Pořadatel: | LTC Kolín | Datum: | 01.-04.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Látalová Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vachková Valentina | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Janíčkovičová Nikol | 2:6, 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Drukerova Amelie Essie | | | | | | |
| | | | | | |
Fuksová Natalie | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kodešová Klára | | 7:6 (5), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Junová Aneta | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Dementyeva Varvara | | | 6:3, 2:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Bušková Kateřina | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Brožová Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
Damašková Kristýna | | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jirousková Karoline | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Růtová Dominika | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Klemšová Simona | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Oktiabreva Anastasiia | | | | | | |
| | | | | | |
Jilkova Michaela | | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (2), 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Suchá Amy | | | | | | |
| | | | | | |
Divilová Sára | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Peldová Nikola | scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Willanderová Katrin | | | | | | |
| | | | | | |
Horáčková Viktorie | | | | | | 6:3, 3:6, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chmelíková Charlotte | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Procházková Eliška | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Rakoušová Kateřina | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Balounová Aneta | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (7), 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Belšánová Eva | | | | | | |
| | | | | | |
Malá Natálie | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Bláhová Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Kocková Karolína | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Zikmundová Valérie | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Skybová Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Králová Michaela | | | | | 6:2, 7:6 (3) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bláhová Natalie | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Truksová Veronika | 6:1, 4:6, 7:6 (2) | | | | | |
| | | | | | |
Hostáková Julie | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Hartigova Valerie | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šílová Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Trinerová Darja | | | | 7:6 (8), 7:6 (5) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nýdrlová Eliška | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Adamcová Jessica | | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Neštická Anna Marie | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šalková Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Javůrek Adam (platná licence B do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 43 | Nasazení | CŽ | BH | Látalová Adéla | 67 | 20 | Šalková Natálie | 68 | 20 | Damašková Kristýna | 83 | 20 | Skybová Eliška | 93 | 15 | Horáčková Viktorie | 96 | 15 | Králová Michaela | 102 | 15 | Brožová Natálie | 107 | 15 | Willanderová Katrin | 115 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 135 |
Kódové číslo akce: 612120 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Bohatová Laura | 16.08.2006 | TJ Sokol Vysočany |
|