Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TC Chrudim B1 Cup - U14
Pořadatel:  TC Chrudim z.s.
Datum:  29.06-03.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Jelínková Barbora
 
 
 
Doležalová Nicol
6:1, 6:3
 
Slováčková Tereza
6:0, 6:3
 
 
6:4, 3:6, 6:1
 
Závišková Barbora
 
 
7:6 (4), 6:7 (2), 6:4
 
Ježková Stela
 
Válková Simona
6:2, 6:3
 
 
 
Pejčevová Jana
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Kopřivová Nikola
 
 
6:0, 6:1
 
Havlová Natálie
 
Podškubková Klára
3:6, 6:4, 6:3
 
 
 
Apostolova Nikol
6:2, 6:2
 
Šimonková Daniela
6:4, 6:3
 
 
7:5, 6:2
 
Grünová Eliška
 
 
6:4, 6:2
 
Urbanová Lucie
 
Vašíčková Michelle
6:0, 6:4
 
 
 
Slováková Kamila
6:1, 6:1
 
 
 
Dufková Nela
6:0, 6:1
 
Sikorová Sára
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Hrabalová Eliška
 
Brabcová Sára
4:6, 6:1, 6:0
 
 
 
Svobodová Julie
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Smékalová Magdaléna
 
 
6:2, 6:0
 
Nermuťová Izabela
 
Říhová Lucie
6:2, 6:4
 
 
 
Dvořáková Simona
6:0, 6:1
 
 
 
Jantačová Elen
6:4, 6:3
 
Davidová Natálie
0:6, 6:4, 6:3
 
 
6:2, 6:0
 
Řezníčková Natálie
 
Zámečníková Kristina
6:1, 6:1
 
 
 
Brožová Natálie
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Sychrovská Nikola
 
 
6:0, 6:2
 
Nývltová Natálie
 
Güttlerová Viktorie
6:4, 6:1
 
 
 
Zástěrová Lucie
6:2, 0:6, 6:4
 
 
 
Králová Michaela
6:3, 6:1
 
Prepslová Agáta
1:6, 6:2, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Beranová Kristýna
 
Rozhodčí turnaje: Sychrovský Pavel (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: rozpis utkání a další info je na: courthive.com/Live/CTS
Počet účastníků37
NasazeníBH
Jelínková Barbora 3130
Beranová Kristýna 6020
Řezníčková Natálie 6320
Podškubková Klára 7815
Havlová Natálie 7915
Zámečníková Kristina 8715
Hrabalová Eliška 8915
Brabcová Sára 9515
Kategorie : 8Součet BH: 145
Kódové číslo akce: 612015

Jelínková Barbora - Prepslová Agáta
 
 
 
Grünová Eliška - Závišková Barbora
6:3, 6:3
 
Apostolova Nikol - Ježková Stela
6:2, 7:5
 
Urbanová Lucie - Zámečníková Kristina
6:2, 6:1
 
Smékalová Magdaléna - Válková Simona
6:2, 7:6 (4)
 
Brožová Natálie - Králová Michaela
6:1, 4:6, 1:0 (8)
 
Brabcová Sára - Dufková Nela
6:2, 6:3
 
Nermuťová Izabela - Vašíčková Michelle
6:4, 1:6, 1:0 (5)
 
Pejčevová Jana - Šimonková Daniela
6:3, 6:7 (5), 1:0 (8)
 
Slováčková Tereza - Svobodová Julie
6:2, 6:2
 
Havlová Natálie - Hrabalová Eliška
6:4, 7:5
 
Davidová Natálie - Říhová Lucie
6:3, 6:1
 
Slováková Kamila - Zástěrová Lucie
6:0, 6:4
 
Dvořáková Simona - Sikorová Sára
6:3, 6:2
 
Podškubková Klára - Řezníčková Natálie
6:0, 6:1
 
Počet dvojic15
NasazeníBH
Jelínková Barbora 3130
Řezníčková Natálie 6320
Podškubková Klára 7815
Havlová Natálie 7915
Zámečníková Kristina 8715
Hrabalová Eliška 8915
Brabcová Sára 9515
Davidová Natálie 9615
Kategorie : 8Součet BH: 140
Kódové číslo akce: 614015

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Soukalová Bára12.02.2006TK SB Světlá n.Sáz.
Moravcová Viktorie09.09.2005TK Neridé
Brucháčková Anna21.01.2005TC BORS CLUB-STK Břeclav
Beranová Kateřina08.06.2006TK Sparta Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sikorová Sára25.06.2006TJ TK Šumperk