Český tenisový svaz

CHot Vladimír

Datum narození:
31.12.2007
Platnost reg. do:
19.04.2020
Klub:
TK Březnice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Březnice
663 (6)
 
 
 
2019
TK Březnice
420 (12)
788 (3)
856 (3)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.04.2019, Okresní přebor Příbram

TK Březnice (P - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.04.2019, Okresní přebor Příbram

TK Březnice (P - 200), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1
06.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

16>8 Brettl, Marek - Dolenský, CHot 6:4, 6:0
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27 - III. třída C
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Březnice B - Spartak Hořovice
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27 - III. třída C
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Březnice B - Spartak Hořovice
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
10.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 CHot, Dolenský - Dvořák, Hubenka 6:1, 6:3
4>2 Vévoda, Mareš - CHot, Dolenský 2:6, 7:6, 1:8 ()
získané body: 7 b.
07.09.2019, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

8>4 Sina, Flusser - Dolenský, CHot 6:7 (3), 6:4, 1:0 (6)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
37 - III. třída C
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Březnice - Tenis Club Mokropsy
0
2.
37 - III. třída C
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Březnice - Tenis Dobříš C
1
3.
37 - III. třída C
27.4.2019 NT 5.5.2019, Baník Příbram - TK Březnice
1
4.
37 - III. třída C
25.5.2019 NT 9.6.2019, Sokol Králův Dvůr - TK Březnice
1
5.
37 - III. třída C
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Roja Příbram z.s. - TK Březnice
1
6.
37 - III. třída C
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Březnice - LTC Beroun B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
37 - III. třída C
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Březnice - Tenis Club Mokropsy
1
2.
37 - III. třída C
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Březnice - Tenis Dobříš C
1
3.
37 - III. třída C
27.4.2019 NT 5.5.2019, Baník Příbram - TK Březnice
1
4.
37 - III. třída C
25.5.2019 NT 9.6.2019, Sokol Králův Dvůr - TK Březnice
1
5.
37 - III. třída C
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Roja Příbram z.s. - TK Březnice
1
6.
37 - III. třída C
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Březnice - LTC Beroun B
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
01.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

16>8 Novák, Brouček - CHot, Hauer 5:7, 6:1, 1:0
získané body: 0 b.
15.12.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/5

8>4 Dolenský, CHot - Kraus, Slaboch 4:6, 6:3, 1:0 (2)
4>2 Dolenský, CHot - Horák, Dufek 6:3, 6:7 (2), 1:0 (8)
2>1 Bryol, Krejčí - Dolenský, CHot 6:0, 6:0
získané body: 15 b.
18.01.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 5/5

8>4 Dolenský, CHot - Votava, Hauer 6:4, 6:2
4>2 Dolenský, CHot - Slaboch, Kraus 3:6, 6:3, 1:0
2>1 Loužecký, Jirásek - Dolenský, CHot 6:1, 7:6
získané body: 15 b.
09.03.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

8>4 CHot, Hauer - Svoboda, Malina 6:3, 6:3
4>2 CHot, Hauer - Císař, Slaboch 6:0, 6:1
2>1 Mutl, Tikovský - CHot, Hauer 6:1, 7:5
získané body: 15 b.
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/4

16>8 CHot Vladimír- Klokov Martin3:6, 6:2, 6:1
8>4 CHot Vladimír- Votava Lukáš6:4, 7:6 (4)
4>2 CHot Vladimír- STRNAD Daniel7:6 (5), 6:4
2>1 CHot Vladimír- Vrána Václav6:7 (5), 6:2, 7:6 (10)
získané body: 30 b.
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/4

4>2 Klokov, Fric - CHot, Hauer 7:5, 6:1
získané body: 0 b.
03.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Votava, CHot - Lobovský, Rejlek 6:2, 6:7, 1:0
2>1 Barrish, Hlavnička - Votava, CHot 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
27.07.2019, Babolat open

Lokomotiva Zdice (C - 200), K: 4/4

4>2 STRNAD, CHot - Pech, Kafka 6:2, 4:6, 1:0 (10)
2>1 STRNAD, CHot - Tikovský, Freiberg 6:3, 4:6, 1:0 (9)
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Dobříš - TK Březnice
12
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Březnice - Lokomotiva Zdice
0
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Slovan Kladno - TK Březnice
12
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Březnice - Sportclub Řevnice
0
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, SK Tenis Kladno - TK Březnice
0
6.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Březnice - TJ TK Neratovice
4
7.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, TC VITALITY Březnice - TK Březnice
3
 Družstva celkem (2hra)
31
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
69
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
63

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Dobříš - TK Březnice
8
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Březnice - Lokomotiva Zdice
9
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Slovan Kladno - TK Březnice
11
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Březnice - Sportclub Řevnice
0
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, SK Tenis Kladno - TK Březnice
3
6.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Březnice - TJ TK Neratovice
4
7.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, TC VITALITY Březnice - TK Březnice
3
 Družstva celkem (4hra)
38
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
69
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
63