Český tenisový svaz
Datum:
21.-22.12.
Pořadatel:
SPORT EDEN Beroun (C - 500)
Místo konání:
Beroun
Kódové číslo:
506037
Dvorců + povrch:
3 umělá antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Nováková Monika
K.Machové 1503
266 01 Beroun
Tel. (1):
608856795
E-mail:
ltcberoun@seznam.cz
Internet:
www.sporteden.cz/

Poznámka pořadatele:

PREZENTACE telefonicky nebo sms v Pá 20.12. od 16 do 17:00 na tel 732 360 369 (Jiří Dřížďal)
Po ukončení prezentace losování v 17:15 v restauraci areálu.
Po 18hod pavouk a časový plán zápasů na stránkách svazu.
První zápasy kluků v So v 8:30, holky v So od 13:00 (bude upřesněno v rozpisu zápasů)
Dvouhra 3.set supertiebreak
Čtyřhra 3.set supertiebrak a pravidlo "No ad"
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Košek Martin 11.12.2006 Tenisový klub Rokycany
167
15
 
 
28.11.2019 19:23:42
2.
Jarolímek Josef 28.08.2006 Open Tennis Club
172
12
 
 
18.11.2019 18:12:53
3.
Štreit David 03.08.2006 SK Tenis Kladno
182
12
 
 
26.11.2019 17:51:41
4.
Kupka Ondřej 29.08.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
224
12
 
 
22.11.2019 07:33:31
5.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
348
9
45
 
07.11.2019 20:23:58
6.
Loužecký Jan 03.05.2007 Lokomotiva Beroun
446
6
124
volná karta
14.12.2019 23:53:43
7.
Prokš Daniel 02.10.2006 SPORT EDEN Beroun
473
6
 
 
12.11.2019 15:46:11
8.
CHot Vladimír 31.12.2007 Lokomotiva Beroun
493
6
189
 
08.11.2019 20:35:33
9.
Mareš Karel 18.09.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
502
6
 
 
29.11.2019 18:03:31
10.
Bělík Antonín 05.10.2007 TJ Kralupy o.s.
560
4
530
 
06.11.2019 21:29:24
11.
Novotný Adam 06.09.2007 TK Sokolov
651
4
157
 
09.11.2019 20:17:27
12.
Kraus Matyáš 19.05.2007 LTC Beroun, z.s.
720
4
331
 
31.10.2019 23:49:26
13.
Novák Jakub 03.05.2007 SPORT EDEN Beroun
887
3
523
volná karta
01.11.2019 09:47:41
14.
Slaboch Tomáš 27.06.2008 LTC Beroun, z.s.
932
3
300
 
01.11.2019 07:06:50
15.
Brouček Martin 19.04.2007 SPORT EDEN Beroun
985
3
542
volná karta
19.12.2019 19:39:47
16.
Novák Vladimír 04.09.2008 SPORT EDEN Beroun
1044
1
884
volná karta
01.11.2019 09:49:44

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dlouhý Jan 23.11.2007 LTC Slovan Kladno
833
3
438
 
08.12.2019 20:44:38
2.
Gruber Tobiáš 06.10.2006 SPORT EDEN Beroun
1044
1
 
 
01.11.2019 09:48:15
3.
Svoboda Šimon 30.06.2008 SPORT EDEN Beroun
1044
1
755
 
01.11.2019 09:49:23
4.
Dolenský Vojtěch 01.08.2007 Lokomotiva Beroun
720
4
345
 
11.12.2019 20:39:49
5.
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz.
113
20
 
 
14.12.2019 23:52:46

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
232
odhlášeno hráčem
01.12.2019 07:09:34
2.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
1044
1
308
odhlášeno hráčem
07.12.2019 10:43:08
3.
Wey Jimmy 25.06.2007 TK Start Praha-Topolka
1044
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 19:51:09
4.
Škopek Martin 18.06.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
194
12
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 20:37:16
5.
Dušek David 25.10.2007 SPORT EDEN Beroun
1044
1
1379
odhlášeno hráčem
14.12.2019 18:43:19
6.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
985
3
335
odhlášeno hráčem
15.12.2019 09:46:54
7.
Bisek Martin Jakub 17.09.2007 TK Slavia Plzeň
1044
1
433
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:21:23
8.
Bisek Jan Marek 17.09.2007 TK Slavia Plzeň
1044
1
393
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:22:46
9.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
687
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:24:54
10.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
802
3
180
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:55:03
11.
Zderadička Josef 08.03.2008 Lokomotiva Beroun
1044
1
527
odhlášeno hráčem
15.12.2019 23:40:23
12.
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun
570
4
198
odhlášeno hráčem
19.12.2019 11:05:53