Český tenisový svaz
Název:
Linhart Cup
Datum:
27.-30.12.
Pořadatel:
Sportovní centrum Linhart (C - 500)
Místo konání:
Poděbrady
Kódové číslo:
506044
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Linhart Marek
Žižkova 1436
29001 Poděbrady
Tel. (1):
325610161
Tel. (2):
608862709
E-mail:
info@sportcentrumlinhart.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Flídr Rodan 12.12.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
262
9
91
 
16.12.2019 21:36:56
2.
Flusser Robin 21.09.2006 WILSON Tenis Centrum
267
9
 
 
26.12.2019 09:40:00
3.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
 
16.12.2019 15:55:22
4.
Hladík Daniel 29.01.2006 TK Hovorčovice
352
9
 
 
16.12.2019 23:22:34
5.
Mareš Maxmilián 14.06.2006 Slavoj Český Brod
442
6
 
 
03.11.2019 19:56:25
6.
Kříž Daniel 21.06.2006 TJ LTC Poděbrady
462
6
 
 
01.12.2019 10:45:04
7.
Kuba Luboš 10.10.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
465
6
442
 
15.11.2019 10:16:53
8.
Marek Marian 17.01.2006 TJ LTC Poděbrady
515
6
 
 
02.11.2019 20:03:55
9.
Bělík Antonín 05.10.2007 TJ Kralupy o.s.
560
4
530
 
06.11.2019 21:30:44
10.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
583
4
97
 
18.12.2019 12:24:07
11.
Malý Jakub 30.09.2007 Sokol Smiřice
696
4
359
 
01.11.2019 19:43:10
12.
Hrabánek Petr 05.01.2007 Slavoj Český Brod
701
4
199
 
10.11.2019 15:52:38
13.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
802
3
180
 
04.12.2019 22:08:02
14.
Šmída Adam 02.10.2007 Slavoj Žiželice
816
3
335
 
25.12.2019 16:09:25
15.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
852
3
244
 
06.11.2019 18:15:31
16.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
1044
1
409
 
01.11.2019 10:01:02
17.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
1044
1
190
 
01.11.2019 11:28:26
18.
Kulich Stepan 11.09.2007 LTC Bakov n.Jiz.
1044
1
665
 
03.11.2019 18:06:34
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
1044
1
278
odhlášeno hráčem
05.11.2019 15:51:13
2.
Miška David 14.11.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
1044
1
823
odhlášeno hráčem
03.12.2019 20:33:01
3.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1044
1
261
odhlášeno hráčem
07.12.2019 16:27:33
4.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1044
1
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 19:24:50
5.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
1044
1
308
odhlášeno hráčem
13.12.2019 17:32:53
6.
Hep Matyáš 27.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
381
6
184
odhlášeno hráčem
16.12.2019 06:53:36
7.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
1043
3
308
odhlášeno hráčem
16.12.2019 20:08:55
8.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
232
odhlášeno hráčem
17.12.2019 11:30:13
9.
Rampír Jakub 30.10.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
802
3
241
odhlášeno hráčem
17.12.2019 21:51:00
10.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
687
odhlášeno hráčem
18.12.2019 23:10:51
11.
Häring Oliver 11.10.2006 TK Hovorčovice
617
4
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 17:25:00
12.
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod
98
20
 
IS: kolizní přihláška
20.12.2019 12:00:14
13.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
605
4
140
IS: kolizní přihláška
20.12.2019 12:00:22
14.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
93
20
32
odhlášeno hráčem
20.12.2019 19:11:10
15.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
560
4
136
odhlášeno hráčem
21.12.2019 07:52:44
16.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
862
3
246
odhlášeno hráčem
21.12.2019 11:49:00
17.
Škopek Martin 18.06.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
194
12
 
odhlášeno hráčem
21.12.2019 19:49:59
18.
Šrámek Erik 02.04.2007 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
493
6
146
odhlášeno hráčem
25.12.2019 23:16:15
19.
Lvovský Albert 26.11.2008 Slavoj Žiželice
887
3
138
odhlášeno pořadatelem
26.12.2019 14:28:34