Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  VITÁLNÍ TURNAJ C
Pořadatel:  SK Vitality Slezsko o.s.
Datum:  19.-21.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Klimša Ondřej
 
 
 
Pietrosz Lukáš
6:0, 6:0
 
Krawiec Kristián
6:3, 4:6, 1:0 (6)
 
Kuch  Kristián
6:0, 6:0
 
Kubiena Petr
6:2, 7:6 (6)
 
Lošák Petr
6:3, 6:0
 
Hývnar Lukáš
6:2, 6:2
 
Formánek Filip
6:1, 6:1
 
Jurka Tomáš
6:1, 6:1
 
Mandelík Michal
3:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Šipula David
6:3, 6:0
 
Holý Tomáš
3:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Papavasiliu Nikolaos
6:0, 6:1
 
Křesala Matyáš
7:6 (5), 6:2
 
Andrýs Petr
6:4, 6:4
 
Andrýs Pavel
6:2, 6:2
 
Pokorný Lukáš
6:3, 6:4
 
Mrakvia Kristián
6:1, 6:2
 
Byrtus Tobiáš
6:2, 6:1
 
Ciešlar Krzysztof
6:0, 6:1
 
Kliment Matúš
6:0, 6:3
 
Golec Matyáš
6:0, 6:0
 
Jendřejek Daniel
6:0, 6:0
 
Hývnar Radim
6:2, 6:2
 
Horák Matěj
6:2, 4:6, 1:2 (10)
 
Minks Matyáš
6:0, 6:0
 
Mičulka Šimon
6:2, 6:1
 
Robenek Štěpán
6:2, 6:2
 
Frič Martin
6:4, 6:1
 
 
6:7 (6), 6:2, 1:0 (6)
 
Robenek Václav
 
Rozhodčí turnaje: Sikora Roman (platná licence B do 28.04.2020)
Poznámka pořadatele: Plán hry na neděli 20.1.2019- 8:30 hod. čtvrtfinále dvouhry, následuje semifinále dvouhry. Tel. na rozhodčího:736 626 834.
Počet účastníků30
NasazeníBH
Klimša Ondřej 20320
Robenek Václav 22615
Jendřejek Daniel 24815
Formánek Filip 27915
Hývnar Lukáš 5059
Andrýs Petr 5499
Andrýs Pavel 5639
Hývnar Radim 5669
Kategorie : 5Součet BH: 101
Kódové číslo akce: 702069

Klimša Ondřej - Jendřejek Daniel
 
 
 
Holý Tomáš - Lošák Petr
6:2, 6:3
 
Šipula David - Frič Martin
6:2, 6:3
 
Andrýs Pavel - Andrýs Petr
6:2, 6:2
 
 
 
Křesala Matyáš - Horák Matěj
scr.
 
Ciešlar Krzysztof - Minks Matyáš
6:1, 6:0
 
Kubiena Petr - Mandelík Michal
6:1, scr.
 
Pietrosz Lukáš - Krawiec Kristián
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Robenek Štěpán - Robenek Václav
 
Mičulka Šimon - Formánek Filip
6:2, 6:4
 
Golec Matyáš - Byrtus Tobiáš
6:1, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Hývnar Lukáš - Hývnar Radim
 
Rozhodčí turnaje: Sikora Roman (platná licence B do 28.04.2020)
Poznámka pořadatele: Plán hry na neděli 20.1.2019- NB 12:30 hod. semifinále čtyřhry,následuje finále čtyřhry. Tel. na rozhodčího:736 626 834.
Počet dvojic12
NasazeníBH
Klimša Ondřej 20320
Robenek Václav 22615
Jendřejek Daniel 24815
Formánek Filip 27915
Hývnar Lukáš 5059
Andrýs Petr 5499
Andrýs Pavel 5639
Hývnar Radim 5669
Kategorie : 5Součet BH: 101
Kódové číslo akce: 704069

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lukas Filip01.10.2008TK Havířov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mrakvia Kristián21.09.2009SK Vitality Slezsko o.s.