Český tenisový svaz
Název:
O pohár Lucie Hradecké
Datum:
07.-08.12.
Pořadatel:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 500)
Místo konání:
Praha - Jahodnice
Kódové číslo:
706024
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Špičák Pavel
Mikanova 3
10600 Praha
Tel. (1):
731 468 058
E-mail:
skola@tshradecka.cz
Internet:
www.tshradecka.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj se uskuteční v přetlakové hale na Jahodnici (ulice Manželů Dostálových, Praha 9). Prezentace zasláním sms v pátek 6.12.2019 mezi 10-12 hod na tel. 731468058 (Pavel Špičák). Losování proběhne po prezentaci. Rozlosování a rozpis zápasů bude umístěno do 13 hod na www.cztenis.cz. Hrát se začne v sobotu podle rozpisu. Budeme se na Vás těšit.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Škopek David 17.05.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
196
15
 
 
06.12.2019 10:22:41
2.
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
256
15
 
 
25.11.2019 18:19:16
3.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
350
12
 
 
01.11.2019 08:46:42
4.
Červený David 05.07.2008 TK Čelákovice
444
9
 
 
26.11.2019 11:05:40
5.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
448
9
 
 
26.11.2019 17:30:25
6.
Syrový Ondřej 28.12.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1116
4
 
 
06.12.2019 11:09:08
7.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
1939
1
 
 
01.11.2019 00:05:22
8.
Švejcar Antonín 09.11.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1939
1
 
 
08.11.2019 14:49:15
9.
Miškovský Petr 27.02.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1939
1
 
 
27.11.2019 22:26:28
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
691
6
 
odhlášeno hráčem
11.11.2019 21:46:29
2.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
169
20
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 07:44:27
3.
Pugner Robin 28.07.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 07:59:18
4.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 10:34:20
5.
Miška David 14.11.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
823
6
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 21:42:53
6.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.11.2019 09:10:43
7.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
26.11.2019 09:30:53
8.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 10:54:40
9.
Motl Ondřej 12.02.2010 TJ Solidarita Praha 10
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 17:00:24
10.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 19:58:00
11.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 21:08:10
12.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 23:12:22
13.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 08:49:00
14.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 09:15:59
15.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 12:46:31
16.
Stone Lukáš 28.04.2009 TENIS Klánovice
1226
4
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 15:05:56
17.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 18:20:30
18.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 18:30:26
19.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 10:01:38
20.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
418
12
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 10:20:32
21.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 10:41:58
22.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 10:58:04
23.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 11:11:44
24.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:00:43
25.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:00:44
26.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 17:51:07
27.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 22:13:21
28.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 08:25:29
29.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 09:31:56
30.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 10:39:36
31.
Krištůfek Tomáš 19.01.2009 SK Aritma Praha
508
9
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:20:09
32.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
130
25
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:43:08
33.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:49:08
34.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:49:28
35.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:51:24
36.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:55:57
37.
Dočekal Jakub 20.09.2010 Sokol Dolní Počernice z.s.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
01.12.2019 12:00:56
38.
Bouda Jan 07.09.2010 TopTennis Xaverov s.r.o.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.12.2019 17:27:53
39.
Urbánek Jan 09.08.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
542
9
 
odhlášeno pořadatelem
04.12.2019 19:43:59
40.
Kotrba Adam 27.03.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
337
12
 
odhlášeno pořadatelem
06.12.2019 10:22:14