Český tenisový svaz

Apostolova Nikol

Datum narození:
05.05.2005
Platnost reg. do:
08.10.2019
Klub:
TK TJ Ostrava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK TJ Ostrava
233 (12)
 
 
 
2017
TK TJ Ostrava
142 (15)
 
 
 
2018
TK TJ Ostrava
54 (1)
158 (12)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
LIGA JUNIOR TOUR
10.06.2018, TK Havířov A - TK Slavia Orlová B
0
1.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
08.05.2018, TK Slavia Orlová C - TK Na Dolině Trojanovice B
0
2.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
20.05.2018, TK Zašová - TK Slavia Orlová C
1
3.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
27.05.2018, TK Slavia Orlová C - TJ Start Ostrava - Poruba B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
LIGA JUNIOR TOUR
10.06.2018, TK Havířov A - TK Slavia Orlová B
0
1.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
08.05.2018, TK Slavia Orlová C - TK Na Dolině Trojanovice B
0
2.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
20.05.2018, TK Zašová - TK Slavia Orlová C
1
3.
Oblastní soutěž skupina B-dorost
27.05.2018, TK Slavia Orlová C - TJ Start Ostrava - Poruba B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TK SC OSTRAVA (C - 400), K: 5/4

15
2
09.12.2017

TK Znojmo (B - 500), K: 8/-

0
3
29.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

15
4
13.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

20
5
20.01.2018, PRINCE WINTER TENIS TEEN II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

20
6
27.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

22
7
02.02.2018, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 8/8

22
8
10.02.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

20
9
17.02.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

22
10
10.03.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (B - 500), K: 8/8

22
11
17.03.2018, KÁMEN A PÍSEK & EWAC KRUMLOVSKÝ POHÁR

LTC Český Krumlov (B - 500), K: 8/8

22
12
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
13
02.06.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/-

22
14
29.06.2018, TC Chrudim B1 Cup - U14

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 8/8

0
15
14.07.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

22
16
28.07.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/-

0
17
02.08.2018, O Pohár Starosty Sokola Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

0
18
25.08.2018, Babolat Cup

TKB Hrušovany z.s. (C - 200), K: 4/4

20
19
08.09.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

22
20
15.12.2017, A1

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 700), K: 12/-

0
21
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

0
22
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

24
 Jednotlivci celkem
310/22

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TK SC OSTRAVA (C - 400), K: 5/4

0
2
09.12.2017

TK Znojmo (B - 500), K: 8/-

-
3
29.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

15
4
13.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
5
20.01.2018, PRINCE WINTER TENIS TEEN II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

10
6
27.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

0
7
02.02.2018, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 8/8

0
8
10.02.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

10
9
17.02.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

0
10
10.03.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (B - 500), K: 8/8

0
11
17.03.2018, KÁMEN A PÍSEK & EWAC KRUMLOVSKÝ POHÁR

LTC Český Krumlov (B - 500), K: 8/8

0
12
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
13
02.06.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/-

-
14
29.06.2018, TC Chrudim B1 Cup - U14

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 8/8

0
15
14.07.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

0
16
28.07.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/-

-
17
02.08.2018, O Pohár Starosty Sokola Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

0
18
25.08.2018, Babolat Cup

TKB Hrušovany z.s. (C - 200), K: 4/4

15
19
08.09.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

22
20
15.12.2017, A1

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 700), K: 12/-

-
21
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
22
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
79/16