Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  JC SPORT CUP 2019/2020 DÍVKY
Pořadatel:  SK JC Sport Opava
Datum:  31.01-03.02.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Temenugov Isabella
 
 
 
Machačová Zuzana
4:6, 6:2, 6:1
 
Taxová Victoria
6:0, 6:3
 
Zichlarzová Vanesa
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Šindelková Nela
 
Veselá Barbora
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Špitová Michaela
 
Kostka Natalia
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Valdmannová Vendula
 
Valentová Karolina
6:4, 1:6, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Vallová Valentina
 
Klar Veronika
6:3, 1:6, 7:6 (4)
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Káňová Barbora
 
Havlová Nela
6:4, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Wahl Maniecka Kinga
 
Dvořáčková Anna
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Holubová Aneta
 
Žingorová Adéla
6:3, 4:0, scr.
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Božoňová Viktorie Anna
 
Cháňová Laura
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Miketová Amálie
 
Ostravská Adéla
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Paštiková Julie
 
Piteráková  Natálie
7:5, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Navrátilová Liliana
 
Chytilová Agatha
6:0, 7:6 (2)
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Stryková Justyna Anna
 
Nerudová Eliška
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Cela Olivia
 
Prici Terezie
7:5, 5:7, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Felux Charlotte
 
Macurová Hana
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Slováčková Klára
 
Rozhodčí turnaje: BC. JIŘÍ HEIDER ML.
Počet účastníků33
NasazeníBH
Temenugov Isabella 4325
Slováčková Klára 6520
Navrátilová Liliana 7420
Valentová Karolina 7520
Žingorová Adéla 10215
Kostka Natalia 10915
Valdmannová Vendula 11215
Holubová Aneta 12812
Kategorie : 8Součet BH: 142
Kódové číslo akce: 602086

Navrátilová Liliana - Temenugov Isabella
 
 
 
Miketová Amálie - Božoňová Viktorie Anna
6:1, 6:2
 
Špitová Michaela - Felux Charlotte
6:2, 6:1
 
Slováčková Klára - Káňová Barbora
scr.
 
Vallová Valentina - Šindelková Nela
6:1, 6:1
 
Havlová Nela - Cela Olivia
6:3, 7:5
 
Nerudová Eliška - Stryková Justyna Anna
6:4, 6:1
 
Valdmannová Vendula - Svobodová Michaela
6:3, 7:6 (5)
 
Veselá Barbora - Dvořáčková Anna
6:1, 6:4
 
Kostka Natalia - Cháňová Laura
3:6, 7:5, 1:0 (6)
 
Žingorová Adéla - Prici Terezie
6:1, 6:2
 
Taxová Victoria - Piteráková  Natálie
6:4, 6:2
 
Paštiková Julie - Chytilová Agatha
7:6 (5), 6:3
 
Zichlarzová Vanesa - Klar Veronika
6:3, 6:2
 
Holubová Aneta - Valentová Karolina
6:2, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: BC. JIŘÍ HEIDER ML.
Počet dvojic15
NasazeníBH
Temenugov Isabella 4325
Slováčková Klára 6520
Navrátilová Liliana 7420
Valentová Karolina 7520
Žingorová Adéla 10215
Kostka Natalia 10915
Valdmannová Vendula 11215
Holubová Aneta 12812
Kategorie : 8Součet BH: 142
Kódové číslo akce: 604086

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Melicharová Kateřina18.03.2008TK Sparta Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Svobodová Michaela30.04.2007SK LAMA o.s.