postupa Martin
6:1, 0:6, 1:0 (6)
 
Bursa Tomáš - Sršeň Alexandr
6:2, 6:3
 
Komínek Kryštof - Klofáč Tobiáš
6:1, 6:0
 
Krejčí Matyáš - Kusý Jakub
4:6, 6:2, 1:0 (5)
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
6:0, 6:0
 
Čepelík Matouš - Škrlík Mathias
6:2, 6:0
 
Žiška Štěpán - Brückner David
6:4, 6:4
 
Košárko Filip - Sýkora Jan
7:6 (11), 6:0
 
Čank Tobiáš - ZAVŘEL JAROSLAV
6:2, 6:0
 
Sklenička Štěpán - Horáček Josef
6:1, 6:2
 
Počet dvojic15
NasazeníBH
Mrva Maxim 460
Sklenička Štěpán 2160
Horáček Josef 2560
Chodura Sebastian 2660
Raštica Jan 3460
Kozlovský Matyáš 3645
Čepelík Matouš 3745
Fröhlich Jan 4045
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 704177

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Blaška Sebastian07.08.2008TC Brno.
Kloub Milan01.05.2007Slavoj Litoměřice